Web Analytics
Spamm topic - Page 261

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

QuilGion

Quote from: zule88 on October 27, 2008, 04:20:40 PM

-1 skroz sam  krenuo da te ne gotivim vise svaki post ti flame na mene.... . kad sam ja tebe nesto flame ili uvredio? 

zule lep sig :D
ko ti radio? XD

>Die Waffen Legt An<

zule88

Quote from: QuilGion on October 27, 2008, 04:55:22 PM
zule lep sig :D
ko ti radio? XD

otkud znam ja sam vec zaboravio :D ne seri si ti :P ?
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


TheLox

Quote from: zule88 on October 27, 2008, 02:56:30 PM
nisu weaponi za zene  ;) eto npr meni da das metlu ja cu iscasem i rame i kuk i kicmu sve  :D :D


Nisu?? Boga mi ovim mojim komisnicama odlicno stoje!






:D :D :D

zule88

naabe valjda vidis da pise made in china na njima plastikanci rotfl
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


CTEBAH

Quote from: zule88 on October 27, 2008, 04:20:40 PM

-1 skroz sam  krenuo da te ne gotivim vise svaki post ti flame na mene.... . kad sam ja tebe nesto flame ili uvredio? 

sve mozes samo nemoj -  NEEEEEEEEEEEE    :P   zule jedes mushmule?

zule88

Quote from: CTEBAH on October 27, 2008, 06:46:10 PM
sve mozes samo nemoj -  NEEEEEEEEEEEE    :P   zule jedes mushmule?

vidi koji si smrad ja sma tebe -1 sad si i ti mene.....  o jbte  nasta smo dosli el na to? jeli da te pitam?   dal je moguce da si toliko nisko pao... pa me jos i vredjas sa mushmule....  hvala stevane hvala...... neznam vise sta da kazem  :-[ :-[  sad sam ljut sada kada budem videotvoj topic ili cu ga citam samo ako neki drugi quote ili ako je bas zanimljiv imam zovem nekog drugog da mi cita ovde u rl....ehhhh  :-\ :-\ :'(
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


QuilGion

Quote from: zule88 on October 27, 2008, 10:17:59 PM
vidi koji si smrad ja sma tebe -1 sad si i ti mene.....  o jbte  nasta smo dosli el na to? jeli da te pitam?   dal je moguce da si toliko nisko pao... pa me jos i vredjas sa mushmule....  hvala stevane hvala...... neznam vise sta da kazem  :-[ :-[  sad sam ljut sada kada budem videotvoj topic ili cu ga citam samo ako neki drugi quote ili ako je bas zanimljiv imam zovem nekog drugog da mi cita ovde u rl....ehhhh  :-\ :-\ :'(

ma on je takav i u rl...!! uvek nekog vredja,nikad s njim u drustvu nije dobro...stalno nam psuje sve po spisku...
kvaran covek nema sta...:D :D :D


>Die Waffen Legt An<

zule88

Quote from: QuilGion on October 27, 2008, 10:23:12 PM
ma on je takav i u rl...!! uvek nekog vredja,nikad s njim u drustvu nije dobro...stalno nam psuje sve po spisku...
kvaran covek nema sta...:D :D :D




e a stvarno ajde kazi da mu nisam dao sansu kao coveku? jos me krenuo vredja ja ajd ono los dan imao nije ni njeu lako jadna dusica se isto muci kroz zivot... :-[ :-[ dadoh mu i drugu sansu on opet..... pa jbg ima malo ima a on pretera svaku meru ajde da se izvinio video da je pogresio pa i da mu oprostis a on opet po starom...a pe ne moze vise ovako.... :-\ :-\
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


IIslayerII

AHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA skoro sam se ugusio od smeha... :D :D :D :D :D :D kako je njima zabavno u skoli AHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHA, senade ovaj je i nas zajebo AHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA




CTEBAH

Quote from: IIslayerII on October 29, 2008, 04:24:15 PM
AHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA skoro sam se ugusio od smeha... :D :D :D :D :D :D kako je njima zabavno u skoli AHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHA, senade ovaj je i nas zajebo AHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA





to sam vidio i umro sam skoro lolll   kaki likovi

QuilGion

omfg ahahahahaha

ovo mora da je neko ko redzep pravio XD

>Die Waffen Legt An<

macsomen

nije ni tako smesno ... sta da kazem!
Dragon15x
Urmel - Titan/Grand Khavatari - since 2005.12.12
Aprhodithei - BH
DKNYhun - SPS/EE
xDervishx - WC/BP
      
Hellraiser25x

Zagert SPS/ES