Web Analytics
Vashe slike iz RL !!! - Page 28

News:


     

Main Menu

Vashe slike iz RL !!!

Started by Ukili, December 23, 2007, 02:14:14 PM

Previous topic - Next topic

Naca

Quote from: IIslayerII on February 01, 2008, 08:54:14 PM
ma sve je to u redu ali kad musko ima kosu preko oka to je EMO fuuuuuj...

Nije tacno,nemas ti pojma sta je fuj namuskim osobama  :P

Quote from: QuilGion on February 01, 2008, 08:54:21 PM
Pa sta bi mogo trazit kod njih? Malo se tucemo,hrvamo i tako...provodimo dan..u sali...

QQ....pa ja sam mislila da si ti ozbiljan igrach...pa bre svi normalni ljudi biju u ketri....nemoj molim te da me razocaravas >.>

QuilGion

Quote from: Naca on February 01, 2008, 08:59:41 PM
Nije tacno,nemas ti pojma sta je fuj namuskim osobama  :P

QQ....pa ja sam mislila da si ti ozbiljan igrach...pa bre svi normalni ljudi biju u ketri....nemoj molim te da me razocaravas >.>


a ko je reko da sam ja normalan?

stanite?sto je?
nastavimo pjesice.Zasto?
Necu dok je ta zmijurina tu!
Vozila stvaraju vibracije.
Dajte,salite se!
Ne ozbiljno.
Tako sam i mislio.
Sjednite.
Necu.
Nema sanse.
*brrrm brrrrm*
*puc puc*
Dodji gaduro!
Recite ljudima da se povuku!
Izlazite odatle!!!
Bojnice!
*booom!*
*whaaa!*
Sto je to bilo?
Bojnice!!!

dobar film xD

>Die Waffen Legt An<

IIslayerII

Quote from: Naca on February 01, 2008, 08:59:41 PM
Nije tacno,nemas ti pojma sta je fuj namuskim osobama  :P
Pa ne gledam muske, neznam ja sta je fuj na muskima, ali znam da kad se musko ponasa ko zensko, a ti sa siskicama se tako i ponasaju nesto znaci nevalja...a nekako i sumljam u to da bi cura trebala decka koji ce joj plakati na rame... HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Btv ajd necu vise o tome iako je to meni smesno...sad sam skoro pao sa stolice kad sam zamislio ovo sto sam napisao zadnje... :D :D :D :D

TheLox

Quote from: IIslayerII on February 01, 2008, 09:16:32 PM
Pa ne gledam muske, neznam ja sta je fuj na muskima, ali znam da kad se musko ponasa ko zensko, a ti sa siskicama se tako i ponasaju nesto znaci nevalja...a nekako i sumljam u to da bi cura trebala decka koji ce joj plakati na rame... HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Btv ajd necu vise o tome iako je to meni smesno...sad sam skoro pao sa stolice kad sam zamislio ovo sto sam napisao zadnje... :D :D :D :D


E, ovo prvo sto si objasnio imam lika iz odjeljenja KOJI SE PONASA ISTO TAKO, imao je siske preko oka, UVIJA SE KO ZENSKO, PRICA KO ZNESKO, kad ga vidim , najezim se sav...I jos neke vradzbine zna, ovo ono...OMG!


Nego,Naco, ti si goda od nas! EJ! Gledajte ovo, jedan joj like 78 lvl, drugi 70, na x10 serveru!  :o
I jos nesto: Ajde daj mi onda reci sta da nosim uz drac set+shining+9  ;D

Naca

Quote from: TheLox on February 01, 2008, 09:29:13 PM

E, ovo prvo sto si objasnio imam lika iz odjeljenja KOJI SE PONASA ISTO TAKO, imao je siske preko oka, UVIJA SE KO ZENSKO, PRICA KO ZNESKO, kad ga vidim , najezim se sav...I jos neke vradzbine zna, ovo ono...OMG!


