Web Analytics
Nowy serwer Interlude - Tarantula - Page 15

News:


     

Main Menu

Nowy serwer Interlude - Tarantula

Started by Artur, December 26, 2013, 02:35:56 PM

Previous topic - Next topic

maxiou

Quote from: somasz on January 16, 2014, 12:24:21 PM
ES - dc robe, +4 wit, broÅ,, z acu, baium ring, fullbuff z zerkiem, arcane agility, bez malarii = 2196 casting speed
z witem +5 wychodzi 2309

bez tatuaży nawet
na jakims lolowatym serwie z pewnoscia, baium ring ci qwno daje a i tak go nigdy nie bedziesz mial wiec po co to wogole liczyc

DarkLoverPL

#169
co Wy bredzicie???
prosze spojrzec:zaden "lolowaty" serwer tylko nasz wlasny!Oczywiscie Dylvish Damned za starych czasow czyli sps/ee...



Zakladajac ze mamy pvp czyli gramy bez zerka i malarii(bo nikt nie bedzie co chwila po nia biegal a i cleanse ja likwiduje),pierwszy-lepszy sps/es MUSI przekroczyc albo przynajmniej sie zrownac z takim castem!

ps wlasnie znalazlem screena z takim samym bufem ale bez baiuma i jest cast mniejszy o 100 czyli nadal poza cap 2100!
a to czy animacja pokazuje cos czy nie bo cast za duzy to raczej nie dajcie sie nabierac..
ps2.i na powaznie:nie pisze o tym wszystkim bo mam zamiar grac sps/ee lub sps/es i "ownic" castem wszystko co sie rusza :D choc bylo by to przyjemne jednak niestety raczej nie bede mial czasu a i checi na ponowne robienie postaci od podstaw..
pisze o tym poniewaz magowie(i inne rasy/klasy) jednak czym sie musza roznic!Juz wczesniej to pisaÅ,e a i tutaj ktos pisaÅ, jak i ja:sps/ee czy sps/es co ma miec?a?ano szybkosc i criticale!nic wiecej!za to np ma maly m atak i def.. a sh/necro/sorc?duuzy m att ale za to mniejszy cast!i roznica w castingu naprawde musi byc na tyle duza,aby mowic o jakimkolwiek balansie!swego czasu robilem magami sporo testow i mniej wiecej wyglada to tak:sps cast 2100 i nezro cast okolo 1700-1800(co jest latwe do osiagniecia).rezultat taki ze sps w trakcie walki uderzy okolo 2x natomiast necro wyjdzie jakos 1,5 x.wiem ze jest to bzdura,bo jak mozna uderzyc 1,5 raza ale chodzi o zobrazowanie sytuacji.Wynik tego jest taki ze sps co prawda"rypnie" np 2x1k ale necro w tym czasie 1.5 x 2k..no i z tego prostego rachunku wychodzi ze kto zadal lepsze obrazenia?a no wlasnie...
kolejna sprawa:nie pisac mi tam ze sps/ee ma leczenie!bzdura!necro tez mozna subnac na bp i...no wlasnie...w powyzszej sytuacji juz obaj maja leczenie...takze argument mijajacy sie z celem!ze juz nie wspomne o tym,ze zwykle gra sie na mass pvp takze ani necro ani sps raczej nie bedzie sam sie leczyl bo ma od tego BP w party...no moze czasem pomoze leczyc ale...look plz na moja sygnaturke a sie szybko okaze jak np czesc ludzi traktuje support klase na subie :Dco nie znaczy ze i mnie sie czasem heal nie kliknie ale to miss-click :D hehe!

ergo:powanie trzeba sie zastanowic nad tym!w obecnej sytuacji(jak juz bylo nadmienione przeze mnie i kogos wczesniej) klasy typu sps/ee a juz nie mowie sps/es,ktoremu tylko konik na reuse sie zostanie,zaczynaja byc...hmmm..delikatnie mowiac"malo atrakcyjne"...

co poddaje pod rozwage..

pozdrawiam!

