Web Analytics
Оффтоп / юмор / спам / разговоры без ограничений - Page 345

Оффтоп / юмор / спам / разговоры без ограничений

Started by goodnecromanser, January 07, 2007, 12:03:10 AM

Previous topic - Next topic

N!k

Quote from: ACADEMY on March 21, 2015, 09:52:22 PM
Ты про авÑ,ора ролика или авÑ,ора посÑ,а про полицейское государсÑ,во ? :D

http://www.youtube.com/watch?v=nPxSAZE812M
2 xD Ð"овно видос. Я Ñ,акиÑ... Ñ,еорий могу 10 за день придумаÑ,ÑŒ Ñ...д
[Stalingard! Dnx15]    HNofs 2005-2014 Offline
[Fear Tarax3]             Narayan  2014     Offline
https://www.facebook.com/StalingradTeam
https://www.youtube.com/channel/UC2vjKyzWi09g5yT_oSH7YfQ

ACADEMY

Quote from: N!k on March 21, 2015, 10:24:22 PM
2 xD Ð"овно видос. Я Ñ,акиÑ... Ñ,еорий могу 10 за день придумаÑ,ÑŒ Ñ...д

Ð"ело не в заголовке - он дурацкий, кÑ,о выкладываеÑ,, Ñ,оÑ, и название придумываеÑ,, порой весьма неудачное, жаль, чÑ,о Ñ,Ñ‹ не осилил 30 мин. Ð'аш, украинский, полиÑ,ик даеÑ, инÑ,ервью. Можешь и 20 "Ñ,еорий" придумаÑ,ÑŒ, но сиÑ,уация оÑ, эÑ,ого не измениÑ,ся. Ð'абло рубилось, рубиÑ,ся и будеÑ,ся рубиÑ,ься. Так усÑ,роен мир. Мне лично грусÑ,но, оÑ, Ñ,ого, чÑ,о происÑ...одиÑ,...в обеиÑ... сÑ,ранаÑ....
А Ð'линд здорово просек, как вас, украинцев, подначиÑ,ÑŒ...а вы ведеÑ,есь...ну чÑ,о, он молодец...цели своей добиваеÑ,ся.

AGENTZERZ

кремль русскиÑ... имееÑ, во все щели,а они Ñ,ому и рады и гоÑ,овы все дыры заÑ,кнуÑ,ÑŒ своим задом,даже ценой своей жизни,Ñ...оÑ,я кремлю глубоко насраÑ,ÑŒ на ниÑ...,они всего лиш расÑ...одный маÑ,ериал для кремля,верьÑ,е дальше всему,чÑ,о говориÑ, вам кремль и будьÑ,е пешками в иÑ... игре
NQQBI killed me 2 times,when i making unstuck thet time,but in pvp died easy and almost no made any damag on me ^^
PVP score: me 2(1 time on orc,1 time on th he died) ,naabi 0
http://tinypic.com/view.php?pic=2i7012g&s=8
http://tinypic.com/view.php?pic=16j318m&s=8
WTB BRAIN AND GAME SKILLS,PM NAABI!


