Web Analytics
Spamm topic - Page 26

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

dule081

Quote from: Banex on December 28, 2007, 12:50:39 PM
Hahaha zevs nije te valjda roknuo looll
ma jok nego ciganin mi usao u ch mislio da ce uspjeti nesto da digne ako dropujem ,ja dismis a lik restart pc,i uspio je da bude in ali kasno vec sam sve zavrsio,i jebe mi se za to kad kaze lik"otvori vrata jebem ti mater",kunem ti se dami je bio tu pored mene u tom momentu zaklao bih ga kao ovcu.Nisam ostao duzan al me zanimalo ko je lik,posto taj gmizavavac je znao da sam domaci.Jebem ga usta smrdljiva.
"We are spamers and we are coming in peace "

 

Ukili

pazi ja bi ti pomogao ali nevolim da koljem ovce , da hocehs da ga zakoljesh ko svinju onda mogu da ti pomognem , ali ovca mi nekakosivishe fina a posebno kada je koljehs onda se dere ko malo dete i onda mi bude zao , a i svinje mi zao ali samo dok je nebacimo na razanj ili na roshtilj  ;D ;D ;D ;D
Ja sma rudar hehhe
Stefan Urosh SR/SWS

Hard Core Uki

inspektor

Quote from: Ukili on December 28, 2007, 02:07:30 PM
pazi ja bi ti pomogao ali nevolim da koljem ovce , da hocehs da ga zakoljesh ko svinju onda mogu da ti pomognem , ali ovca mi nekakosivishe fina a posebno kada je koljehs onda se dere ko malo dete i onda mi bude zao , a i svinje mi zao ali samo dok je nebacimo na razanj ili na roshtilj  ;D ;D ;D ;D
ah uvek preopsiran uki :D
jebiga na dragonu je taktika ko ce koga bolje da zajebe D:


h4n1  he/wk
crazysrb  sh/bd
han1bal  de/wc

Ukili

Zajeban je taj zmaj , inace po D&D svetu zmajevi su najinteligentnija bice , i njih nemozehs da zajebesh , prevarish , slazesh , ali zato ih mozesh ubiti jeste da nije lako ali sve se da urediti, lep pt i ocas posla ubiju zmaja .

I tako
Ja sma rudar hehhe
Stefan Urosh SR/SWS

Hard Core Uki

Gruja

I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

TheLox

Ja sam cuo da je taj tckr ,w/e, malo retartdiran, da pise kojesta i psuje koga stigne bez razloga...Ko to tebe... O.o

DarkVengeance

Ma jok ... cini ti se  :D :D :D

inspektor

ma nema sanse ...jes mi govna :D


h4n1  he/wk
crazysrb  sh/bd
han1bal  de/wc

dule081

Quote from: TheLox on December 28, 2007, 07:40:05 PM
Ja sam cuo da je taj tckr ,w/e, malo retartdiran, da pise kojesta i psuje koga stigne bez razloga...Ko to tebe... O.o
pa nikad nije prije,a vjerovatno je mislio necu saznati chiji je char,al kao da je to bitno,jebe mi se 10 x sam mu vratio,samo ja nema  obicaj vredjam nase ljude IG nikad,juce sam se iznervirao,danas me vec boli kita,zato se ja ne druzim npr sa igracima iz pg sem ovim provjerenim da me nebi nedje iznervirali da dodjem u situaciju da bijem narod zbog igrice, ne stoji mi imam previse godina i da igram igrice a da ne pricam o drugome.
"We are spamers and we are coming in peace "

 

DarkVengeance

On i njegov buraz ... su rekli mnogo lepih stvari o mojoj familiji ... keru ... itd.
Neda mi se nabrajat ... al ja njih i dalje volim  :D :D :D

Fireslasher

Evo vam ga stiki bolesnici jedni xD...
You cannot kill what you did not create.

Ukili

Lepo je voleti se!!!!!
Ja sma rudar hehhe
Stefan Urosh SR/SWS

Hard Core Uki