Web Analytics
Spamm topic - Page 275

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

CTEBAH

Quote from: CTEBAH on November 21, 2008, 11:27:22 PM
to je farm bar :P  pa ja nekoristim skilove ko ti double shoot u pvp lol  :D  samo f4 pam pam   :-*


i da pokazi mi tvoj PRO bar plz
>>------------------------->

Fireslasher

Vucko miran momce, miran....
You cannot kill what you did not create.

Fireslasher

Pustio sam volker da roka keltire u DE village, bice lvl 20 za sat vremena, nemate frke ljudi!!!
You cannot kill what you did not create.

QuilGion

Quote from: Fireslasher on November 22, 2008, 11:46:30 PM
Pustio sam volker da roka keltire u DE village, bice lvl 20 za sat vremena, nemate frke ljudi!!!


TOOOO TOO FIRE..:D

>Die Waffen Legt An<

TheLox

Rotfl, a vidim Vucko, pravi si f1 shooter. D shot kad je pod UE, pa ga rokam... Al ajd, nauci' ces i ti.

Benny

Quote from: TheLox on November 23, 2008, 12:59:24 AM
Rotfl, a vidim Vucko, pravi si f1 shooter. D shot kad je pod UE, pa ga rokam... Al ajd, nauci' ces i ti.

a vazda me zanimalo sto ti znaci to,rotfailer,ona biza?

savik

Quote from: Benny on November 23, 2008, 11:04:36 AM
a vazda me zanimalo sto ti znaci to,rotfailer,ona biza?

Rolling On The Floor Laughing, a ostalo su vec izmotavacine osnove. Npr Failer je Lox (neuspeh).

CTEBAH

Quote from: TheLox on November 23, 2008, 12:59:24 AM
Rotfl, a vidim Vucko, pravi si f1 shooter. D shot kad je pod UE, pa ga rokam... Al ajd, nauci' ces i ti.

pa lol zasto mi mora biti na 1 baru ako imam 3 gg lox normalno ako uzme UE da skil koristim posto samo miss miss a jesi nub !

TheLox

#3296

zule88

Quote from: TheLox on November 23, 2008, 04:03:39 PM



axaxaxax ne vidi ti se slika nisi dobro link :P ahhaha ko je ovog stavio za mod-a paa senad mi 3 x bolje xD
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


Naca

Quote from: zule88 on November 23, 2008, 04:18:27 PM

axaxaxax ne vidi ti se slika nisi dobro link :P ahhaha ko je ovog stavio za mod-a paa senad mi 3 x bolje xD

Sori,sta ti Senada vredjas?  ??? :P

DarkVengeance

Quote from: zule88 on November 23, 2008, 04:18:27 PM

axaxaxax ne vidi ti se slika nisi dobro link :P ahhaha ko je ovog stavio za mod-a paa senad mi 3 x bolje xD

Sta ti on 3x bolje?  :D :D :D