Web Analytics
Spamm topic - Page 87

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

TheLox

Lol, on evoluirao u Kamaela?  :o


A ti Marko! Jos jedan - , i male su sanse da neces doci...!

CTEBAH

lol a zast da neidem nisam bio 2 godine  :) imam dva ujaka i babu  idem malo da se odmorim sad pocinje sezona zidarstvo ftw  :P



vis kak je marko pametan xD 

IIslayerII

Quote from: TheLox on March 10, 2008, 07:22:15 PM
Lol, on evoluirao u Kamaela?  :o


A ti Marko! Jos jedan - , i male su sanse da neces doci...!
kakvi crni - , gde cu to doc? ne razumem te nis... ???
Quote from: CTEBAH on March 10, 2008, 07:22:25 PM
lol a zast da neidem nisam bio 2 godine  :) imam dva ujaka i babu  idem malo da se odmorim sad pocinje sezona zidarstvo ftw  :P



vis kak je marko pametan xD 
:D :D :D :D :D pametan, jaaako pametan, samo kad se setim politike i gospodarstva iz srednje
skole kad je profesorica vikala na cakija...zorane zorane ti se bolje makni od njih jel oni nisu normalni samo ce te pokvariti, a nekim cudom nas dvoje sedili iza njega i "ometali ga"...zorane zasto si tako frustriran i otresit opet sedis blizu njih hahahahahahaha jaaaaaaooooooooo  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

TheLox

Hmmm, cini mi se da bi ti Marko trebao otic negdje da se odmore od tebe... :D

TheLox

OMG, ja mislio da idem kod ovih u PA a sad vidim na TV-u kako je zagadjen vazduh zbog tih fabrika, cega sve nemate tamo...I najdalje sto se moze vidjet je 100m...LOL.

IIslayerII

Evo pitam ih...jel se ocete odmorit od mene? ako ocete odo ja, answer mi fast mengz...  ;D ;D ;D

QuilGion

idi zderi pa se vrni nazad...ja idem gledat neki muvij dotle...evo me za 2h xD

>Die Waffen Legt An<

DarkVengeance

Quote from: IIslayerII on March 10, 2008, 07:35:52 PM
kakvi crni - , gde cu to doc? ne razumem te nis... ??? :D :D :D :D :D pametan, jaaako pametan, samo kad se setim politike i gospodarstva iz srednje
skole kad je profesorica vikala na cakija...zorane zorane ti se bolje makni od njih jel oni nisu normalni samo ce te pokvariti, a nekim cudom nas dvoje sedili iza njega i "ometali ga"...zorane zasto si tako frustriran i otresit opet sedis blizu njih hahahahahahaha jaaaaaaooooooooo  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Gmazovi jedni ... zbog vas mi sad i neide matematika i linearna algebra ...  >:( :-\ ;D

CTEBAH

omfg kako sporo otvara stranice jel to svima ili samo meni -.-       >:(

Fireslasher

Sise kad dolazite u BG ili NS? :o
You cannot kill what you did not create.

CTEBAH

kad ti dodjes kod nas xD

CTEBAH

cek fire ti si u NS ? ja cu doci u rumenku na ljeto mislim i u NS to je to odma :P