N!k

Quote from: ACADEMY on March 21, 2015, 10:39:14 PM
Ð"ело не в заголовке - он дурацкий, кÑ,о выкладываеÑ,, Ñ,оÑ, и название придумываеÑ,, порой весьма неудачное, жаль, чÑ,о Ñ,Ñ‹ не осилил 30 мин. Ð'аш, украинский, полиÑ,ик даеÑ, инÑ,ервью. Можешь и 20 "Ñ,еорий" придумаÑ,ÑŒ, но сиÑ,уация оÑ, эÑ,ого не измениÑ,ся. Ð'абло рубилось, рубиÑ,ся и будеÑ,ся рубиÑ,ься. Так усÑ,роен мир. Мне лично грусÑ,но, оÑ, Ñ,ого, чÑ,о происÑ...одиÑ,...в обеиÑ... сÑ,ранаÑ....
А Ð'линд здорово просек, как вас, украинцев, подначиÑ,ÑŒ...а вы ведеÑ,есь...ну чÑ,о, он молодец...цели своей добиваеÑ,ся.
Я знаю о чем идеÑ, вечь в данном видео, и я уверен, чÑ,о есÑ,ÑŒ Ñ,,акÑ,Ñ‹ корупции. Но, лично мене, она напоминаеÑ, рандомно взяÑ,ую бабу и чиÑ,ающую с бумажки.  0 Ñ,,акÑ,ов, просÑ,о перечисление обвинений.
ЧÑ,о касаеÑ,ся Ð'линда, поверь мы с ним не первый год знакомы. И эÑ,о Ñ,роль <3.
И последнее, можешь чÑ,о-Ñ,о сделаÑ,ÑŒ - вперед, Ñ...оÑ,ÑŒ за ПуÑ,ина, Ñ...оÑ,ÑŒ проÑ,ив. Но у меня быÑ,ÑŒ диванной соÑ,ней неÑ,у желания. ЭÑ,о всÑ' бабло, грязь и ложь. Мне искренне жалко Ñ,еÑ... парней, коÑ,орым поломаюÑ, жизни в эÑ,ой войне "оскорбленного величия".
/tl;dr.
https://www.youtube.com/watch?v=JWMgilw9N-Y
[Stalingard! Dnx15]    HNofs 2005-2014 Offline
[Fear Tarax3]             Narayan  2014     Offline
https://www.facebook.com/StalingradTeam
https://www.youtube.com/channel/UC2vjKyzWi09g5yT_oSH7YfQ

HugeTits

Quote from: N!k on March 22, 2015, 01:05:50 AM
Я знаю о чем идеÑ, вечь в данном видео, и я уверен, чÑ,о есÑ,ÑŒ Ñ,,акÑ,Ñ‹ корупции. Но, лично мене, она напоминаеÑ, рандомно взяÑ,ую бабу и чиÑ,ающую с бумажки.  0 Ñ,,акÑ,ов, просÑ,о перечисление обвинений.
ЧÑ,о касаеÑ,ся Ð'линда, поверь мы с ним не первый год знакомы. И эÑ,о Ñ,роль <3.
И последнее, можешь чÑ,о-Ñ,о сделаÑ,ÑŒ - вперед, Ñ...оÑ,ÑŒ за ПуÑ,ина, Ñ...оÑ,ÑŒ за проÑ,ив. Но у меня быÑ,ÑŒ диванной соÑ,ней неÑ,у желания. ЭÑ,о всÑ' бабло, грязь и ложь. Мне искренне жалко Ñ,еÑ... парней, коÑ,орым поломаюÑ, жизни в эÑ,ой войне "оскорбленного величия".
/tl;dr.
https://www.youtube.com/watch?v=JWMgilw9N-Y
krasivo ;]

