Web Analytics
Spamm topic - Page 79

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

Gruja

Quote from: QuilGion on March 05, 2008, 09:00:28 PM
Haha,sad dok svima kazem Ty nakupim jos jedno 50 postova..

Ali ipak,hteo bih zahvaliti mojim roditeljima sto su mi omogucili dsl vezu,mojoj sestri koja mi pruza stalnu financijsku pomoc subotama za pivo,mojim kolegama iz razreda zato sto su mi kolege,mojim profesorima,uciteljima,nastavnicima koji su me naucili pisat,citat,zbrajat i mnozit i ostale matematicke radnje. Zelio bih zahvalit Cakyju sto vecno organizira CS partije,i uvek pri organizaciji gubi zivce..ako ovak nastavi umrece sa 30 zbog zivaca!,Marku zato sto mi uvek daje neku muziku da slusam,Masteru zato sto me ne tuce jako,i Deniju zato sto se napije od piva ipo.
Zelio bih zahvalit Gruji,koji je prije mene dosego 1k postova,zatim Duletu zbog istog razloga,Vucko zato sto je noob,Loxu koji ne voli ucit a mora,ZOXIju zato sto...ne znam zasto ni ne poznam ga kako spada!; Fire-u zato sto igra KungFu madafaka a tek ej 11 lvl ;), Benny-ju zbog njegove personalnosti,Cobetu sto je g@y,Disturbiji bogz toga sto pomaze Naci da odrzi red i mir time sto je zensko,i Mungosu zato sto je retard.
Secer nakraju,Naci zato sto je zensko.

Ovim putem bi jos pozdravio reziju i zahvalio im se!
Puno vas volim i ljubim gde niko nije!

Sjebad!

Svaka cast ... post je onako ... bas ... kvalitetan ;)

Quote from: dule081 on March 06, 2008, 08:27:05 AM






Thx a lot Dule :P
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

IIslayerII

Quote from: dule081 on March 06, 2008, 08:27:05 AM






Lol grujane gle sto te gleda ovaj crni i jos ti neke tabletice pruza...hahahaha  :D

QuilGion

Imas jednu plavu i 4 crvene..uzmi 4 crvene jace drmaju a i vise ih je!

>Die Waffen Legt An<

TheLox

Hmm, ne mora da znaci. Moze biti da je ta jedna plava jace nego sve te crvene.Moj savjet ti je da popijes sve! I + alkohol!  :D

IIslayerII

Quote from: TheLox on March 06, 2008, 01:03:23 PM
Hmm, ne mora da znaci. Moze biti da je ta jedna plava jace nego sve te crvene.Moj savjet ti je da popijes sve! I + alkohol!  :D
poslusaj loxa i vise nikad neces spammat...  :)

TheLox

Quote from: IIslayerII on March 06, 2008, 01:23:11 PM
poslusaj loxa i vise nikad neces spammat...  :)


Pa ja sam pomislio da hoce ovaj blacknigga da ga makne da nebi vise spamao.

Gruja

Quote from: TheLox on March 06, 2008, 01:03:23 PM
Hmm, ne mora da znaci. Moze biti da je ta jedna plava jace nego sve te crvene.Moj savjet ti je da popijes sve! I + alkohol!  :D

Dobar savet para vredi ;)

Quote from: TheLox on March 06, 2008, 01:45:01 PM

Pa ja sam pomislio da hoce ovaj blacknigga da ga makne da nebi vise spamao.

Mene nemogu ni jaci maknuti da ne spamam :P pogotovo sada kada sam jr spamer a ima i sr spamer ;D ;D ;D
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

IIslayerII

Buduci da je ovo spamm topic ovde cu lupiti taj dugo ocekivani hiljaditi post...Necu ko quil da pisem bajke, smara me da sve nabrajam kad vas ima ko rusa  :D  i uvek bi nekoga zaboravio pa bi se taj nasao uvredjenim, nego cu samo lepo da kazem: hvala vam svima koji ste me trpili dok sam igrao s vama i hvala vam svima koji me trpite sada dok spammam po forumu...naravno, hvala svima koj su mi obezbedili ugodno spammanje i hvala drakeu sto je sisa i nije odradio IL jos uvek, pa zato i spammam ovoliko...eto cak je i on zasluzan sto sam postao spammer...hvala vam svima... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

<<<<<Markisa>>>>> 

Yeeeeiy I have no life anymore...GZ to me...I can die happy...hehe :D :D :D


QuilGion

Quote from: IIslayerII on March 06, 2008, 04:49:38 PM
Buduci da je ovo spamm topic ovde cu lupiti taj dugo ocekivani hiljaditi post...Necu ko quil da pisem bajke, smara me da sve nabrajam kad vas ima ko rusa  :D  i uvek bi nekoga zaboravio pa bi se taj nasao uvredjenim, nego cu samo lepo da kazem: hvala vam svima koji ste me trpili dok sam igrao s vama i hvala vam svima koji me trpite sada dok spammam po forumu...naravno, hvala svima koj su mi obezbedili ugodno spammanje i hvala drakeu sto je sisa i nije odradio IL jos uvek, pa zato i spammam ovoliko...eto cak je i on zasluzan sto sam postao spammer...hvala vam svima... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

<<<<<Markisa>>>>> 

Yeeeeiy I have no life anymore...GZ to me...I can die happy...hehe :D :D :D



e jebat ga..ja ti reko gz u drugom topicu...a nvm...puno te volemo mi  ;)
gz :P

>Die Waffen Legt An<

Gruja

E nek' je sa srecom ... :P
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

DarkVengeance

Quote from: IIslayerII on March 06, 2008, 04:49:38 PM
Buduci da je ovo spamm topic ovde cu lupiti taj dugo ocekivani hiljaditi post...Necu ko quil da pisem bajke, smara me da sve nabrajam kad vas ima ko rusa  :D  i uvek bi nekoga zaboravio pa bi se taj nasao uvredjenim, nego cu samo lepo da kazem: hvala vam svima koji ste me trpili dok sam igrao s vama i hvala vam svima koji me trpite sada dok spammam po forumu...naravno, hvala svima koj su mi obezbedili ugodno spammanje i hvala drakeu sto je sisa i nije odradio IL jos uvek, pa zato i spammam ovoliko...eto cak je i on zasluzan sto sam postao spammer...hvala vam svima... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

<<<<<Markisa>>>>> 

Yeeeeiy I have no life anymore...GZ to me...I can die happy...hehe :D :D :D



Je.... spammer ...

Ovaj ... hocu reci gz ^^

Naca

Sta ovo bi,nema me dan-dva odmah se nesto desi...tjee dva nova spamera! Gz momzzi gj  :-* :-*