Web Analytics
Spamm topic - Page 86

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

DarkVengeance

Da vucko zna ... ipak je on Farmer sa velikim F  :D :D :D

Fireslasher

Ma on je bre farmer sa svime velikim... (FARMER)
You cannot kill what you did not create.

IIslayerII

Quote from: Fireslasher on March 10, 2008, 12:38:25 AM
Ma on je bre farmer sa svime velikim... (FARMER)
jos ga zovu i Farmosh... ;)

CTEBAH

a da mi posisate  nisam igro 2 dana l2 odvikavam se xD  idem jos malo u srbiju na mesec dana tako da necu igrat  8)

IIslayerII

Quote from: CTEBAH on March 10, 2008, 12:33:11 PM
a da mi posisate  nisam igro 2 dana l2 odvikavam se xD idem jos malo u srbiju na mesec dana tako da necu igrat  8)
:o :o :o :o :o :o :o OMFG I SEE DEAD PEOPLE
nece sisa izdrzati hahahaha... cuvajte se, mozda i vama jos malo pokuca na vrata decko sa ocajnim izrazom na licu, sa izrazom poput malog gladnog crnca, ali nije on crnac, nije ni gladan samo mu fali L2 i nick mu je CTEBAH ahahahahahaha

CTEBAH

ko nece izdrzat pff pa ja sam majstor kad treba izdrzat  :-*


CTEBAH

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnoooooooooooooooooooooooooooooi am stupid noobb


:) ;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P :-[ :-X :-\ :-* :'(

TheLox

Lol, pa daj mi onda conie da kupim drac gloves kad se odvikavas...!! I sto ides u Srbiju? O.o

E i moram li se zahvaljitavi za 2k post? Pa vi vec znate kome cu da se zahvalim tako da nema potrebe...A i glupo bi bilo...:p

DarkVengeance

Quote from: TheLox on March 10, 2008, 06:53:24 PM
Lol, pa daj mi onda conie da kupim drac gloves kad se odvikavas...!! I sto ides u Srbiju? O.o

E i moram li se zahvaljitavi za 2k post? Pa vi vec znate kome cu da se zahvalim tako da nema potrebe...A i glupo bi bilo...:p

Gratz ... tiki ce bit happy  :D :D :D

Anyway ... sigurno ide kod babe u srbiju ... ionako samo smetas kod kuce vucko  :D :D :D

IIslayerII

Quote from: DarkVengeance on March 10, 2008, 06:57:18 PM
Gratz ... tiki ce bit happy  :D :D :D

Anyway ... sigurno ide kod babe u srbiju ... ionako samo smetas kod kuce vucko  :D :D :D
a caky sad ga pretera...kako moze da smeta kad zauzima 2 m2 prostora zajedno sa stolicom i kompjuterom...  :D :D :D :D :D

DarkVengeance

Da ... ali sa rasponom "krila" 4m  ;D ;D ;D