Web Analytics
Vashe slike iz RL !!! - Page 91

News:


     

Main Menu

Vashe slike iz RL !!!

Started by Ukili, December 23, 2007, 02:14:14 PM

Previous topic - Next topic

IIslayerII

Quote from: cobe on August 29, 2008, 05:41:13 PM
Ma sve je to u redu,ali Emo bez zileta...e,to vec ne ide. Ako mi ne verujes,pitaj Fire-a ;D

fire ima kolekciju u podrumu, ima one neke sto sviraju  dok se rezes i one koji uzrokuju razlicite vrste boli, duboka bol, ostra bol, bol sa zakasnjenjem to ti ono kad znas da ces bit depresivan za sat vremena pa se ti fino izrezes i tek te boli posle XD...sve ti on to meni objasnio na MSN-u pitaj ga zna on dosta o tome... :)

QuilGion

Quote from: IIslayerII on August 29, 2008, 05:45:34 PM
fire ima kolekciju u podrumu, ima one neke sto sviraju  dok se rezes i one koji uzrokuju razlicite vrste boli, duboka bol, ostra bol, bol sa zakasnjenjem to ti ono kad znas da ces bit depresivan za sat vremena pa se ti fino izrezes i tek te boli posle XD...sve ti on to meni objasnio na MSN-u pitaj ga zna on dosta o tome... :)

ima i tupi zilet..to kad je u agoniji pa se zeli dugo ozledjivat ahhaha

>Die Waffen Legt An<

CTEBAH

vec sam mislio da spominje nekog zileta ( osobu) xD  imamo mi jednog zvalonjuuuuuuuuuuuuuu  ahahhah

zule88

Quote from: TheLox on August 29, 2008, 05:30:21 PM
Alo bre! Pa ja sam unikatan EMO! Zar nisi naucio da je svaka osoba unikatna! Da nema kopija! xDDDDD






buahahahahahahahahahahah   :D :D :D :D :D    kako bre nema kopija???!!!!! ovo ti sigurno davno na rodjenju izgubljeni blizanac ili mozda KLON?! lele ljudi ako su ovi ljudi naucili da se kloniraju mi smo najebali  :D :D :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


zule88

Quote from: IIslayerII on August 29, 2008, 05:45:34 PM
fire ima kolekciju u podrumu, ima one neke sto sviraju  dok se rezes i one koji uzrokuju razlicite vrste boli, duboka bol, ostra bol, bol sa zakasnjenjem to ti ono kad znas da ces bit depresivan za sat vremena pa se ti fino izrezes i tek te boli posle XD...sve ti on to meni objasnio na MSN-u pitaj ga zna on dosta o tome... :)



AHAHAH JAOJ MAJKO MOJA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA LUUUUUDILO ahahah slayer ebo si mu sve sada ahahahahahahah



ovo je je bilo koma ahahahahah
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


IIslayerII

Quote from: zule88 on August 29, 2008, 06:22:27 PM





buahahahahahahahahahahah   :D :D :D :D :D    kako bre nema kopija???!!!!! ovo ti sigurno davno na rodjenju izgubljeni blizanac ili mozda KLON?! lele ljudi ako su ovi ljudi naucili da se kloniraju mi smo najebali  :D :D :D


AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAA kao goticar, ali za pickice AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA placem pogle tu tuznu facu hahahahahahahahahaha pozelis ga udarit lopatom JAOOOOOOOOOOO HAHHAHAHAHAHAHAHA

zule88

ahahahah  ti kazem isti loxi ahahahahahah  :D :D :D :D   daj bre stvarno pogledaj ga  :D :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


TheLox

Rotfl! Zule... Podji kod doktora ti ama bas NISTA ne vidis... xDDDDDD


E, mozda se ovaj posjekao i slikao sebe da bi poslije sa sobom plakao u nekom cosku... O.o

IIslayerII

Quote from: zule88 on August 29, 2008, 06:34:33 PM
ahahahah  ti kazem isti loxi ahahahahahah  :D :D :D :D   daj bre stvarno pogledaj ga  :D :D

A dobro sad necemo preterivati ... XD pogle lika na sta lichi hahahahahahahahahahahahahahahahahaha sigurno ga ni majka ne voli ROFL, a cale ga se odrekao i pobegao cim se rodio

TheLox

Quote from: IIslayerII on August 29, 2008, 06:44:23 PM
A dobro sad necemo preterivati ... XD pogle lika na sta lichi hahahahahahahahahahahahahahahahahaha sigurno ga ni majka ne voli ROFL, a cale ga se odrekao i pobegao cim se rodio

De stvarno... Ko bi volio ovo? xD

zule88

Quote from: TheLox on August 29, 2008, 06:42:36 PM
Rotfl! Zule... Podji kod doktora ti ama bas NISTA ne vidis... xDDDDDD


E, mozda se ovaj posjekao i slikao sebe da bi poslije sa sobom plakao u nekom cosku... O.o


zezam se bre loxi koji ti je   ??? daj bas kad krenes tako da se ljutis  za sitnice bas useres motku ufati se u kolo daj da se smejemo malo bwe :D :D :D


Quote from: IIslayerII on August 29, 2008, 06:44:23 PM
A dobro sad necemo preterivati ... XD pogle lika na sta lichi hahahahahahahahahahahahahahahahahaha sigurno ga ni majka ne voli ROFL, a cale ga se odrekao i pobegao cim se rodio



e neznam mozda se to samo meni cini ai posto mu ne vidimo donji deo tela meni se sve cini da  se on napinje da sere takav izraz lica ima :D :D :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


cobe

Quote from: zule88 on August 29, 2008, 06:50:19 PM
e neznam mozda se to samo meni cini ai posto mu ne vidimo donji deo tela meni se sve cini da  se on napinje da sere takav izraz lica ima :D :D :D

ili mu se ojela bulja xD
PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.