Web Analytics
Spamm topic - Page 57

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

IIslayerII

post broj 666 napokon sam i to docekao hehe :D :D :D

ali i dalje je hero member pfff ja reko bice nesto satanic member il tako nesto /socialdisapointment  :-\ :'(

TheLox

Obrati se Adminima zbog pretrpljenog bola i narusenog zdravlja... :P

IIslayerII

Quote from: TheLox on February 20, 2008, 11:50:33 AM
Obrati se Adminima zbog pretrpljenog bola i narusenog zdravlja... :P
Pa i ocu da znas, dobro si me podsetio, a ovaj fire je kao neki meNtalac a dopustio je takvu nepravdu strasnoooo... :D :D :D ;)

TheLox

Mentol.  :D  Hahhahahhaahahhaha!!

Naca

#676
lol pplsi evakuisali nas iz gimnazije,kao neko postavio bombu dosli specijalci i sve to...hihihi koja ludnica,hvala bogu nisam imala istoriju spasli su mi dupence....god bless teroriste  :P :P :P


ps. evo sada samo zato sto ste se vi bunili necu da napravim double post nego cu da modifikujem ovaj! 'tela sam da vas pitam sta mislite sta da radim sa subom PW ja sam htela da ga subnem u SWS ali sinoc mi sinulo <upalila se lampica> da obozavam bowere ...ali onda necu imati songove...i bicu dagger/archer i u cemu je poenta? Ali mi nista nije draze nego kad zategenem luk i uz onaj zvuk (znate onaj zvuk tuuuung) odapnem strelu pravac u nekog....ali necu imati songove :/

Fireslasher

PW/TK, PW/SWS ili PW/ES... Sve ostalo je bacen horn.
You cannot kill what you did not create.

QuilGion

Quote from: Fireslasher on February 20, 2008, 03:56:13 PM
PW/TK, PW/SWS ili PW/ES... Sve ostalo je bacen horn.


Ili OL/Wc,ponekad i ES/EE sa malo TK/EE ili TY / HE ali s tim da je WK base sub preko s grade i s tim da nisi 78/77 vec 78/78 Spoiler.

>Die Waffen Legt An<

TheLox

Ma najljepsi je osjecaj kad cujes zvuk kritikala....Ijaoooooooo, nikad necu zaboravit kako se culo kad je bio onaj event na Dragonu, prolse god u Februaru, kad je Fireu puklo....JOJ, da mi je to cuti opet...!!  :D :D

QuilGion

Quote from: TheLox on February 20, 2008, 09:18:02 PM
Ma najljepsi je osjecaj kad cujes zvuk kritikala....Ijaoooooooo, nikad necu zaboravit kako se culo kad je bio onaj event na Dragonu, prolse god u Februaru, kad je Fireu puklo....JOJ, da mi je to cuti opet...!!  :D :D

ma ko je puko Firea?:D

>Die Waffen Legt An<

cobe

PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

DarkVengeance

I to su ga doslovno pukli ... 2 hits down ...

Fireslasher

I to doslovno nisam ja igrao nego Nutko hahahaha xD... Tada sam imao crappy wireless koji nije radio =/...
You cannot kill what you did not create.