Web Analytics
Вицове - Page 19

News:


     

Main Menu

Вицове

Started by RavenHeart, January 11, 2008, 10:51:26 AM

Previous topic - Next topic

dusaka

ПИСМО ДО СОФТУЕРНА КОМПАНИЯ-B37...:-)


Уважаема Софтуерна компания,
Преди около година замених продукта ГАДЖЕ 7.0 с Продукта СЪПРУГА 1.0, която автоматично и много бързо инсталира продукта ДЕТЕ 1.0, който заема ужасно много място на диска и изисква прекалено много време за привеждането му от активно състояние в състояние на SLEEP или поне STANDBY.
Обаче това, което най-много ме притеснява е, че продуктът СЪПРУГА 1.0 се самоактивира и намесва, когато отварям някои други продукти и ги блокира.
Така, вече продукти като, БИРА_С_ПРИЯТЕЛИ.ГЪЛ, ФУТБОЛ_НЕДЕЛЯ.ГОЛ или КАРТИ_СЪБОТА_ВЕЧЕР.КОЗ повече не функционират. Още по-лошо е, че често се появява вирус ТЪЩА 1.0, който тотално обърква конфигурацията ми. Дали изтриване от паметта и изключването от захранване би помогнало срещу този досадeн вирус? На фона на тези проблеми няма да ви изненада, че не успявам вече да отворя продукти като SEKS_SYBOTA_SUTRIN.EXE и ДОСПИВАНЕ_ДО_ОБЕД.KEF.

Бих искал да деинсталирам СЪПРУГА 1.0 и да инсталирам отново ГАДЖЕ 7.0, а най-добре някоя по-нова версия на продукт от серията ГАДЖЕ. Същевременно не бих искал да подлагам на риск съществуващия продукт ДЕТЕ 1.0, контактът с който (в удобно за мен време), ми харесва и доставя истинско удоволствие.



ОТГОВОР ОТ СОФТУЕРНАТА КОМПАНИЯ

Уважаеми Г-н Клиент,
Вашият проблем е често срещан сред потребителите. В ръководството за употреба Ви предупредихме (на последната страница), че минаването от ГАДЖЕ X.0 към СЪПРУГА 1.0 носи неочаквани рискове.
Имайте предвид, че СЪПРУГА 1.0 вече не е продукт за развлечение, както е ГАДЖЕ X.0, а е Съвършенна Оперативна Система (СОС или както е по-популярна - SOS), създадена за контрол на всички останали продукти, намиращи се в обхвата й. Вече не е възможно връщане към предишната версия ГАДЖЕ X.0.
Същото важи и за вируса ТЪЩА 1.0, който (това е твърдо установено) създава проблеми със съвместимостта на всички системи. Така че деинсталирането му води и до деинсталация на СЪПРУГА 1.0 (която е дъщерен продукт на ТЪЩА 1.0).
Ние препоръчваме да се изчака вируса ТЪЩА 1.0 да се деактивира необратимо от самосебе си.
Различни потребители опитаха да инсталират ЛЮБОВНИЦА 1.0, но рисковете са значителни: ако случайно в този момент в адреса на същото устройство се автовключи СЪПРУГА 1.0 системата няма да може да го понесе безпроблемно и ще се задейства необратимо, активирайки в последствие вирусите RAZVOD.EXE и IZDRYJKA_DETE.EXE. Ако все пак стигнете до този момент и в последствие инсталирате ЛЮБОВНИЦА 2.0, никога не се опитвайте да го промените на СЪПРУГА 2.0, защото проблемите ще бъдат същите, ако не и по-големи. В този случай Ви препоръчваме ЕРГЕН 2.0 + всички налични вер ии на ГАДЖЕ XХХ.0.

При положение, че все още не сте стигнали до такава крайна ситуация, продължавайте да експлоатирате пакета много внимателно и във всеки един момент бъдете готови да
отворите файла IZVINENIYА.MP3. Ако няма ефект не Ви остава нищо друго, освен да минете на значително по-скъпия GORESHTI_IZVINENIYA.AVI в комбинация с CVETIA.JPG.
Съветваме Ви допълнително да употребите и БИЖУТА.USD във всички негови най-скъпи версии, а също НОВИ_ДРЕХИ.BGN (но само последните версии) и ЛУКСОЗНИ_ВАКАНЦИИ_ В_ЧУЖБИНА. EUR.

