Web Analytics
Pivo - Page 38

News:


     

Main Menu

Pivo

Started by Gruja, February 13, 2008, 12:39:10 AM

Previous topic - Next topic

Pasho

Quote from: CTEBAH on April 18, 2008, 01:17:18 PM
vi ste za lecit xD

E bas to...  Nije vam stvarno lako...
Pash0
........................................
Im not always RIGHT but im never Wrong !!!!! :P

IIslayerII

Quote from: Pasho on April 18, 2008, 03:32:22 PM
E bas to...  Nije vam stvarno lako...
LOL pravi se javio XD...kad cemo u stuc na pivo?  :)

Fireslasher

Ali pivo suuuuuuuuucks ljudiiiiiiiiii, pijte viski ukusniji je T__T...
You cannot kill what you did not create.

Pasho

Quote from: IIslayerII on April 18, 2008, 04:50:38 PM
LOL pravi se javio XD...kad cemo u stuc na pivo?  :)
Od mene mozemo kad ocete.... ja nadjem vreme za pivo uvek :P:P
Pash0
........................................
Im not always RIGHT but im never Wrong !!!!! :P

IIslayerII

Quote from: Fireslasher on April 18, 2008, 05:41:23 PM
Ali pivo suuuuuuuuucks ljudiiiiiiiiii, pijte viski ukusniji je T__T...

Daaaaaaaj jel se tako ponasa jedan meNtalac? Ha? Mrsssss svaki alkohol je dobar samo da je alkohol... :D

Quote from: Pasho on April 18, 2008, 05:48:50 PM
Od mene mozemo kad ocete.... ja nadjem vreme za pivo uvek :P:P

Pa evo cim budemo imali neki lagan raspored, zovemo te pa da nesto popijemo =)...nemogu izbegavati predavanja vise posto sam sve bonuse vec ispucao, jbg  :-\...

CTEBAH

fire pije samo baby sampanjac xD

IIslayerII

Quote from: CTEBAH on April 18, 2008, 07:29:50 PM
fire pije samo baby sampanjac xD
s okusom visnjice, ili tresnjice hahahahahahahahahahahhahahaha  ;D ;D ;D

CTEBAH

Quote from: IIslayerII on April 18, 2008, 08:25:12 PM
s okusom visnjice, ili tresnjice hahahahahahahahahahahhahahaha  ;D ;D ;D

ma ne, taj ima okus ko Alpina :P secam se pio sam pre 5 godina  ;D

ho0gar

Dje je guinness? :/

Niksicko zidarsko FTW

zule88

jelen pivo ubedljivo vodi sa 8 glasova odmah iza njega je tubborg sa 7 glasova a niksicko pivo se provlaci cisto zbog silnih crnogoraca ovde   takodje sa  7 glasova ali kao da posustaje ( ajte crnogorci ako vas ne mrzi :D ppravite multi acc i glasajte ponovo )   jos malo pa ce   polovina trke!!! kraj trke se nezna ni gde je ni kad je :P 







ako zelite da glasate van ovog foruma posaljite sms  na  5435 vazi za sve mreze
cena 150+pdv svi prkipupljeni prihodi ce ici u dobrotvorne svrhe (za moj horn naravno :P)  da glasate iz crne gore  posaljite na broj 069/7788 cena 2 eu +pdv :P



jbg neznam za BiH :(
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


CTEBAH

nema ovde nikog iz BIH samo Srbija,Crna Gora i Hrvatska  ::)  valda nema

ho0gar

Quote from: zule88 on April 22, 2008, 01:12:28 PM
jelen pivo ubedljivo vodi sa 8 glasova odmah iza njega je tubborg sa 7 glasova a niksicko pivo se provlaci cisto zbog silnih crnogoraca ovde   takodje sa  7 glasova ali kao da posustaje ( ajte crnogorci ako vas ne mrzi :D ppravite multi acc i glasajte ponovo )   jos malo pa ce   polovina trke!!! kraj trke se nezna ni gde je ni kad je :P 







ako zelite da glasate van ovog foruma posaljite sms  na  5435 vazi za sve mreze
cena 150+pdv svi prkipupljeni prihodi ce ici u dobrotvorne svrhe (za moj horn naravno :P)  da glasate iz crne gore  posaljite na broj 069/7788 cena 2 eu +pdv :P



jbg neznam za BiH :(

Majstore, batali sranja oko Crnogoraca i nacionalnih gluposti (moze se reci uvreda)

Mogu sa pouzdanjem da kazem, da ako ko zna ista oko piva odje, znam ja.
Niksicko pivo je odlicno pivo, samo sto mozda ti pijes neko sranje iz Q-pack boce, ili mozda sranja iz limenki.
Isto tako, izvozno niksicko pivo je 10x bolje, vjeruj mi jer sam ga probao u Italiji (zamizli samo, ima ga i tamo !)

Zato batali gluposti sa ''multi acc'' kao da cemo da dobijemo 10 gajbi piva ako pivo koje smo mi glasali pobijedi! rofl

Tuborg je isto jedno odlicno pivo, samo sto je boca 0.33 i skupo je (iz kog razloga ne znam, vjerovatno sto je uvozno) i nema tu neophodnu dozu gorcine, koje bi svijetla piva trebalo da imaju (sladunjavo je)

Jelen je ocaj zivi.

Dok je Guinness najjbolje tamno pivo koje sam do sad probao, probajte pa ce te da se uvjerite.

Inace od piva koje bi MORALO da se stavi u poll je Amstel covjece. Sjajno pivo. Ozujsko pivo je takodje odlicno.

Proputujte malo, probajte razlicita pica (piva w/e)

Evo vam prilike, Oktober fest organizacija iz Njemacke pravi prvi u nizu Beer Fest na Jazzu u budvi, gostuju odlicne grupe od kojih se definitivno izdvaja Hladno Pivo, dodjite pa probajte.

Aj vidimo se hejtersi. blah