Web Analytics
Vashe slike iz RL !!! - Page 25

News:


     

Main Menu

Vashe slike iz RL !!!

Started by Ukili, December 23, 2007, 02:14:14 PM

Previous topic - Next topic

Naca

Quote from: Ukili on February 01, 2008, 01:32:35 AM
Mislim stvarno nije uredu Fire da nam tako pricash ipak si ti moderator ove jeden zajednice , tj dodjesh kao presednik , uredjujesh kako ti volja, sve mozesh da promenish a tebi ne moze niko nishta , a opet treba da budesh primer ostalima i mladjim pokolenjima... Obradi paznju na ponashanje Fire

Nemoj Uki da si na kraj srca....osladila mu se vlast,desi se i najboljima  ::) ::)

Ukili

Pa znam ali mu govorim iz sopstvenog iskustva, ja sam bio presdenik odeljenske zajednice u srednjoj , ali samo 1 god , a mogao sam sve 4 ali to je bio mnogo prljav posao , a mene je bolelo uvo da se prljam , i onda se podigao ustanak u razred i hteli su da me skinu sa vlasti , ali poshto je u odeljenju bilo svega 24 djaka , a od toga 16 devojaka , a ja sma imao podrzshku vecine mushkaraca mi smo bili jaci i mocniji pa se ustanak ugushio , a da a glavni razlog sto su hteli da me skinu to sto nisam svaki dan bio u shkoli, tj bio sma na prva 3 casa a posle sam u sony klubu ... naravno sa mojim podanicima , ucio ih kako se igra fudbal... e to su bili dani
Ja sma rudar hehhe
Stefan Urosh SR/SWS

Hard Core Uki

IIslayerII

Quote from: DarkVengeance on January 31, 2008, 11:01:45 PM
Cekaj ... o kojem "All-u" mi pricamo ovde?  ::)
Ma znas onog papucara sto prodaje cipele All Bundy... ::) :D
Quote from: Fireslasher on January 31, 2008, 10:33:46 PM
Stavicu sutra/preksutra Naco sa pustenom kosom, pa gledaj, skoro do pola ledja mi je inace :P.

@All (sem Nace)

freak off kurve .i.
Siske si pustio do pola ledja OMG to neka nova EMOtivna moda?  ;D ;D ;D ;D ;D

Fireslasher

To je metal moda kolko se secam Gdine Narodnjak, verovatno bi i ti voleo dugu kosu nazad, al vatra cini svoje :/... .i.
You cannot kill what you did not create.

TheLox

A ti kao ne ispustas vatru?  ;D

IIslayerII

Quote from: Fireslasher on February 01, 2008, 12:49:16 PM
To je metal moda kolko se secam Gdine Narodnjak, verovatno bi i ti voleo dugu kosu nazad, al vatra cini svoje :/... .i.

Nebi lepsi sam sa kratkom.... PWNED.... :D

ZOXI




Volio bih da postanem Vladika da me svi u ruke ljube...

IIslayerII

Quote from: ZOXI on February 01, 2008, 01:37:13 PM
narodnjacima ne raste kosa.
heh i ja sam to mislio za emo likove ali sam se zajebao i to jako hahahaha...

ZOXI

koliko saj ja razumio,tebi se od narodnjaka zapalila kosa? ???



Volio bih da postanem Vladika da me svi u ruke ljube...

IIslayerII

Quote from: ZOXI on February 01, 2008, 01:52:49 PM
koliko saj ja razumio,tebi se od narodnjaka zapalila kosa? ???
hahahahahahaha nisi razumeo

Ajd kad vec svi moraju da znaju evo ovako fire me zajebava Narodnjak zato sto nevolim narodnjake i misli da mi sad to smeta, a kosa mi se zapalila ne zbog narodnjaka nego zbog apsenta i jebenog drveta preko kojeg sam pao... :D

ZOXI

Quote from: IIslayerII on February 01, 2008, 01:58:00 PM
hahahahahahaha nisi razumeo

Ajd kad vec svi moraju da znaju evo ovako fire me zajebava Narodnjak zato sto nevolim narodnjake i misli da mi sad to smeta, a kosa mi se zapalila ne zbog narodnjaka nego zbog apsenta i jebenog drveta preko kojeg sam pao... :D

pa da,apsent+drvo=pozar,al sam glup...  ;D



Volio bih da postanem Vladika da me svi u ruke ljube...

QuilGion

 ;D
ne obazirite se na mene testiram sig samo ...

>Die Waffen Legt An<