Web Analytics
Spamm topic - Page 300

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

cobe

Nemate vi pojma....Solitaire zakon!!! xd
PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

QuilGion

Quote from: cobe on May 28, 2009, 09:39:07 PM
Nemate vi pojma....Solitaire zakon!!! xd
:D
minesweeper u multiplayeru...pitaj cakija samo...

>Die Waffen Legt An<

Brevv

Quote from: cobe on May 28, 2009, 09:39:07 PM
Nemate vi pojma....Solitaire zakon!!! xd
ma ti si noob

tinitits

tinitits old school
gretch best wc/ol
sukimoto 0.dmg tenk
sukablyad best archer in history

Brevv

Quote from: tinitits on May 29, 2009, 07:07:42 PM



e znasi vise si mi dokurcio kada tako quote a nista ne kazes!!! mnogo si se ti opustio da znas!! ne mo ti dodjem u taj podrum te izvucem iz kace i propustim kroz sap;e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111 jbem li ti sunce kalaisano!!! pa nasta ti ja licim? si krsten bre ? ALOOOOO BREEE!!! EL CCUJES KAD  TI PRICAM!!!!! KOME BRE TI SOME JEDAN!!!! PA NISMO BRE MI OVCE CUVALI!!!! UUUUU AJDE KAZI ADRESU AKO SMES!!! AJDEEEE!!! DA!! NE SMES!!!!! KO BRE NE SME DA KAZE? JA NE SMEM ?  AHAHAHAHAHAHAHAHA PA JA BI TI DAO ALI POSLE ME PROGANJAS!!! ME UBIJES IZ LJUBOMORE STO SAM LEPSI OD TEBEB OAXOAOXOAXOAOXOAXOO da da e ajde molim te pls samo stfu|!! ja sam takve kao ti od 5-e jebo sa koprivama po tasmajdanu!!!!  i ti mi neces budes ni prvi ni poslednji !!!!!! samo da saznam odakle si!!!  auuuu a ne mio ti bog te nadjem u igrici!!! ima te pkujem 141231 puta pa cu te pitam ces da stanem!!!!! ashahaha pa sa pogresnim si se ti uvatio!! nema ni loxi vise nece sa nepravednim banovima da  ti pomogne!!!!!!! eeeeeeeeeee tek ces me vidis .......






:D :D :D  i feel fiiine ta-na na naa  ;D

tinitits

Quote from: Brevv on May 29, 2009, 08:25:55 PM

e znasi vise si mi dokurcio kada tako quote a nista ne kazes!!! mnogo si se ti opustio da znas!! ne mo ti dodjem u taj podrum te izvucem iz kace i propustim kroz sap;e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111 jbem li ti sunce kalaisano!!! pa nasta ti ja licim? si krsten bre ? ALOOOOO BREEE!!! EL CCUJES KAD  TI PRICAM!!!!! KOME BRE TI SOME JEDAN!!!! PA NISMO BRE MI OVCE CUVALI!!!! UUUUU AJDE KAZI ADRESU AKO SMES!!! AJDEEEE!!! DA!! NE SMES!!!!! KO BRE NE SME DA KAZE? JA NE SMEM ?  AHAHAHAHAHAHAHAHA PA JA BI TI DAO ALI POSLE ME PROGANJAS!!! ME UBIJES IZ LJUBOMORE STO SAM LEPSI OD TEBEB OAXOAOXOAXOAOXOAXOO da da e ajde molim te pls samo stfu|!! ja sam takve kao ti od 5-e jebo sa koprivama po tasmajdanu!!!!  i ti mi neces budes ni prvi ni poslednji !!!!!! samo da saznam odakle si!!!  auuuu a ne mio ti bog te nadjem u igrici!!! ima te pkujem 141231 puta pa cu te pitam ces da stanem!!!!! ashahaha pa sa pogresnim si se ti uvatio!! nema ni loxi vise nece sa nepravednim banovima da  ti pomogne!!!!!!! eeeeeeeeeee tek ces me vidis .......






:D :D :D  i feel fiiine ta-na na naa  ;D
nice song bro,but you need more love  :D
tinitits old school
gretch best wc/ol
sukimoto 0.dmg tenk
sukablyad best archer in history

inspektor



h4n1  he/wk
crazysrb  sh/bd
han1bal  de/wc

CTEBAH

Quote from: Brevv on May 29, 2009, 08:25:55 PM

e znasi vise si mi dokurcio kada tako quote a nista ne kazes!!! mnogo si se ti opustio da znas!! ne mo ti dodjem u taj podrum te izvucem iz kace i propustim kroz sap;e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111 jbem li ti sunce kalaisano!!! pa nasta ti ja licim? si krsten bre ? ALOOOOO BREEE!!! EL CCUJES KAD  TI PRICAM!!!!! KOME BRE TI SOME JEDAN!!!! PA NISMO BRE MI OVCE CUVALI!!!! UUUUU AJDE KAZI ADRESU AKO SMES!!! AJDEEEE!!! DA!! NE SMES!!!!! KO BRE NE SME DA KAZE? JA NE SMEM ?  AHAHAHAHAHAHAHAHA PA JA BI TI DAO ALI POSLE ME PROGANJAS!!! ME UBIJES IZ LJUBOMORE STO SAM LEPSI OD TEBEB OAXOAOXOAXOAOXOAXOO da da e ajde molim te pls samo stfu|!! ja sam takve kao ti od 5-e jebo sa koprivama po tasmajdanu!!!!  i ti mi neces budes ni prvi ni poslednji !!!!!! samo da saznam odakle si!!!  auuuu a ne mio ti bog te nadjem u igrici!!! ima te pkujem 141231 puta pa cu te pitam ces da stanem!!!!! ashahaha pa sa pogresnim si se ti uvatio!! nema ni loxi vise nece sa nepravednim banovima da  ti pomogne!!!!!!! eeeeeeeeeee tek ces me vidis .......






:D :D :D  i feel fiiine ta-na na naa  ;D

SICK!     :D

inspektor



h4n1  he/wk
crazysrb  sh/bd
han1bal  de/wc


milan78s

Quote from: tinitits on May 22, 2009, 02:25:46 PM
sta nema vise spama
spam
spam
spam
spam
spam
spam
spam
spam
spam

GeForce

xxXGeForceXxx Duelist / Hell Knight - Left since 08.March.2008
KosaNostra | LimitedEdition <3