Web Analytics
Spamm topic - Page 299

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

tinitits

Quote from: Brevv on May 26, 2009, 10:34:54 AM
              smor mi, neam sta da radim po celi dan  :-\
igraj ovo
extra igrica radnja se odvija nekoliko godina  posle eksplozije nuklearne elektrane u ukrajni (Chernobyl)
tinitits old school
gretch best wc/ol
sukimoto 0.dmg tenk
sukablyad best archer in history

QuilGion

Quote from: tinitits on May 26, 2009, 07:29:01 PM
igraj ovo
extra igrica radnja se odvija nekoliko godina  posle eksplozije nuklearne elektrane u ukrajni (Chernobyl)


ahahahhahaha zule :D
tini ti zapravo porucuje "idi medju svoje..u cernobil" XD

>Die Waffen Legt An<

CTEBAH

u caki imas Stalkera? kaka je igra tu neki mutanti te napadaju sigurno  :D

QuilGion

Quote from: CTEBAH on May 27, 2009, 01:02:08 AM
u caki imas Stalkera? kaka je igra tu neki mutanti te napadaju sigurno  :D
nadasve zanimljiiva :P
ides i ubijas :)
sto ljude sto neke besne zveri..skini :P

>Die Waffen Legt An<

Brevv




ovo cica igra, grafika je da se useres, znaci kao oblivion malo bolja grafika, sto se tice igre? pa lol betheseda studio ili tako nesto :D sta god su napravili bilo savrseno :P

tinitits

Quote from: Brevv on May 27, 2009, 10:53:06 AM



ovo cica igra, grafika je da se useres, znaci kao oblivion malo bolja grafika, sto se tice igre? pa lol betheseda studio ili tako nesto :D sta god su napravili bilo savrseno :P
igrao sam ovo i extra je mada je oblivion za mene bolji :D :D
tinitits old school
gretch best wc/ol
sukimoto 0.dmg tenk
sukablyad best archer in history

Brevv

Quote from: tinitits on May 27, 2009, 11:49:50 AM
igrao sam ovo i extra je mada je oblivion za mene bolji :D :D

lol, pa naravno da je bolji oblivion...... ali pazi i on mi vise dosadio  ;D 15 puta sam ga obrnuo sa sve shivering . jos mi tamo forqa imas one dodatke :D udjes u neku krcmu a ono unutra striptiz club :D ribe igraju oko sipki etc :D imas mali milion tih patcheva :D naprimer  imas patch da svi budu goli  :D :D

CTEBAH

Quote from: QuilGion on May 27, 2009, 10:39:02 AM
nadasve zanimljiiva :P
ides i ubijas :)
sto ljude sto neke besne zveri..skini :P
sta da skidam ak ti imas

tinitits

Quote from: Brevv on May 27, 2009, 12:44:35 PM
lol, pa naravno da je bolji oblivion...... ali pazi i on mi vise dosadio  ;D 15 puta sam ga obrnuo sa sve shivering . jos mi tamo forqa imas one dodatke :D udjes u neku krcmu a ono unutra striptiz club :D ribe igraju oko sipki etc :D imas mali milion tih patcheva :D naprimer  imas patch da svi budu goli  :D :D
igrao sam i dodatak SHIVERING ISLES i on je extra.ali za te peceve da svi budu goli nisam, :o ali naravno ima i drugih igrica dobrih ako hoces da igras slicnu igricu ko oblivion igraj ovo  :D :D :D :D
tinitits old school
gretch best wc/ol
sukimoto 0.dmg tenk
sukablyad best archer in history

Brevv

Quote from: tinitits on May 27, 2009, 03:07:55 PM
igrao sam i dodatak SHIVERING ISLES i on je extra.ali za te peceve da svi budu goli nisam, :o ali naravno ima i drugih igrica dobrih ako hoces da igras slicnu igricu ko oblivion igraj ovo  :D :D :D :D


igrao sam i ovo... ali jedan je oblivion :D ovaj gothic je nista drugo do propalog pokusaja  da baci u senku oblivion :D

QuilGion

Quote from: CTEBAH on May 27, 2009, 12:59:12 PM
sta da skidam ak ti imas
nemam.
igrao jesam al nemam.
kasno si se setio :P

>Die Waffen Legt An<

tinitits

Quote from: Brevv on May 27, 2009, 04:43:31 PM
igrao sam i ovo... ali jedan je oblivion :D ovaj gothic je nista drugo do propalog pokusaja  da baci u senku oblivion :D
ja sam igrao i gotic1 i gothic2 tako da mi je ovaj stvarno dobar,trebalo mi je mesec dana da ga predjem ,jebano teska igrica :o :o
tinitits old school
gretch best wc/ol
sukimoto 0.dmg tenk
sukablyad best archer in history