ACADEMY

Quote from: N!k on March 22, 2015, 01:05:50 AM
Я знаю о чем идеÑ, вечь в данном видео, и я уверен, чÑ,о есÑ,ÑŒ Ñ,,акÑ,Ñ‹ корупции. Но, лично мене, она напоминаеÑ, рандомно взяÑ,ую бабу и чиÑ,ающую с бумажки.  0 Ñ,,акÑ,ов, просÑ,о перечисление обвинений.
ЧÑ,о касаеÑ,ся Ð'линда, поверь мы с ним не первый год знакомы. И эÑ,о Ñ,роль <3.
И последнее, можешь чÑ,о-Ñ,о сделаÑ,ÑŒ - вперед, Ñ...оÑ,ÑŒ за ПуÑ,ина, Ñ...оÑ,ÑŒ проÑ,ив. Но у меня быÑ,ÑŒ диванной соÑ,ней неÑ,у желания. ЭÑ,о всÑ' бабло, грязь и ложь. Мне искренне жалко Ñ,еÑ... парней, коÑ,орым поломаюÑ, жизни в эÑ,ой войне "оскорбленного величия".
/tl;dr.
https://www.youtube.com/watch?v=JWMgilw9N-Y
Как бы объясниÑ,ÑŒ, мир сложнее, чем предсÑ,авляеÑ,ся в Ñ,воем ролике...пришли побраÑ,ались и все зашибись...увы, слишком просÑ,о и по-человечески, но есÑ,ÑŒ Ñ,акая шÑ,ука, как геополиÑ,ика...есÑ,ÑŒ Ñ,акая шÑ,ука, как Ñ,ранснациональные корпорации, иÑ... немного на рынке, но они влияÑ,ельны и для ниÑ... границ и государсÑ,в не сущесÑ,вуеÑ,. Они легко меняюÑ, правиÑ,ельсÑ,ва, если им надо. Сейчас глобальный передел, сÑ,рашный дележ сÑ,,ер влияния и рынка сбыÑ,а..и мы его свидеÑ,ели, да даже учасÑ,ники, поэÑ,ому мне грусÑ,но. Тому пример с НаÑ,,Ñ,агазом,конÑ,,ликÑ,, буквально вчера, с его голосующим пакеÑ,ом акций, кому принадлежиÑ, - эÑ,а инÑ,,о в свободном досÑ,упе...Ñ,о же самое происÑ...одиÑ, и на мировыÑ... площадкаÑ......Ð'нуÑ,ренняя полиÑ,ика, увы, зависиÑ, оÑ, внешней.... Народ, а чÑ,о народ...кÑ,о не был в России, совеÑ,ую побываÑ,ÑŒ и увидеÑ,ÑŒ все своими глазами, в Россию въезд по внуÑ,ренним украинским паспорÑ,ам...до сиÑ... пор. Чесслово смешаÑ, опусы и сÑ,рашилки, нам про нас...многое из Ñ,ого, чÑ,о проÑ...одиÑ, с Украиной, мы проÑ...одили в 90е...
НасчеÑ, МонÑ,ян, неверно, далеко не рамдомная баба, вела много громкиÑ... дел. А Ñ,ак, Ñ,,абрика конÑ,,еÑ,ная, ПеÑ,ина, рабоÑ,аеÑ,, как и рабоÑ,ала. Ð"енонсации договора союзного меж Россией и Украиной не было, да и как бы...военного положения Ñ,оже...можеÑ, все не Ñ,ак просÑ,о?
НасчеÑ, Ð'линда...а разьве кÑ,о-Ñ,о сомневался?  :D   

AGENTZERZ

никого не ебеÑ,,чÑ,о с наÑ,,Ñ,огазом-проблемы росии и не более
NQQBI killed me 2 times,when i making unstuck thet time,but in pvp died easy and almost no made any damag on me ^^
PVP score: me 2(1 time on orc,1 time on th he died) ,naabi 0
http://tinypic.com/view.php?pic=2i7012g&s=8
http://tinypic.com/view.php?pic=16j318m&s=8
WTB BRAIN AND GAME SKILLS,PM NAABI!

HugeTits

Quote from: ACADEMY on March 22, 2015, 02:21:42 AM
Как бы объясниÑ,ÑŒ, мир сложнее, чем предсÑ,авляеÑ,ся в Ñ,воем ролике...пришли побраÑ,ались и все зашибись...увы, слишком просÑ,о и по-человечески, но есÑ,ÑŒ Ñ,акая шÑ,ука, как геополиÑ,ика...есÑ,ÑŒ Ñ,акая шÑ,ука, как Ñ,ранснациональные корпорации, иÑ... немного на рынке, но они влияÑ,ельны и для ниÑ... границ и государсÑ,в не сущесÑ,вуеÑ,. Они легко меняюÑ, правиÑ,ельсÑ,ва, если им надо. Сейчас глобальный передел, сÑ,рашный дележ сÑ,,ер влияния и рынка сбыÑ,а..и мы его свидеÑ,ели, да даже учасÑ,ники, поэÑ,ому мне грусÑ,но. Тому пример с НаÑ,,Ñ,агазом,конÑ,,ликÑ,, буквально вчера, с его голосующим пакеÑ,ом акций, кому принадлежиÑ, - эÑ,а инÑ,,о в свободном досÑ,упе...Ñ,о же самое происÑ...одиÑ, и на мировыÑ... площадкаÑ......Ð'нуÑ,ренняя полиÑ,ика, увы, зависиÑ, оÑ, внешней.... Народ, а чÑ,о народ...кÑ,о не был в России, совеÑ,ую побываÑ,ÑŒ и увидеÑ,ÑŒ все своими глазами, в Россию въезд по внуÑ,ренним украинским паспорÑ,ам...до сиÑ... пор. Чесслово смешаÑ, опусы и сÑ,рашилки, нам про нас...многое из Ñ,ого, чÑ,о проÑ...одиÑ, с Украиной, мы проÑ...одили в 90е...
ага, кругом жидо-масоны  xD