Спазвайте горните инструкции, забравете старите версии и модификации и вероятно ще успеете да си адаптирате личния пакет към актуалния ъпгрейд под SOS


dusaka  WC/DE  since 5.5 years

Kondjo   Warsmith/B.Hunter  BEST CRAFTER in NM

BgXAH   DA/TH


IdarkI

мале...напрао ме уби хахахаха,отде ги намираш тия вицове нз.
To be the best, you have to beat the best
I'm undefeated, my style is everlasting
And I'ma never back down, you freaking clown!

dusaka

Еволюция на мъжката сексуалност от 10 до 80 години

10. Нещо му се иска, но какво - не разбира.
12. Иска да си поиграе с...
14. Иска каквото и да е момиче.
16. Иска точно тази, защото тя дава на всички.
18. Иска всички... да опита по веднъж!
20. Иска точно това момиче, защото тя не дава на никой.
25. Иска само тази жена, защото тя е по-добра от всички!
30. Иска онази жена, защото е чужда.
35. Иска всички жени, освен своята.
40. Иска ето това 16 годишно глупаче.
45. Иска еднооката съседка - тя едва ли ще откаже.
50. Никоя не иска, омръзнали са му... но трябва!
55. Иска някоя да си поиграе с...?
60. Иска каквато и да е жена, но вече много-много не може.
65. Дава си вид, че все още нещо му се иска.
70. Слава богу, вече не трябва да си дава вид.
75. Помни, как му се е искала онази жена...
80. Помни, че нещо му се е искало, ама какво - не помни...


dusaka  WC/DE  since 5.5 years

Kondjo   Warsmith/B.Hunter  BEST CRAFTER in NM

BgXAH   DA/TH


IdarkI

Quote from: dusaka on November 25, 2009, 11:52:19 AM
Еволюция на мъжката сексуалност от 10 до 80 години

10. Нещо му се иска, но какво - не разбира.
12. Иска да си поиграе с...
14. Иска каквото и да е момиче.
16. Иска точно тази, защото тя дава на всички.
18. Иска всички... да опита по веднъж!
20. Иска точно това момиче, защото тя не дава на никой.
25. Иска само тази жена, защото тя е по-добра от всички!
30. Иска онази жена, защото е чужда.
35. Иска всички жени, освен своята.
40. Иска ето това 16 годишно глупаче.
45. Иска еднооката съседка - тя едва ли ще откаже.
50. Никоя не иска, омръзнали са му... но трябва!
55. Иска някоя да си поиграе с...?
60. Иска каквато и да е жена, но вече много-много не може.
65. Дава си вид, че все още нещо му се иска.
70. Слава богу, вече не трябва да си дава вид.
75. Помни, как му се е искала онази жена...
80. Помни, че нещо му се е искало, ама какво - не помни...
:D
To be the best, you have to beat the best
I'm undefeated, my style is everlasting
And I'ma never back down, you freaking clown!

dusaka

Въпрос: Как един хуй става легенда?
Отговор: Като се носи от уста на уста!


dusaka  WC/DE  since 5.5 years

Kondjo   Warsmith/B.Hunter  BEST CRAFTER in NM

BgXAH   DA/TH


dusaka

Омъжила се дъщерята, но след седмица звъни на майка си разплакана и казва:
- Мамо! Ама той не ме иска! Няколко нощи само чете книжки и не иска да прави секс с мен!
- Ама че работа! Чакай да дойда да ви видя какво правите нощем. Само ще погледна защо не се получава и все ще те посъветвам нещо...
И ето я майката вечерта скрита зад полуотворената врата на спалнята - мълчи и поглежда. Младежът лежи и пак чете книжка, а дъщерята лежи до него. Изведнъж той отпуска едната си ръка под одеялото към интимните части на щерката. Майката си помислила:
-Ахааааа, ще се сетиш ти палавнико, ето че се получи!
- и заминала да спи.
Обаче на следващия ден дъщерята пак е при майка си - реве та се къса:
- Видя ли? Видя ли го как се държи с мен...
- Да но...
- Кажи какво да правя, мамооооо...
- При вас всичко е наред, успокой се, видях как протегна ръка към... нали се сещаш и веднага си тръгнах!
- Абе мамо, ти нищо не разбираш. Той така си мокри пръстите, за да си обръща страницитееее...


