Web Analytics
Vashe slike iz RL !!! - Page 115

News:


     

Main Menu

Vashe slike iz RL !!!

Started by Ukili, December 23, 2007, 02:14:14 PM

Previous topic - Next topic

QuilGion

Quote from: TheLox on November 12, 2008, 12:12:06 AM

Okle ti znas sta ja radim u varku? Mozda diluje drogu. Zato stfu, i idi nadji bolji bow!  :D :P

ej curo seceruuu nemam ja za veceru ,za malu vodku rakijuuu :)
aaa :)

lox..kako si mi? (btw,juce mi trebala neka slika za photosrot,da ucim crtat ...i guglam slike LOX...i nadjem nekog gremlina XD)

>Die Waffen Legt An<

CTEBAH

Quote from: TheLox on November 12, 2008, 12:12:06 AM

Okle ti znas sta ja radim u varku? Mozda diluje drogu. Zato stfu, i idi nadji bolji bow!  :D :P

pmovo sam te reko si idem se sixat  ti i Miotelka ste osli duboookooooo  :D

IIslayerII

Quote from: CTEBAH on November 12, 2008, 03:10:30 PM
pmovo sam te reko si idem se sixat  ti i Miotelka ste osli duboookooooo  :D

Cybersix??????????? WOOOOTTTT  :D :D :D


zule88

Quote from: IIslayerII on November 12, 2008, 03:38:14 PM
Cybersix??????????? WOOOOTTTT  :D :D :D



mda...  ma to bre vise nije in.. kao sto je nekad bilo  ;D  sad 3g six reko mobilnog rules :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


IIslayerII

Quote from: zule88 on November 14, 2008, 10:41:17 AM
mda...  ma to bre vise nije in.. kao sto je nekad bilo  ;D  sad 3g six reko mobilnog rules :D

RUF MIH, RUF MIH AN AAHHAHAAHAHHAHAHAHHA (neznam napisat pravilno al ko ga jebe vald kontas sta je  :))

QuilGion

Quote from: IIslayerII on November 14, 2008, 02:22:23 PM
RUF MIH, RUF MIH AN AAHHAHAAHAHHAHAHAHHA (neznam napisat pravilno al ko ga jebe vald kontas sta je  :))

kad smo kod perverzija...di je grujan? dugo se nismo culi s njim :P

>Die Waffen Legt An<

DarkVengeance

Quote from: QuilGion on November 15, 2008, 06:20:02 PM
kad smo kod perverzija...di je grujan? dugo se nismo culi s njim :P


Mirrrr ... nedozivaj vraga  :D :D :D

Naca

Quote from: QuilGion on January 24, 2008, 12:57:18 PM
Oke...Tena by Josip Kozarac:
//l2 style on

likovi: Otac,Tena,Leon(1. jebac),Djordje(2.),Joza(3.),ceski vojnik(s njim je samo jednom spavala,i zaljubila se!)

Tenina majka je bila pkovana kad je ona imala 16 god.Posto otac nije imo equip,nije mogao prehranjivati Tenu.Zato je ona,odlucila udat se za Jozu.Malo sixa vamo-tamo. Nakon izvesnog vremena dolazi neki SerbianKnights vojnik i on ju sprci,ona se zaljubi,a on ju ostavi posto mora ic na siege. E sad,posto otac jos uvek balavi i nema equip,opet Tena mora da se prci za zivot,i nalazi nekog bogatog francuza koji joj kupuje razne B/A grade stvari dokle god mu ona daje guze.S vremenom ona mu dosadi,i on napusta server.Opet ona zeli hranit obitelj,i oca koji je nabavio vec d grade opremu,pa odluci da se prci sa 2 momka u isto vreme:
Djordje-BD lvl 66 full B grade i Joza-SWS lvl 68 B grade wep+SA;A grade armor.
Medjutim,oni su vec bili ozenjeni. Jozinu zenu,Tena smota i ucini roba od nje.Medjutim,Djordjetova zena je imala vec 3rd class i odluci bacit poison na Tenu.Tena ne znajuci da joj ova cini nazao,a ne da ju buffuje kao sto je rekla,prihvati to.
Ubrzo poison uhvati svoje,i Tenina guza nije cvrsta ko sto je bila,sise se obesile...a vagina,rasirila dozlabogagrda..
Ona se osami,i digne hipoteku na svoj Clan Hall.

Nedugo potom vraca se onaj vojnik iz Siega,bez ruke,2lvl-a ali sa dobrom S grade opremom.Oni se opet sprce,zaljube ali ovaj put ju on ne ostavi.

Kraj.


Najukratko sto sam mogo...

Jao ljudi sad se setih ovog.....od kad je bilo  :D :D :D

QuilGion

Quote from: Naca on November 15, 2008, 08:24:06 PM
Jao ljudi sad se setih ovog.....od kad je bilo  :D :D :D

to ima kopirajt :D

>Die Waffen Legt An<

CTEBAH

tebi treba kopirajt moj brain u tvoju suplju glavu  :P

QuilGion

Quote from: CTEBAH on November 15, 2008, 09:26:30 PM
tebi treba kopirajt moj brain u tvoju suplju glavu  :P

au..onda bi tek bio glup XD

AJDE VAN..jebote ><

"trne mi noga ne mogu van" GG

i mene bole 2 trepavice ..pa sta da radim..idem van <<

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Bas ste spammeri lox je poceo novi krug na par stranica ispred i niko nece stavit sliku posle njega nego samo spammate...Lox svima jedan BUN BUN ko ne stavi sliku (vucku prvom pls XD)... :D :D :D

http://i428.photobucket.com/albums/qq10/choban123/PA290008.jpg