Nego,Naco, ti si goda od nas! EJ! Gledajte ovo, jedan joj like 78 lvl, drugi 70, na x10 serveru!  :o
I jos nesto: Ajde daj mi onda reci sta da nosim uz drac set+shining+9  ;D
nije 78 nego 78/78-noblesse aha!!
shining +9 ne moze bas uz draco....jedino da ga teras do +16 da ne sija plavo nego crveno,e onda bi vec i moglo  ::) ::)

i za tog lika iz tvog razreda...to nije emo jbt to je gej!

TheLox

Quote from: Naca on February 01, 2008, 09:32:01 PM
nije 78 nego 78/78-noblesse aha!!
shining +9 ne moze bas uz draco....jedino da ga teras do +16 da ne sija plavo nego crveno,e onda bi vec i moglo  ::) ::)


Au, pa ti si gora nego neki nasi...Ajde onda dodji na NM!  :D

Hmmmmm,to za +16 i nije nemoguce...Al cu da idem 1 po 1...

Naca

Quote from: TheLox on February 01, 2008, 09:33:15 PM

Au, pa ti si gora nego neki nasi...Ajde onda dodji na NM!  :D

Hmmmmm,to za +16 i nije nemoguce...Al cu da idem 1 po 1...

Ako treba pomoc za safeparty eto mene,nikada mi nista nije puklo  ;D ;D

IIslayerII

Quote from: Naca on February 01, 2008, 09:32:01 PM
nije 78 nego 78/78-noblesse aha!!
shining +9 ne moze bas uz draco....jedino da ga teras do +16 da ne sija plavo nego crveno,e onda bi vec i moglo  ::) ::)

i za tog lika iz tvog razreda...to nije emo jbt to je gej!
E tu smo napokon nadam se da ste shvatili da nema razlike EMO=gey, gey=EMO isti k....
Quote from: TheLox on February 01, 2008, 09:29:13 PM

E, ovo prvo sto si objasnio imam lika iz odjeljenja KOJI SE PONASA ISTO TAKO, imao je siske preko oka, UVIJA SE KO ZENSKO, PRICA KO ZNESKO, kad ga vidim , najezim se sav...I jos neke vradzbine zna, ovo ono...OMG!


Nego,Naco, ti si goda od nas! EJ! Gledajte ovo, jedan joj like 78 lvl, drugi 70, na x10 serveru!  :o
I jos nesto: Ajde daj mi onda reci sta da nosim uz drac set+shining+9  ;D
Pa samnom je lik isao u srednju sad mi ni na faxu neda mira jebeni emo mrzim ga glavu bi mu iscupo da mogu ali ne mogu zavrsit cu u zatvoru ako to napravim... ::)

inspektor

Quote from: IIslayerII on February 02, 2008, 12:55:08 AM
E tu smo napokon nadam se da ste shvatili da nema razlike EMO=gey, gey=EMO isti k....Pa samnom je lik isao u srednju sad mi ni na faxu neda mira jebeni emo mrzim ga glavu bi mu iscupo da mogu ali ne mogu zavrsit cu u zatvoru ako to napravim... ::)
aj sto lazes kladim se da se lozis na njega  ::)
Mozemo videti s Banetom oko kvota ako bash oces :D


h4n1  he/wk
crazysrb  sh/bd
han1bal  de/wc

Gruja

Ja samo da vam kazem da pomno pratim i ovaj topic na forumu :D :D :D :D :D :D :D :D
I see dead people ...
Retired
Waiting for wipe and IL ...
Daj ljudima vlast da vidis kakvi su ljudi ...

cobe

Quote from: IIslayerII on February 02, 2008, 12:55:08 AM
E tu smo napokon nadam se da ste shvatili da nema razlike EMO=gey, gey=EMO isti k....Pa samnom je lik isao u srednju sad mi ni na faxu neda mira jebeni emo mrzim ga glavu bi mu iscupo da mogu ali ne mogu zavrsit cu u zatvoru ako to napravim... ::)

hmm da nisi i ti smeksao i postao EMOtivan? ^^
PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

IIslayerII

Prestajem da spammam po forumu od dana danasnjeg, i dalje cu da gledam sta se desava ovde ali cu da budem tih...ajde bb natrag na spavanje tek sam dosao kuc samo sam hteo da ovo napisem... :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X