Web Analytics
Spamm topic - Page 271

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

IIslayerII

Quote from: DarkVengeance on November 12, 2008, 11:06:20 AM
Archer igra hit and run ... dagger vija ...
A hani je nup  :D :D :D

Archer igra stun and run...dagger igra na bluff "pogle sta je ono tamo dole iza tebe" i kad se zrtva okrene onda fljasssssss...  :D :D :D

zule88

Quote from: IIslayerII on November 12, 2008, 03:37:12 PM
Archer igra stun and run...dagger igra na bluff "pogle sta je ono tamo dole iza tebe" i kad se zrtva okrene onda fljasssssss...  :D :D :D

ti cujes da ovaj ne pobegne malo ispred mene nego iz varke pobegne u gludio od mene... bluff nema toliki range :D




gde je saad ovaj sto ne odgovara na flame? >:(
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


IIslayerII

Quote from: Naca on November 12, 2008, 02:20:44 PM
Odoh kod cika zubara ljudi......aj wish me luck  :(

reci mu da ti da zub kad ga izvadi pa da imas mamac za zubic vilu, stavis pod jastuk i legnes kao spavati, a kad se zubic vila pojavi toljagom po glavi i opljackas ju... :D :D :D ja probao i uspelo mi samo neznam sto mi je cale imao sledece jutro kvrgu na glavi XD... :)

zule88

Quote from: IIslayerII on November 12, 2008, 04:11:03 PM
reci mu da ti da zub kad ga izvadi pa da imas mamac za zubic vilu, stavis pod jastuk i legnes kao spavati, a kad se zubic vila pojavi toljagom po glavi i opljackas ju... :D :D :D ja probao i uspelo mi samo neznam sto mi je cale imao sledece jutro kvrgu na glavi XD... :)



ahahahahahaa  loool ma nije ti to bila vila rofl :D   drake to je to bio :D a cale imao krvgu uvatio drake kako bezii glavom bez obzira pa onako skocio iz kreveta da ga pojuri i lupio glavom u luster :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


Naca

Ma gde bre da mi vade zub,samo mi to jos fali u zivotu.....bola me je nekim iglama kao da joj zivot od toga zavisi :'( :'( za sve je kriv onaj Zivkovic nemoj slucajno da idete kod njega on mi je zeznuo zubic  :'( :'(  i jako me boli  :'(

TheLox

Ko vam kriv kad ne perete zube svako jutro, poslije rucka i svako vece.  :D :D

QuilGion

Quote from: TheLox on November 12, 2008, 06:30:44 PM
Ko vam kriv kad ne perete zube svako jutro, poslije rucka i svako vece.  :D :D

a ti kao peres...:D :D :D

>Die Waffen Legt An<

TheLox

Cak ponekad i poslije uzine!  :D

IIslayerII

Quote from: Naca on November 12, 2008, 06:00:14 PM
Ma gde bre da mi vade zub,samo mi to jos fali u zivotu.....bola me je nekim iglama kao da joj zivot od toga zavisi :'( :'( za sve je kriv onaj Zivkovic nemoj slucajno da idete kod njega on mi je zeznuo zubic  :'( :'(  i jako me boli  :'(

Mogu se kladit da taj Zivkovic nije ko nas Donfrid, on je meni jos dok sam bio mali od dva zuba koja su se klimali izvadio krivi koji jos nije bio na redu da se vadi...a kako cujem to mu se cesto desavalo da krivi zub vadi...Naco manje slatkog moras da jedes pa ce proci... ;)

Quote from: TheLox on November 12, 2008, 06:30:44 PM
Ko vam kriv kad ne perete zube svako jutro, poslije rucka i svako vece.  :D :D
Quote from: TheLox on November 12, 2008, 07:34:38 PM
Cak ponekad i poslije uzine!  :D

A nekad pere i posle l2 kad popije previse potiona...ahahahahhahaha :D :D :D :D

Naca

Ja ne jedem slatkise....jok!  :D ;D ...i ko hoce da bijemo Zivkovica on je kriv za svu patnju u mom zivotu :((

DarkVengeance

Quote from: Naca on November 12, 2008, 09:06:55 PM
Ja ne jedem slatkise....jok!  :D ;D ...i ko hoce da bijemo Zivkovica on je kriv za svu patnju u mom zivotu :((

Bome si se napatila ondak  :D :D :D

Naca

Quote from: DarkVengeance on November 12, 2008, 09:07:48 PM
Bome si se napatila ondak  :D :D :D

nisam se napatila,jos uvek patim dragi moj Caki  :'(