dusaka  WC/DE  since 5.5 years

Kondjo   Warsmith/B.Hunter  BEST CRAFTER in NM

BgXAH   DA/TH


mecho

Разговарят французин, англичанин и българин кой как казва на жена си, че ще се връща от командировка. Французинът:
- Аз звънвам от летището преди да се кача на самолета. Когато кацна, отново звънвам и казвам, че тръгвам към къщи. Ако има някой при жена ми, той си излиза през главния вход още преди да дойда.
Англичанинът:
- Аз звънвам от летището като кацна. После звънвам на главния вход. Ако има някой при жена ми, той излиза през задния вход преди да вляза вкъщи.
Българинът:
- Аз пък направо звънвам на главния вход и после бързо заставам с лопатата на задния. Досега нито един не съм пропуснал!

                                                                    ;D ;D ;D ;D ;D ;D
                                                                                 
Попитали Радио Ереван:
- Има ли еволюция при дамските бикини?
Радиото отговорило:
- Да по-рано, за да видиш задника отваряш гащите, а сега за да видиш гащите, отваряш задника.

                                                                   ;D ;D ;D ;D ;D ;D      
                                                                   
Попитали радио Ереван"
- Как се нарича жена, която всяка вечер бие мъжа си?
Радиото отговорило:
- Курабийка.  
               
                                                                  ;D ;D ;D ;D ;D ;D                  
                                                                                                   
Попитали радио Ереван:
- Коя жена винаги знае къде е мъжът и?
Радиото отговорило:
Вдовицата.


sigmechodve1.jpg" border="0
SirNapoleon / xSuLTaN - sps/ee
iSuLTaN - pw/tk <<<< Hero
xSuLTaNx - he/wk <<<< Hero

chavi

 ;D

Действие Първо: Мотивация / Де-мотивация

В една клетка затворили няколко маймуни (екип). В клетката имало кашони (ресурс) и банан, закачен на тавана (награда). Една от маймуните (лидер) наредила три кашона един върху друг, покачила се по тях и взела банана. От тавана започнала да пръска студена вода (намеса на Топ мениджмънта). Маймуните се разбягали.

Закачили нов банан. Друга маймуна наредила кашоните, покачила се по тях и взела банана. Пак запръскала студена вода. Останалите маймуни я набили и изяли банана (работа в екип). Закачили нов банан. Сработил "рефлекса на Павлов" - щом една маймуна решила да вземе банана, другите я набили, защото знаели, че всички ще бъдат намокрени, но не всички ще ядат банан (групова отговорност).

Действие Второ: Силата на екипа

Намесил се HR отдела. Подменили една от маймуните (развитие на екипа). Новата маймуна решила да вземе банана, но останалите веднага я набили (фирмена култура). Постепенно подменили всички маймуни. Последната нова маймуна решила да вземе банана. Другите усърдно я набили, без да знаят защо - те никога не били мокрени (Team Spirit).

;D

dusaka



dusaka  WC/DE  since 5.5 years

Kondjo   Warsmith/B.Hunter  BEST CRAFTER in NM

BgXAH   DA/TH


dusaka

Две мутри намират пингвин. Обаждат се на шефа си и питат:
- Шефе, тука един пингвин намерихме, к'во да го правим?
- Закарайте го в Зоологическата градина.
На другия ден пак се обаждат:
- Шефе, тука тоя пингвин к'во да го правим?
- Абе нали ви казах още вчера - в Зоологическата градина!
На третия ден:
- Шефе, тука тоя пингвин...
- Абе нали ви казах бе! В Зоологическата градина!
- Ама вече два дена го водим на Зоологическа градина, не може ли днеска на кино да го закараме?


dusaka  WC/DE  since 5.5 years

Kondjo   Warsmith/B.Hunter  BEST CRAFTER in NM

BgXAH   DA/TH


dusaka

#226
Как да привлечем вниманието на човек, стоящ до нас в самолета J
1.Извади своя лаптоп от чантата
2. Отвори го много бавно и спокойно
3. Включи го.
4. Убеди се, че този до теб гледа в екрана
5. Включи любимата си търсачка
6. Затвори очи и вдигни ръце към небето
7.Поеми дълбоко дъх и натисни този адрес:

http://www.thecleverest.com/countdown.swf
8. Погледни в лицето на твоя съсед


dusaka  WC/DE  since 5.5 years

Kondjo   Warsmith/B.Hunter  BEST CRAFTER in NM

BgXAH   DA/TH


mimoo_m

https://i.imgur.com/UOzhVyZ.gif