Web Analytics
Spamm topic - Page 59

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

Gruja

E Naco, a dobra fora to za bombu u govnaziji, pardon gimnaziji ... to su radili non-stop kada sam ja isao u srednju, masinsku fala Bogu, a ne govnaziju ;) pa kada su provalili djaci iz gimnazije su zivkali na svaki kontrolni/pismeni koji imaju da je bomba ... kasnije su nesto i 'ukinuli' te dojave ... tj nisu sve izbacivali kada budu 'dojave' :P
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

DarkVengeance

Quote from: Gruja on February 21, 2008, 12:21:38 AM
E Naco, a dobra fora to za bombu u govnaziji, pardon gimnaziji ... to su radili non-stop kada sam ja isao u srednju, masinsku fala Bogu, a ne govnaziju ;) pa kada su provalili djaci iz gimnazije su zivkali na svaki kontrolni/pismeni koji imaju da je bomba ... kasnije su nesto i 'ukinuli' te dojave ... tj nisu sve izbacivali kada budu 'dojave' :P

Hmm ... tebi su stalno neka govna na pameti ... ili se to meni pricinjava  :D :D :D

Naca

Quote from: Gruja on February 21, 2008, 12:21:38 AM
E Naco, a dobra fora to za bombu u govnaziji, pardon gimnaziji ... to su radili non-stop kada sam ja isao u srednju, masinsku fala Bogu, a ne govnaziju ;) pa kada su provalili djaci iz gimnazije su zivkali na svaki kontrolni/pismeni koji imaju da je bomba ... kasnije su nesto i 'ukinuli' te dojave ... tj nisu sve izbacivali kada budu 'dojave' :P

Ma dok nam je bio onaj stari diektor neko zove javi da je postavljena bomba a on njemu kaze "Uf ma nemoj mi reci" i spusti slusalicu.....a sad imamo novu direktorku pa se brine za decu  :) :)  ps. stvarno super zena sredjuje skolu,pravi direktor ajde svi jedan rec za nju!

dule081

Quote from: Naca on February 21, 2008, 12:40:58 PM
Ma dok nam je bio onaj stari diektor neko zove javi da je postavljena bomba a on njemu kaze "Uf ma nemoj mi reci" i spusti slusalicu.....a sad imamo novu direktorku pa se brine za decu  :) :)  ps. stvarno super zena sredjuje skolu,pravi direktor ajde svi jedan rec za nju!
Jel da stanemo u red i da je rec ili pojedinacno?
"We are spamers and we are coming in peace "

 

QuilGion

/evaluate direktorka

jesi to mislila?

>Die Waffen Legt An<

Naca

Quote from: dule081 on February 21, 2008, 01:02:00 PM
Jel da stanemo u red i da je rec ili pojedinacno?

Uf Dule,dok tebi covek objasni prodje voz..  :D

dule081

Quote from: Naca on February 21, 2008, 01:04:42 PM
Uf Dule,dok tebi covek objasni prodje voz..  :D
u pravu si rekao bih WTb brain al slaba ponuda xaxa ;D
"We are spamers and we are coming in peace "

 

dule081

Quote from: QuilGion on February 21, 2008, 01:02:43 PM
/evaluate direktorka

jesi to mislila?
jok nego
/ ejakulacija direktorka  ;D
"We are spamers and we are coming in peace "

 

IIslayerII

Quote from: DarkVengeance on February 20, 2008, 11:59:09 PM
Pih ... fire ima PTSP ... jos od eventa ...  ;D ;D ;D


ma da on bi pao iz jednog criticala al ga sramota rec sad mu zao sto nije on igrao...  ;)

a ako se dobro secam bilo je 3v3 a ne 9v9 lox ti vidis troduplo u zadnje vreme ili? hahahaha

Gruja

Quote from: Naca on February 21, 2008, 12:40:58 PM
Ma dok nam je bio onaj stari diektor neko zove javi da je postavljena bomba a on njemu kaze "Uf ma nemoj mi reci" i spusti slusalicu.....a sad imamo novu direktorku pa se brine za decu  :) :)  ps. stvarno super zena sredjuje skolu,pravi direktor ajde svi jedan rec za nju!

Neka brine ... to joj je posao ;)
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

rins

da se ja pitam ja bih preterao autobus preko mosta...

Naca