Web Analytics
Spamm topic - Page 250

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

cobe

ali mogu ti posluziti hahah ;D
PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

QuilGion

Quote from: cobe on October 10, 2008, 11:26:13 PM
ali mogu ti posluziti hahah ;D

nah :D

nisam navikao na njih :D

>Die Waffen Legt An<

cobe

jel ti bude muka od njih? ;D
PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

zule88

Quote from: TheLox on October 10, 2008, 08:38:21 PM

... Ti zivis na nekom sedmom nebu... Odje to ne pomaze... Shvatas? I sta da lomimo okolo kad cemo opet to mi platiti a ne oni? Daj bjez...

nece da pomogne!!!! ali da znamo da je vas narod uz nas  znam ja da ne mozete protv korupcije ali izadjita na ulice sa parolama uz vas smo ne podrzavamo njihvo odluku!!!! mi ne trazimo vojni puc!!! pokazite nama i svetu da se ne slazete uz njihovu odluku!! 



klasika crnogorac lenj do koska ... shavati da nama samo treba da znamo da ste vi ( narod a ne korumpirani politicari uz nas)  a vi tako sto sedite kuci u foteljama i pricate da da... uz vas smo... mnogo nam je krivo...  to ne znaci nista!!! na ulice i flame!!



eh sto vas ovako neko nije zajebo pre video bi kako bi mi skocili za vas (ali pre ovoga nemas pojma koliko vas sada voimo)
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


Naca

Quote from: QuilGion on October 10, 2008, 04:35:40 PM
aaa podgorica podrzava samostalnost kosova! ccc :P

e da..ova milka canic ko napusena...bas super vodi :D

Juuu gde ti gledas godspodju Milkicu?  :D :D


Quote from: zule88 on October 11, 2008, 07:16:39 AM
nece da pomogne!!!! ali da znamo da je vas narod uz nas  znam ja da ne mozete protv korupcije ali izadjita na ulice sa parolama uz vas smo ne podrzavamo njihvo odluku!!!! mi ne trazimo vojni puc!!! pokazite nama i svetu da se ne slazete uz njihovu odluku!! 



klasika crnogorac lenj do koska ... shavati da nama samo treba da znamo da ste vi ( narod a ne korumpirani politicari uz nas)  a vi tako sto sedite kuci u foteljama i pricate da da... uz vas smo... mnogo nam je krivo...  to ne znaci nista!!! na ulice i flame!!



eh sto vas ovako neko nije zajebo pre video bi kako bi mi skocili za vas (ali pre ovoga nemas pojma koliko vas sada voimo)

Oko cega se ti uzrujavas...i sta Loxa napadas?

QuilGion

na jubitou! :)
bas je luuuda :)

>Die Waffen Legt An<

CTEBAH

Quote from: zule88 on October 11, 2008, 07:16:39 AM
nece da pomogne!!!! ali da znamo da je vas narod uz nas  znam ja da ne mozete protv korupcije ali izadjita na ulice sa parolama uz vas smo ne podrzavamo njihvo odluku!!!! mi ne trazimo vojni puc!!! pokazite nama i svetu da se ne slazete uz njihovu odluku!! 



klasika crnogorac lenj do koska ... shavati da nama samo treba da znamo da ste vi ( narod a ne korumpirani politicari uz nas)  a vi tako sto sedite kuci u foteljama i pricate da da... uz vas smo... mnogo nam je krivo...  to ne znaci nista!!! na ulice i flame!!



eh sto vas ovako neko nije zajebo pre video bi kako bi mi skocili za vas (ali pre ovoga nemas pojma koliko vas sada voimo)
zule tebi je stvarno dosadno

IIslayerII

neda mi se citati sta pise sve tako da necu nista reci...samo spamm...des naco nema te 1000000000000000 god XD  :P :P :P

CTEBAH

Quote from: IIslayerII on October 11, 2008, 05:52:41 PM
neda mi se citati sta pise sve tako da necu nista reci...samo spamm...des naco nema te 1000000000000000 god XD  :P :P :P
agree  ;D

cobe

PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

CTEBAH


cobe

PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.