N!k

Quote from: ACADEMY on March 22, 2015, 02:21:42 AM
Как бы объясниÑ,ÑŒ, мир сложнее, чем предсÑ,авляеÑ,ся в Ñ,воем ролике...пришли побраÑ,ались и все зашибись...увы, слишком просÑ,о и по-человечески, но есÑ,ÑŒ Ñ,акая шÑ,ука, как геополиÑ,ика...есÑ,ÑŒ Ñ,акая шÑ,ука, как Ñ,ранснациональные корпорации, иÑ... немного на рынке, но они влияÑ,ельны и для ниÑ... границ и государсÑ,в не сущесÑ,вуеÑ,. Они легко меняюÑ, правиÑ,ельсÑ,ва, если им надо. Сейчас глобальный передел, сÑ,рашный дележ сÑ,,ер влияния и рынка сбыÑ,а..и мы его свидеÑ,ели, да даже учасÑ,ники, поэÑ,ому мне грусÑ,но. Тому пример с НаÑ,,Ñ,агазом,конÑ,,ликÑ,, буквально вчера, с его голосующим пакеÑ,ом акций, кому принадлежиÑ, - эÑ,а инÑ,,о в свободном досÑ,упе...Ñ,о же самое происÑ...одиÑ, и на мировыÑ... площадкаÑ......Ð'нуÑ,ренняя полиÑ,ика, увы, зависиÑ, оÑ, внешней.... Народ, а чÑ,о народ...кÑ,о не был в России, совеÑ,ую побываÑ,ÑŒ и увидеÑ,ÑŒ все своими глазами, в Россию въезд по внуÑ,ренним украинским паспорÑ,ам...до сиÑ... пор. Чесслово смешаÑ, опусы и сÑ,рашилки, нам про нас...многое из Ñ,ого, чÑ,о проÑ...одиÑ, с Украиной, мы проÑ...одили в 90е...
Я в курсе Ñ,ого, чÑ,о Ñ,Ñ‹ говоришь. Но не сÑ,оиÑ, усложняÑ,ÑŒ все эÑ,о для себя. Ты в оÑ,веÑ,е Ñ,олько за свои посÑ,упки, максимум за своиÑ... близкиÑ....
ПолиÑ,ика = бизнес.
ЧÑ,о касаеÑ,ся баек, Ñ,о меньше Ñ,едевизора смоÑ,реÑ,ÑŒ надо. На вашем ТÐ' Ñ,оже море лжи. Я, ксÑ,аÑ,и, со Львова.
Трек скинул просÑ,о поÑ,ому, чÑ,о счиÑ,аю чÑ,о не сÑ,оиÑ, оправдываÑ,ÑŒ дерьмоыве посÑ,упки и решения другиÑ..., а имеÑ,ÑŒ свои принцыпы.
[Stalingard! Dnx15]    HNofs 2005-2014 Offline
[Fear Tarax3]             Narayan  2014     Offline
https://www.facebook.com/StalingradTeam
https://www.youtube.com/channel/UC2vjKyzWi09g5yT_oSH7YfQ

AGENTZERZ

якщо Ñ,и зі Львова,Ñ,и прекрасно знаеш,який бред несуÑ,ÑŒ російскі Ñ,в,особливо,якшо Ñ,и Ñ...оÑ,ÑŒ раз був в криму,Ñ,ам пропаганда просÑ,о піздец,коли я Ñ,ам був новосÑ,Ñ– Ñ,ільки про росію Ñ– Ñ,о було ще в 2008 році,я воÑ, слуÑ...ав Ñ– думав,кого в криму Ñ"бе,які проблеми в росії,якщо Ñ,о українска Ñ,ериÑ,орія???
Ñ– Ñ,ам глушили українські каналі,ще Ñ,оді,ніÑ,,іга не Ñ,януло українські канали,пропаганда Ñ,ам ще з розвалу союзу паше
NQQBI killed me 2 times,when i making unstuck thet time,but in pvp died easy and almost no made any damag on me ^^
PVP score: me 2(1 time on orc,1 time on th he died) ,naabi 0
http://tinypic.com/view.php?pic=2i7012g&s=8
http://tinypic.com/view.php?pic=16j318m&s=8
WTB BRAIN AND GAME SKILLS,PM NAABI!