@Blizzer na dole:screen z data w (TAGach sprawdzilem) 2009-07-30.I pomiedzy tym a IL roznica praktycznie zadna!
Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

Blizzer

to nie screen z IL, ale i tak Å,atwo byÅ,o o prawie 3k na biaÅ,asie
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

GestapoPolizei

ne/bp vs sps/ee. Na tym drugim masz dark resista,cancel,pow,sleep, erase, lepszy cast i duzo wiecej crytow, wiec szansa ze ubije Cie necro jest tylko wtedy jak wejdzie silence, bo inaczej bedzie Cie smyral po 200-400.
FuriousWolfs dragon x15 Loyola-ne/pp
Tarantula Loyola sws/tk- one on the world
DramaMakers
Hellraiser vol.1 Loyola ne/da KuKluxKlan pr/sk
vol.2 Loyola wk/da

DarkLoverPL

Quote from: GestapoPolizei on January 16, 2014, 04:28:28 PM
ne/bp vs sps/ee. Na tym drugim masz dark resista,cancel,pow,sleep, erase, lepszy cast i duzo wiecej crytow, wiec szansa ze ubije Cie necro jest tylko wtedy jak wejdzie silence, bo inaczej bedzie Cie smyral po 200-400.
zanim to napisales,mogles przemyslec najpierw ile debuffow ma necro..ze juz nie wspomne o summonie i transfer pain na niego...

poza tym cale rozpatrywanie sytuacji powinno wygladc inaczej!a mianowicie:zadne necro/bp i sps/ee tylko czysty necro i czysty sps!
i teraz dopiero widac,jakie powinny byc roznice w tych postaciach!
mam nadzieje ze rozumiecie moj tok myslenia oraz to co chce Wam przekazac!
Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

GestapoPolizei

Quote from: DarkLoverPL on January 16, 2014, 04:37:07 PM
zanim to napisales,mogles przemyslec najpierw ile debuffow ma necro..ze juz nie wspomne o summonie i transfer pain na niego...

poza tym cale rozpatrywanie sytuacji powinno wygladc inaczej!a mianowicie:zadne necro/bp i sps/ee tylko czysty necro i czysty sps!
i teraz dopiero widac,jakie powinny byc roznice w tych postaciach!
mam nadzieje ze rozumiecie moj tok myslenia oraz to co chce Wam przekazac!
gralem dlugo i skutecznie na ne/pp:) i najwiekszy problem z magów dla tego chara stanowiÅ, sps/ee. Myslisz ze te debuffy wchodza jak szalone na IL?:P tak, ludzie rozumiejÄ... Twoj placz, ze sps musi miec milion casting speeda.
FuriousWolfs dragon x15 Loyola-ne/pp
Tarantula Loyola sws/tk- one on the world
DramaMakers
Hellraiser vol.1 Loyola ne/da KuKluxKlan pr/sk
vol.2 Loyola wk/da

DarkLoverPL

jak widze niektorzy ludzie nic nie rozumieja!!
a szkoda!
btw tak rozumiem Twoj placz ze sps powinien miec duzo wiecej casta niz Twoj necro :D

/sarkazm off

sluchajcie:na powanie..pisze o tym,bo na bialych elfach magach przyslowiowo"zeby zjadlem"..inne rasy magow tez nie sa mi obce!i jedyne na czym mi teraz zalezy to naprawde aby rozgrywka i zabawa byla dobra,w miare zbalansowana!i bez znaczenia czym i czy wogole bede gral!wazniejsze jest  aby zachowac pierwotne zalozenia roznic miedzy poszegolnymi rasami!

