Web Analytics
Spamm topic - Page 77

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

Gruja

Quote from: QuilGion on March 05, 2008, 08:51:16 PM
Lol ko mungos half engleski pola serbian :P

btw 1k posts..im officially spamz0r :P

Gz spameru :P
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

bokili

eee a neznate kako to ide kod njega ide 99%   98%   97%  ...  75%..... 40% ...

TheLox

Ole! Svaka cast Quil! I tebi Grujo!

DarkVengeance

Quote from: QuilGion on March 05, 2008, 08:51:16 PM
Lol ko mungos half engleski pola serbian :P

btw 1k posts..im officially spamz0r :P

To nije bas za pohvalu, ali ajde de ... gz nup ...  ;D ;D ;D

QuilGion

Quote from: Gruja on March 05, 2008, 08:52:59 PM
Gz spameru :P

Haha,sad dok svima kazem Ty nakupim jos jedno 50 postova..

Ali ipak,hteo bih zahvaliti mojim roditeljima sto su mi omogucili dsl vezu,mojoj sestri koja mi pruza stalnu financijsku pomoc subotama za pivo,mojim kolegama iz razreda zato sto su mi kolege,mojim profesorima,uciteljima,nastavnicima koji su me naucili pisat,citat,zbrajat i mnozit i ostale matematicke radnje. Zelio bih zahvalit Cakyju sto vecno organizira CS partije,i uvek pri organizaciji gubi zivce..ako ovak nastavi umrece sa 30 zbog zivaca!,Marku zato sto mi uvek daje neku muziku da slusam,Masteru zato sto me ne tuce jako,i Deniju zato sto se napije od piva ipo.
Zelio bih zahvalit Gruji,koji je prije mene dosego 1k postova,zatim Duletu zbog istog razloga,Vucko zato sto je noob,Loxu koji ne voli ucit a mora,ZOXIju zato sto...ne znam zasto ni ne poznam ga kako spada!; Fire-u zato sto igra KungFu madafaka a tek ej 11 lvl ;), Benny-ju zbog njegove personalnosti,Cobetu sto je g@y,Disturbiji bogz toga sto pomaze Naci da odrzi red i mir time sto je zensko,i Mungosu zato sto je retard.
Secer nakraju,Naci zato sto je zensko.

Ovim putem bi jos pozdravio reziju i zahvalio im se!
Puno vas volim i ljubim gde niko nije!

Sjebad!

>Die Waffen Legt An<

DarkVengeance

#917
Quote from: QuilGion on March 05, 2008, 09:00:28 PM
Haha,sad dok svima kazem Ty nakupim jos jedno 50 postova..

Ali ipak,hteo bih zahvaliti mojim roditeljima sto su mi omogucili dsl vezu,mojoj sestri koja mi pruza stalnu financijsku pomoc subotama za pivo,mojim kolegama iz razreda zato sto su mi kolege,mojim profesorima,uciteljima,nastavnicima koji su me naucili pisat,citat,zbrajat i mnozit i ostale matematicke radnje. Zelio bih zahvalit Cakyju sto vecno organizira CS partije,i uvek pri organizaciji gubi zivce..ako ovak nastavi umrece sa 30 zbog zivaca!,Marku zato sto mi uvek daje neku muziku da slusam,Masteru zato sto me ne tuce jako,i Deniju zato sto se napije od piva ipo.
Zelio bih zahvalit Gruji,koji je prije mene dosego 1k postova,zatim Duletu zbog istog razloga,Vucko zato sto je noob,Loxu koji ne voli ucit a mora,ZOXIju zato sto...ne znam zasto ni ne poznam ga kako spada!; Fire-u zato sto igra KungFu madafaka a tek ej 11 lvl ;), Benny-ju zbog njegove personalnosti,Cobetu sto je g@y,Disturbiji bogz toga sto pomaze Naci da odrzi red i mir time sto je zensko,i Mungosu zato sto je retard.
Secer nakraju,Naci zato sto je zensko.

Ovim putem bi jos pozdravio reziju i zahvalio im se!

Puno vas volim i ljubim gde niko nije!

Sjebad!
ahahahahaha ... znao sam da ces to ubacit  :D :D :D

TheLox


IIslayerII

Quote from: QuilGion on March 05, 2008, 09:00:28 PM
Haha,sad dok svima kazem Ty nakupim jos jedno 50 postova..

Ali ipak,hteo bih zahvaliti mojim roditeljima sto su mi omogucili dsl vezu,mojoj sestri koja mi pruza stalnu financijsku pomoc subotama za pivo,mojim kolegama iz razreda zato sto su mi kolege,mojim profesorima,uciteljima,nastavnicima koji su me naucili pisat,citat,zbrajat i mnozit i ostale matematicke radnje. Zelio bih zahvalit Cakyju sto vecno organizira CS partije,i uvek pri organizaciji gubi zivce..ako ovak nastavi umrece sa 30 zbog zivaca!,Marku zato sto mi uvek daje neku muziku da slusam,Masteru zato sto me ne tuce jako,i Deniju zato sto se napije od piva ipo.
Zelio bih zahvalit Gruji,koji je prije mene dosego 1k postova,zatim Duletu zbog istog razloga,Vucko zato sto je noob,Loxu koji ne voli ucit a mora,ZOXIju zato sto...ne znam zasto ni ne poznam ga kako spada!; Fire-u zato sto igra KungFu madafaka a tek ej 11 lvl ;), Benny-ju zbog njegove personalnosti,Cobetu sto je g@y,Disturbiji bogz toga sto pomaze Naci da odrzi red i mir time sto je zensko,i Mungosu zato sto je retard.
Secer nakraju,Naci zato sto je zensko.

Ovim putem bi jos pozdravio reziju i zahvalio im se!
Puno vas volim i ljubim gde niko nije!

Sjebad!
hahahahaa ti nisi normalan GZ jadoooo...

TheLox

Lol, ovo me podsjetilo kad one manekenke pobjede i onda se zahvaljuju okolo...  :D

QuilGion

Ako sam nekog zaboravio nemo' da se ljuti..zaboravio sam xD
Dug dan danas je bio...

>Die Waffen Legt An<

TheLox

15 sati na nogama...Nije to lako.

IIslayerII

Quote from: TheLox on March 05, 2008, 09:07:51 PM
Lol, ovo me podsjetilo kad one manekenke pobjede i onda se zahvaljuju okolo...  :D
pa on i je ko manekenka da ga vidis na jednoj slici, imam ali nesmem da delim okolo jbg jedino ako ti on pokaze onda ces da vidis o cemu pricam, ako ne onda mi veruj na rec...ko manekenka je...hahahaha :D :D :D