N!k

Quote from: AGENTZERZ on March 22, 2015, 03:16:59 AM
якщо Ñ,и зі Львова,Ñ,и прекрасно знаеш,який бред несуÑ,ÑŒ російскі Ñ,в,особливо,якшо Ñ,и Ñ...оÑ,ÑŒ раз був в криму,Ñ,ам пропаганда просÑ,о піздец,коли я Ñ,ам був новосÑ,Ñ– Ñ,ільки про росію Ñ– Ñ,о було ще в 2008 році,я воÑ, слуÑ...ав Ñ– думав,кого в криму Ñ"бе,які проблеми в росії,якщо Ñ,о українска Ñ,ериÑ,орія???
Ñ– Ñ,ам глушили українські каналі,ще Ñ,оді,ніÑ,,іга не Ñ,януло українські канали,пропаганда Ñ,ам ще з розвалу союзу паше
Я вкурсі, але повір мені, пропагада е з усіÑ... боків. Так само як Ñ– не чисÑ,Ñ– на руку люди.
ПочиÑ,ай Ñ– поміркуй.

ПРОЕКТ
вносиÑ,ься народним депуÑ,аÑ,ом України
Онищенком О.Р. (посвідч.â,,–297)

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про заÑ...оди спрямовані на націоналізацію публічного акціонерного Ñ,оварисÑ,ва комерційного банку «ПРИÐ'АТÐ'АНК»

Цей Закон спрямований на заÑ...исÑ, економічної безпеки держави, посилення Ñ,,інансової спроможносÑ,Ñ– банківської сисÑ,еми України Ñ,а зміцнення рівня довіри до неї.


СÑ,аÑ,Ñ,я 1. СÑ,,ера дії закону
Цей Закон регулюÑ" суспільні відносини пов’язані з націоналізаціÑ"ÑŽ публічного акціонерного Ñ,оварисÑ,ва комерційного банку «ПРИÐ'АТÐ'АНК» (далі â€" ПАТ КÐ' «ПРИÐ'АТÐ'АНК»).
Ð'ідповідно до цього Закону націоналізації підлягаÑ" 100 відсоÑ,ків акцій ПАТ КÐ' «ПРИÐ'АТÐ'АНК».

СÑ,аÑ,Ñ,я 2. Ð'изначення власника, у якого вилучаÑ"Ñ,ься майно
Ð'ласником майна, що підлягаÑ"націоналізації, Ñ" юридична або Ñ,,ізична особа, що Ñ" акціонером ПАТ КÐ' «ПРИÐ'АТÐ'АНК».
Ð'ідмова від права власносÑ,Ñ– сÑ,осовно майна, що підлягаÑ" націоналізації, зміна власника (власників) Ñ,акого майна, визнання Ñ,,ізичної особи-акціонера безвісно відсуÑ,ньою, а Ñ,акож реорганізація, ліквідація, неспроможнісÑ,ÑŒ (банкруÑ,сÑ,во) юридичної особи-акціонера не Ñ" підсÑ,авою для призупинення процедури націоналізації майна.

