Web Analytics
Spamm topic - Page 249

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

zule88

ma bre... n/c nikd vise tamo a more...  grcka brate... bar ne udaraju lethal u ledha kao ovi .... za pare su dupeodavno prodali a sad 1500 godisnje prijatelje.....
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


TheLox

Ma ispusi mi ga... SHVATAS TI DA SE NIKO NIJE PITAO OKO TOGA I DA SU SVI PROTIV TOGA I DA IM NIJE JASNO KAKO SU MOGLI, JER PRIJE NEGO STO SU PRIZNALI NEZAVISNOST REKLI SU DA IDE NA SUD??!!



Uostalom boli me briga... Da je meni samo da odem odavde.

zule88

Quote from: TheLox on October 10, 2008, 08:27:16 PM
Ma ispusi mi ga... SHVATAS TI DA SE NIKO NIJE PITAO OKO TOGA I DA SU SVI PROTIV TOGA I DA IM NIJE JASNO KAKO SU MOGLI, JER PRIJE NEGO STO SU PRIZNALI NEZAVISNOST REKLI SU DA IDE NA SUD??!!



Uostalom boli me briga... Da je meni samo da odem odavde.

da su svi protv toga bili bi neredi na ulicama ja nista ne vidim to je ono vidis kuce na ulici kisne mokro gladno i kazes uh kako me je zao... jaka korist njemu sto je tebi zao daj mu hrane utopli ga tako i nas jaka nama korist od vas gde us NEREDI? BAKLJE ? ZASTAVE NA ULICAMA? PODRSKA? ja to ne vidim i sve je receno
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


TheLox

Quote from: zule88 on October 10, 2008, 08:35:30 PM
da su svi protv toga bili bi neredi na ulicama ja nista ne vidim to je ono vidis kuce na ulici kisne mokro gladno i kazes uh kako me je zao... jaka korist njemu sto je tebi zao daj mu hrane utopli ga tako i nas jaka nama korist od vas gde us NEREDI? BAKLJE ? ZASTAVE NA ULICAMA? PODRSKA? ja to ne vidim i sve je receno


... Ti zivis na nekom sedmom nebu... Odje to ne pomaze... Shvatas? I sta da lomimo okolo kad cemo opet to mi platiti a ne oni? Daj bjez...

QuilGion

Quote from: TheLox on October 10, 2008, 08:27:16 PM
Ma ispusi mi ga... SHVATAS TI DA SE NIKO NIJE PITAO OKO TOGA I DA SU SVI PROTIV TOGA I DA IM NIJE JASNO KAKO SU MOGLI, JER PRIJE NEGO STO SU PRIZNALI NEZAVISNOST REKLI SU DA IDE NA SUD??!!



Uostalom boli me briga... Da je meni samo da odem odavde.


batali politiku zabavljaj me 10 min :) i onda odo na kavu ... umirem od dosade..UMIREEEEEEEEEEEEEEEEEEM...

:)
ovaj vucko supak nece na kavu : "radim nocnu" ...daj otkaz! nub!

>Die Waffen Legt An<

TheLox

Quote from: QuilGion on October 10, 2008, 08:39:03 PM

batali politiku zabavljaj me 10 min :) i onda odo na kavu ... umirem od dosade..UMIREEEEEEEEEEEEEEEEEEM...

:)
ovaj vucko supak nece na kavu : "radim nocnu" ...daj otkaz! nub!

A kako ne, da vas ja sve zabavljam kad vam je dosadno, a kad je meni onda svakog boli uvo...

QuilGion

Quote from: TheLox on October 10, 2008, 08:40:03 PM
A kako ne, da vas ja sve zabavljam kad vam je dosadno, a kad je meni onda svakog boli uvo...

-.-

pa ti ne kazes da ti je dosadno...!!!
idem jest i afk...

mene niko ne voli...di je cobe..on me uvek oraspolozi kad spomene krastavce :D :D :D :D :D :D :D

>Die Waffen Legt An<

CTEBAH

Quote from: QuilGion on October 10, 2008, 08:39:03 PM

batali politiku zabavljaj me 10 min :) i onda odo na kavu ... umirem od dosade..UMIREEEEEEEEEEEEEEEEEEM...

:)
ovaj vucko supak nece na kavu : "radim nocnu" ...daj otkaz! nub!

omfg sad idete u 9 na kavu a kad ja kazem onda kazete uuu kasno je .i.  posisaj mi tuki

cobe

Quote from: QuilGion on October 10, 2008, 08:40:57 PM
-.-

pa ti ne kazes da ti je dosadno...!!!
idem jest i afk...

mene niko ne voli...di je cobe..on me uvek oraspolozi kad spomene krastavce :D :D :D :D :D :D :D

nemoj da kazes da ces krastavce jesti?? ;D
PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

QuilGion

Quote from: cobe on October 10, 2008, 09:02:08 PM
nemoj da kazes da ces krastavce jesti?? ;D

e necu! :)))) NEMA...a fale mi :D

>Die Waffen Legt An<

cobe

nema ni kiselih krastavaca? pfff pa gde ti zivis ^^
PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

QuilGion

Quote from: cobe on October 10, 2008, 10:18:50 PM
nema ni kiselih krastavaca? pfff pa gde ti zivis ^^

kiseli nisu ko pravi..original :P

>Die Waffen Legt An<