Web Analytics
Vashe slike iz RL !!! - Page 127

News:


     

Main Menu

Vashe slike iz RL !!!

Started by Ukili, December 23, 2007, 02:14:14 PM

Previous topic - Next topic

QuilGion

Quote from: TheLox on December 10, 2008, 12:47:13 PM
Znam soulhealer-a. Cheater...  ;D
^^
to bilo na lan partiju ove godine :P
naterao sam cakija da nam dodje pomoci :D

>Die Waffen Legt An<

Naca

Quote from: TheLox on December 10, 2008, 12:39:59 PM
Caki u majci bez rukava, a ti u crvenoj? O.o

Neee! Senad je ovaj celavi,a Caki ovaj crni okrenut ledjima,isto procelavi!  ::) ::)

QuilGion

Quote from: Naca on December 10, 2008, 12:53:14 PM
Neee! Senad je ovaj celavi,a Caki ovaj crni okrenut ledjima,isto procelavi!  ::) ::)
kako naca zna XD
sa kilometra prepoznaje ljude :P
vidi se da nikada nije morala ici kod ocnog :P

>Die Waffen Legt An<

Naca


DarkVengeance

Quote from: TheLox on December 10, 2008, 12:42:17 PM
Pa nisi tako mrsav... O.o

Gle Cakija sto je zgodan...  ;D ;D

Da da ... to je ta poza ... (bolovi u ledjima, osteoporoza i nedostatak nosenja kosmodiska  :D :D :D)
Anyway ... fali fearfactory na slici  ;)

zule88

spam... dark dje je moja fotka ?
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


Benny

Quote from: DarkVengeance on December 10, 2008, 01:58:39 PM
Da da ... to je ta poza ... (Ma potisten sam jer je Inter opet popusio u ligi sampiona,ma j*bes mu mater,sta da se radi..  :D :D :D)
Anyway ... fali fearfactory na slici  ;)

Lol caky,nemoj da se nerviras zbog toga,bar ste vi navikli da vas shegaju u CL  ;D



Quote from: QuilGion on December 10, 2008, 12:13:39 PM


Dje ste ovo ljudi ??? Izgleda kao neka sala za fizicko,sa limenim krovom na podu :P



zule88

Quote from: Benny on December 10, 2008, 03:40:24 PM
Lol caky,nemoj da se nerviras zbog toga,bar ste vi navikli da vas shegaju u CL  ;D



Dje ste ovo ljudi ??? Izgleda kao neka sala za fizicko,sa limenim krovom na podu :P





ahahahahahahaha
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


Naca

Quote from: Benny on December 10, 2008, 03:40:24 PM




Dje ste ovo ljudi ??? Izgleda kao neka sala za fizicko,sa limenim krovom na podu :P




Stvarno..od cega je to plavo dole?  ???

TheLox

Sad cu ja da se pravim pametan... Vidite na kraju da imaju rolne? E pa vjerovatno je to neka gumo/plastika koja se nije sktroz ispravila nego je ostala talasasta...  :P

DarkVengeance

Quote from: TheLox on December 10, 2008, 06:24:41 PM
Sad cu ja da se pravim pametan... Vidite na kraju da imaju rolne? E pa vjerovatno je to neka gumo/plastika koja se nije sktroz ispravila nego je ostala talasasta...  :P

Bingo ...


Quote from: Benny on December 10, 2008, 03:40:24 PM
Lol caky,nemoj da se nerviras zbog toga,bar ste vi navikli da vas shegaju u CL  ;D

Da da ...

Quote from: Benny on December 10, 2008, 03:40:24 PM
Dje ste ovo ljudi ??? Izgleda kao neka sala za fizicko,sa limenim krovom na podu :P

Tako je ...

Evo dve u vecernjim satima  ;)






I njihov ocajni komentar  :D :D :D
QuoteLAN PARTY 08 Report
Na LAN Party-u 08 je bilo oko 40-tak sudionika, i 10-20 "padobranaca" koji su navrćali da vide o čemu se radi i odigrali koju partijicu.

Natjecanje:
Bilo je 24 prijavljena, koji su se podjelili u 6 timova: Flab, ETF, Pero, Cobra 11, Staff i Svejedno. Nakon prvog kruga u finale su prošli Flab,Cobra 11 i Svejedno.

Flab tim je poslije igranja s druga 2 tima dokazao apsolutnu nadmoć i korisnost sjedenja na serverima 24h   dakle pobjednik LAN party-a 08 je tim FLAB!

Pobjednički tim:



fieldy <3 kombajn
c4k1
m1k1 joint
SS|Altenberg


Naca

Pii nema ni jedno zensko na partiju?