Web Analytics
Spamm topic - Page 61

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

IIslayerII

Quote from: QuilGion on February 25, 2008, 02:33:01 PM
bump -.-

daj te ljudi...nema nikad nikog na forumu..ja (fala bogu) svakih 10-15min gledam..ali nikad nista...ne spavam zbog vas...ali vas nema...nema vas...:(

Uce ljudi, neki zaradjuju za zivot i tako, a i ti bi mogao malo da se prihvatis knjige da ti se stara ne izivljava na onom jadnom macku, inace nevolim macke ali kad sam video onog tvog macka sazalio sam se...  :D :D :D

QuilGion

Quote from: IIslayerII on February 25, 2008, 04:29:06 PM
Uce ljudi, neki zaradjuju za zivot i tako, a i ti bi mogao malo da se prihvatis knjige da ti se stara ne izivljava na onom jadnom macku, inace nevolim macke ali kad sam video onog tvog macka sazalio sam se...  :D :D :D

ma kak'e knjige..moram lektiru napisat(Nora,opet neka kurva ko ona od prije izgleda -.-) i nist vise...malo ucit elektrotehniku ako mi se bude dalo i tako...btw danas prvi sat predavanja iz vozackog gg...mislim da cu umret od dosade al oke..

>Die Waffen Legt An<

TheLox

Ajde neka mi neko preprica "Bracu Karamazove" od ne znam koga...A da...Dostojevski!

IIslayerII

Braca KaraGmazovi su bili braca kako i sam naslov kaze... text text


jos texta

i jos

bla bla

jos texta

i jos

i ukratko to bi bilo to... ;D ;D ;D

TheLox

Brate, fala ti!! Sjutra taman cu da odgovaram...Dako dobijem tu prelaznu... :D

bokili

Po mom strucnom misljenju oni su dobili prezime tako sto su gadno Karali mazge dok je Dostojevski sve to posmatrao i napisao knjigu "Braca Karamazgovi", a kako mu nisu dozvolili takav nedolican i uvredljiv naziv on je samo prepravio u Karamazov
Nadam se da sam ti bio od pomoci sto se tice jednog tako kvalitetnog i opsirnog pitanja..

CTEBAH

lol  boki sisic kad ces da subujes onog tvog krompira AbyssPotato ? disi pobego sa servera

TheLox

Jeste kako nije! Na startu imam dva + !! ^^

dule081

"We are spamers and we are coming in peace "

 

CTEBAH

hehe i sta ti dao   ;D

dule081

"We are spamers and we are coming in peace "

 

Gruja

Voleo bih majko milaaaaaaaaaaaaaaaaa da sve ovo samo snjevaaaaaaaaaaaaaam joooooooooj joj jooooooooj tndtndtndtndtndtnd ;)
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...