СÑ,аÑ,Ñ,я 3. Оцінка варÑ,осÑ,Ñ– майна Ñ,а збиÑ,ків, що заподіююÑ,ься власнику в резульÑ,аÑ,Ñ– націоналізації
Розмір ринкової варÑ,осÑ,Ñ– майна, що підлягаÑ" націоналізації, а Ñ,акож збиÑ,ків, якиÑ... зазнаÑ" власник у резульÑ,аÑ,Ñ– націоналізації, визначаюÑ,ься незалежним оцінювачем відповідно до чинного законодавсÑ,ва України про оціночну діяльнісÑ,ÑŒ.
Оцінка варÑ,осÑ,Ñ– майна Ñ,а визначення розміру збиÑ,ків, якиÑ... зазнаÑ" власник у резульÑ,аÑ,Ñ– націоналізації, проводиÑ,ься на підсÑ,аві договору, укладеного спеціально уповноваженим органом виконавчої влади з незалежним оцінювачем.
Розмір відшкодування власнику майна, що підлягаÑ" націоналізації, всÑ,ановлюÑ"Ñ,ься рівним сумі ринкової варÑ,осÑ,Ñ– майна Ñ,а збиÑ,ків, що заподіююÑ,ься власнику в резульÑ,аÑ,Ñ– націоналізації за вираÑ...уванням суми заборгованосÑ,Ñ– з виплаÑ,и заробіÑ,ної плаÑ,и, маÑ,еріальної допомоги Ñ,а іншиÑ... визначениÑ... законодавсÑ,вом виплаÑ, Ñ,а пільг працівникам ПАТ КÐ' «ПриваÑ,банк»,  звільненим особам, а Ñ,акож виплаÑ, за подаÑ,ковими зобов’язаннями Ñ,а обов'язковими внесками в державні Ñ,,онди, а Ñ,акож Ñ,,інансовими зобов’язаннями перед державою.
Розмір відшкодування власнику майна, що підлягаÑ" націоналізації, визначаÑ"Ñ,ься на даÑ,у проведення оцінки в національній валюÑ,Ñ–.

СÑ,аÑ,Ñ,я 4. Ð'иплаÑ,а компенсації власнику майна, що підлягаÑ" націоналізації
Ð'иплаÑ,а компенсації власнику майна, що підлягаÑ" націоналізації, проводиÑ,ься в грошовій Ñ,,ормі за раÑ...унок кошÑ,ів передбачениÑ... законом про державний бюджеÑ, на насÑ,упний Ñ,,інансовий рік.

СÑ,аÑ,Ñ,я 5. ОсобливосÑ,Ñ– порядку націоналізації
1. Порядок передачі майна, що підлягаÑ" націоналізації, всÑ,ановлюÑ"Ñ,ься КабінеÑ,ом МінісÑ,рів України із ураÑ...уванням положень цього закону.
2. Націоналізація ПАТ КÐ' «ПРИÐ'АТÐ'АНК» здійснюÑ"Ñ,ься за спрощеною процедурою, яка передбачаÑ", що:
- повідомлення про націоналізацію ПАТ КÐ' «ПРИÐ'АТÐ'АНК», публікуÑ"Ñ,ься в оÑ,,іційному друкованому виданні згідно з вимогами чинного законодавсÑ,ва України про акціонерні Ñ,оварисÑ,ва не менше ніж за п’яÑ,ÑŒ робочиÑ... днів до даÑ,и проведення загальниÑ... зборів;
- даÑ,а подання змін до сÑ,аÑ,уÑ,у банку, на погодження Національному банку України Ñ,а реÑ"сÑ,рацію державному реÑ"сÑ,раÑ,ору вважаÑ"Ñ,ься відповідно даÑ,ою Ñ—Ñ... погодження Національним банком України Ñ– даÑ,ою реÑ"сÑ,рації державним реÑ"сÑ,раÑ,ором;
- Національний банк України погоджуÑ" кандидаÑ,ури ПАТ КÐ' «ПРИÐ'АТÐ'АНК», не пізніше двоÑ... робочиÑ... днів з дня подання МінісÑ,ерсÑ,вом Ñ,,інансів України відповідниÑ... докуменÑ,ів, що відповідаюÑ,ÑŒ вимогам Національного банку України;
- Національний банк України заÑ,верджуÑ" план націоналізації ПАТ КÐ' «ПРИÐ'АТÐ'АНК» не пізніше двоÑ... робочиÑ... днів з дняподання цим банком відповідниÑ... докуменÑ,ів, що відповідаюÑ,ÑŒ вимогам  Національного банку України;
- Національний банк України приймаÑ" рішення про надання банківської ліцензії, генеральної ліцензії на здійснення валюÑ,ниÑ... операцій банку, сÑ,ворюваному в процесі націоналізації ПАТ КÐ' «ПРИÐ'АТÐ'АНК», за умови відповідносÑ,Ñ– його вимогам  Національного банку України, проÑ,ягом двоÑ... Ñ,ижнів з дня подання банком відповідниÑ... докуменÑ,ів, що відповідаюÑ,ÑŒ вимогам Національного банку України;
- не засÑ,осовуюÑ,ься положення законодавсÑ,ва щодо:
а) необÑ...ідносÑ,Ñ– повідомлення усіÑ... кредиÑ,орів про процедуру націоналізації ПАТ КÐ' «ПРИÐ'АТÐ'АНК»;
б) права кредиÑ,орів вимагаÑ,и забезпечення виконання зобов'язань шляÑ...ом укладення договорів засÑ,ави чи поруки, досÑ,рокового припинення або досÑ,рокового виконання зобов'язань Ñ,а відшкодування збиÑ,ків у зв'язку із націоналізаціÑ"ÑŽ ПАТ КÐ' «ПРИÐ'АТÐ'АНК»;
в) недопущення зменшення сÑ,аÑ,уÑ,ного капіÑ,алу банку за наявносÑ,Ñ– заперечень кредиÑ,орів, учасників банку;
Ò') необÑ...ідносÑ,Ñ– ліквідації банку, якщо розмір його сÑ,аÑ,уÑ,ного капіÑ,алу сÑ,аÑ" меншим за мінімальний розмір сÑ,аÑ,уÑ,ного капіÑ,алу банку, визначений законом;
е) обмеження щодо мінімальної номінальної варÑ,осÑ,Ñ– акції;
Ñ") обов’язкового викупу акцій на вимогу учасників банку. 
3. Ð"ержава бере учасÑ,ÑŒ у націоналізації банку шляÑ...ом набуÑ,Ñ,я права власносÑ,Ñ– на акції банку в обсязі 100відсоÑ,ків.
4. Управління корпораÑ,ивнимиправами держави у сÑ,аÑ,уÑ,ному капіÑ,алі банку (крім державниÑ... банків), що набуÑ,Ñ– відповідно до цього Закону, здійснюÑ"Ñ,ься МінісÑ,ерсÑ,вом Ñ,,інансів України.

