Web Analytics
Spamm topic - Page 248

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

IIslayerII

hmmmmm six...  prvi put je dala kad smo jorgovane brali, drugi put u njivi, treci put u stali... ;D ;D ;D ahahahah jel to to?  ::) ::) ::)

zule88

Quote from: IIslayerII on October 09, 2008, 10:52:09 AM
hmmmmm six...  prvi put je dala kad smo jorgovane brali, drugi put u njivi, treci put u stali... ;D ;D ;D ahahahah jel to to?  ::) ::) ::)

brali jorgovane oO? jorgovan je voce oO? ja sam oduvek mislio da je to ono sa cim se pokrijes kad ti je zima zimi ali sta ja znam  :D :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


IIslayerII

Quote from: zule88 on October 09, 2008, 11:28:54 AM
brali jorgovane oO? jorgovan je voce oO? ja sam oduvek mislio da je to ono sa cim se pokrijes kad ti je zima zimi ali sta ja znam  :D :D

jorgovan je cvet a jorganom se pokrivas, ako sam dobro upucen  ;D ;D ;D

zule88

 ::) ::) kako bre vi ljudi volite se pravite pametnim   ::) ti da si pravi drugar ti bi mi poslao pm da editujem post kako sam pogresio da se ispravim da se ne obrukam a ti ovako... :-[ :-[ ja ovo nikada tebi ne bih uradio jbte... slayer lord of lethal backstab  :-\
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


Pretorianes


QuilGion


>Die Waffen Legt An<

CTEBAH


CTEBAH

Quote from: zule88 on October 08, 2008, 08:43:03 PM
ovaj o5 filozofira sve je to lepo loxi ali ti sinak trebas praxe a veruj mi to je lpeo sa nekom ribom kao sa filma zamisli sad ovu situcaiju:

radio se ceo dan kao stoka ne vidis na oci samo ti je jastuk pred ocima onako mentav dodjes do gajbe legnes  i dusa ti spava kad ono eee eee eeeeeeeeeee el spavas ( ti ignorises >:( >:( >:() ona te i dalje drmusa eeee el si vec zaspao eee ajde bre el spavas!!! (popizdis ustanes >:( >:() e pa el vljda vidis da spavam koji ti je lizalicu sta me budis beep...beeep.beeeep .... i tu sada nastaje sledeca situacija...


one lepo krene da zvoca melje 200 na sat ne prestaje i sto to radi?   ???  ne da ti da spavas a zna da ti se spava i nece da prekine da zvoca dok joj ne strpas nesto u usta  >:( >:(  !!!!!!!!  i od spavanja nema nista  >:( >:( >:(  !! a nju zabole djana ona je celi dan gledala spanske serije i nju bas briga sto si ti danas  izginuo od posla!  >:( >:(

dodje drugari ona bla bla bla bla dok ih ne otera nece se okane >:( >:( >:( !!!  odes u grad mob zvoni na svakih 5 minuta  >:( >:( >:( >:( >:(!!!!  dodjes sposla mrtav umoran ono ona dovela svoje drugarice krse se lome po kuci  smeju se kikocu da uzmes pusku sve da ih pobijes! >:( >:( >:(!!


moje definicja six je jedino dobar ako je bez obaveza lepo uzmes 20 eura odes na plavi most/ mihajlovac / picin park itd i pokupis karas i bb  ;)  a ovo sto ti loxi seres partneri itd to ne ide u zdravlje to skodi zdravlju veruj mi na rec   ::)... cucemo se za  5 godina kad se ti lepo  ozenis pa kad zena krene te ucenjuje postavlja ultimatume   dete krene da kuka  ti ces mi kazes da ces isto da razmisljas o sixu ??   ??? GG


zajebite ljudi ne slusajte loxija nea coek pojma slusajte samo mene i daleko ce dogurate  :) :) :) :)

FLAME ON!!!!  ne dajte se ljudi!!!!

kako kratko opisano xD

zule88

Quote from: CTEBAH on October 09, 2008, 03:53:42 PM
kako kratko opisano xD

to se tek samo zalecem daj mi vremena nisam dugo pa zaboravio :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


TheLox

E bas si noob sto si me blokovao... Kako oces, tvoja je oprema...  ::)

CTEBAH

Quote from: TheLox on October 09, 2008, 09:35:45 PM
E bas si noob sto si me blokovao... Kako oces, tvoja je oprema...  ::)

pwned  :D

QuilGion

aaa podgorica podrzava samostalnost kosova! ccc :P

e da..ova milka canic ko napusena...bas super vodi :D

>Die Waffen Legt An<