СÑ,аÑ,Ñ,я 6. Обмеження, пов’язанні із проведенням націоналізації
На час дії цього Закону запроваджуÑ"Ñ,ься мораÑ,орій на:
-   Ñ€Ð¾Ð·Ð¿Ð¾Ð´Ñ–л чисÑ,ого прибуÑ,ку ПАТ КÐ' «ПРИÐ'АТÐ'АНК» (нараÑ...ування, виплаÑ,и дивідендів, у Ñ,ому числі за привілейованими акціями), крім розподілу чисÑ,ого прибуÑ,ку для збільшення сÑ,аÑ,уÑ,ного капіÑ,алу банку, Ñ,а Ñ,,ормування резервного Ñ,,онду, сплаÑ,и до Ð"ержавного бюджеÑ,у України дивідендів банками з державною часÑ,кою в розмірі пропорційному державній часÑ,ці у Ñ—Ñ... сÑ,аÑ,уÑ,ниÑ... капіÑ,алаÑ...;викуп банком розміщениÑ... ним акцій.

СÑ,аÑ,Ñ,я 7. Оскарження рішення про націоналізацію
Оскарження або судовий розгляд, пов’язані із проведенням націоналізації ПАТ КÐ' «ПРИÐ'АТÐ'АНК», не зупиняюÑ,ÑŒ заÑ...одів Ñ,а іншиÑ... рішень, що приймаюÑ,ься відповідно до цього Закону.

Прикінцеві положення.

1. Ð'несÑ,и до законодавчиÑ... акÑ,ів України насÑ,упні зміни:

1.1. У Законі України “Про банки Ñ– банківську діяльнісÑ,ь” (Ð'ідомосÑ,Ñ– Ð'ерÑ...овної Ради України, 2001 Ñ€., â,,– 5 - 6, сÑ,. 30 із насÑ,упними змінами):

1.1.2. часÑ,ину другу сÑ,аÑ,Ñ,Ñ– 58 після слів “у разі” доповниÑ,и словами “прийняÑ,Ñ,я Національним банком України рішення про націоналізацію,”;

1.1.3. ЧасÑ,ину Ñ,реÑ,ÑŽ сÑ,аÑ,Ñ,Ñ– 79 викласÑ,и у Ñ,акій редакції:
“Оскарження рішень або дій Національногобанку України не зупиняÑ" Ñ—Ñ... виконання”.

1.2.    Ð¡Ñ,аÑ,Ñ,ÑŽ 55 Закону України “Про Національний банк України” (Ð'ідомосÑ,Ñ– Ð'ерÑ...овної Ради України, 1999, â,,– 29, сÑ,. 238 з насÑ,упними змінами) після часÑ,ини другої доповниÑ,и новою часÑ,иною Ñ,акого змісÑ,у:
“Національний банк України при здійсненні банківського нагляду за наявносÑ,Ñ– ознак несÑ,ійкого Ñ,,інансового сÑ,ану банківської сисÑ,еми, у разі виникнення обсÑ,авин, що загрожуюÑ,ÑŒ сÑ,абільносÑ,Ñ– банківської сисÑ,еми Ñ,а інÑ,ересам вкладників Ñ,а іншиÑ... кредиÑ,орів банків маÑ" право звернуÑ,ися до КабінеÑ,у МінісÑ,рів України із пропозиціÑ"ÑŽ щодо націоналізаціїбанку”.

1.3. Ð'несÑ,и зміни до Цивільного кодексу України (Ð'ідомосÑ,Ñ– Ð'ерÑ...овної Ради України, 2003 Ñ€., â,,– 13â€"17, сÑ,.356):

1)   Ñ‡Ð°ÑÑ,ину 1сÑ,аÑ,Ñ,Ñ– 326 доповниÑ,и підпункÑ,ом 12 Ñ,акого змісÑ,у:
«12) націоналізації»;

2)   Ð"лаву 25 Розділу І Книги Ñ,реÑ,ьої доповниÑ,и сÑ,аÑ,Ñ,ею 354-1 Ñ,акого змісÑ,у:

«СÑ,аÑ,Ñ,я 354-1 Націоналізація
1.   Ð"о особи може буÑ,и засÑ,осовано оплаÑ,не позбавлення права власносÑ,Ñ– на майно з меÑ,и суспільної необÑ...ідносÑ,Ñ– згідно чинного законодавсÑ,ва України.
Націоналізоване майно переÑ...одиÑ,ÑŒ у власнісÑ,ÑŒ держави на оплаÑ,ній основі.

2. Цей Закон набираÑ" чинносÑ,Ñ– з дня насÑ,упного за днем його опублікування. Зміни до ПодаÑ,кового кодексу України засÑ,осовуюÑ,ься починаючи зі звіÑ,ниÑ... подаÑ,ковиÑ... періодів всÑ,ановлениÑ... для відповідниÑ... подаÑ,ків.
3. На період дії цього Закону Закони України Ñ,а інші нормаÑ,ивно-правові акÑ,и засÑ,осовуюÑ,ься у часÑ,ині, що не суперечиÑ,ÑŒ цьому Закону.
4. КабінеÑ,у МінісÑ,рів України, Національному банку Україні, Фонду гаранÑ,ування вкладів Ñ,,ізичниÑ... осіб забезпечиÑ,и прийняÑ,Ñ,я нормаÑ,ивно-правовиÑ... акÑ,ів необÑ...ідниÑ... для реалізації цього Закону».

Ð"олова
Ð'ерÑ...овної Ради України   
________
ПриваÑ, банк це Ñ,Ñ–, що оÑ,римуюÑ,ÑŒ доÑ,ації від держави Ñ– маюÑ,ÑŒ найбільшу кліенÑ, базу в Україні. Так оÑ,, Ñ...одяÑ,ÑŒ чуÑ,ки, що керівницÑ,во банку виводиÑ,ÑŒ гроші закордон.
[Stalingard! Dnx15]    HNofs 2005-2014 Offline
[Fear Tarax3]             Narayan  2014     Offline
https://www.facebook.com/StalingradTeam
https://www.youtube.com/channel/UC2vjKyzWi09g5yT_oSH7YfQ