ps.ludzie nosz ....a ogarnijcie sie troche!teraz to naprawde tak jest wsrod mlodziezy,ze jak ktos cokolwiek napisze(a szczegolnie jesli to ma sens :P ) to zaraz jest fala hejtu i jedyne co mozna odpisac, to ze placz itp?taka nienawisc wsrod gimbazy teraz panuje?
sorki ale jak tu sie nie zezloscic,gdy czlowiek probuje cos podpowiedziec/doradzic/cokolwiek a zaraz sie czytuje kretynskie posty dzieciakow ktore jedyne co w zyciu osiagnely to to,ze kogos skrytykowaly prze internet...

ps2.sorki ze sie unosze,ale mam nadzieje ze znajda sie tu tacy,ktorzy dostrzegaja to,co sie obecnie na wielu forach widuje...
Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

GestapoPolizei

Quote from: DarkLoverPL on January 16, 2014, 04:59:59 PM
jak widze niektorzy ludzie nic nie rozumieja!!
a szkoda!
btw tak rozumiem Twoj placz ze sps powinien miec duzo wiecej casta niz Twoj necro :D

/sarkazm off

sluchajcie:na powanie..pisze o tym,bo na bialych elfach magach przyslowiowo"zeby zjadlem"..inne rasy magow tez nie sa mi obce!i jedyne na czym mi teraz zalezy to naprawde aby rozgrywka i zabawa byla dobra,w miare zbalansowana!i bez znaczenia czym i czy wogole bede gral!wazniejsze jest  aby zachowac pierwotne zalozenia roznic miedzy poszegolnymi rasami!

ps.ludzie nosz ....a ogarnijcie sie troche!teraz to naprawde tak jest wsrod mlodziezy,ze jak ktos cokolwiek napisze(a szczegolnie jesli to ma sens :P ) to zaraz jest fala hejtu i jedyne co mozna odpisac, to ze placz itp?taka nienawisc wsrod gimbazy teraz panuje?
sorki ale jak tu sie nie zezloscic,gdy czlowiek probuje cos podpowiedziec/doradzic/cokolwiek a zaraz sie czytuje kretynskie posty dzieciakow ktore jedyne co w zyciu osiagnely to to,ze kogos skrytykowaly prze internet...

ps2.sorki ze sie unosze,ale mam nadzieje ze znajda sie tu tacy,ktorzy dostrzegaja to,co sie obecnie na wielu forach widuje...
ależ ja nie pÅ,acze jak Ty. Ja sie ciesze z balansu postaci na Tarantuli. Nie wiem chÅ,opcze z PL w nicku co tam u was w gimbazie sÅ,ychać. Ta twoja ukochana gimbaza dawno byla juz za mna jak zaczynalem grac na x15 7 lat temu.
FuriousWolfs dragon x15 Loyola-ne/pp
Tarantula Loyola sws/tk- one on the world
DramaMakers
Hellraiser vol.1 Loyola ne/da KuKluxKlan pr/sk
vol.2 Loyola wk/da

Diabolo

Ty sie cieszysz z balance postaci? Czytales o co wogole tu chodzi? Nie masz nic do powiedzenia to takich ogolnikow nie pisz.
Juz powoli wkurw... ,ze nikt nie rozumie toku myslenia. Spamuje juz na generalu ogolnym i tez wiekszosc nie wie o co chodzi.
Cast i atak speed musi byc uwolniony co najlepiej widac na przykladzie sps/es ktory ma tyle samo casta co inni po odpaleniu arcana agility, wiec suba jest NIE POTRZEBNA. To samo tyr/ol/wc tez osiagnie wiekszy atak speed niz 1500 wiec dlaczego ma byc obnizony do 1.5k? Odpowiedzi hejterow, bo 1.5k i tak jest duzo. LOL. To na chuuu.. robic postac nuker/summoner ktory ci nic nie da i wszyscy koncza na tym samym cascie 2.1k to wole miec jakis debuff/heal/wiekszy matk/tank/ud co kolwiek zamiast niczego. Bo taki sps/es wtedy jest jakby bez suby, moze sie konikiem pobawic. Nawet necro moze podbic pod max cast i czym sie bedzie roznil od spsa? Bedzie mial wiekszy matk (Nie mowie tu o roznicy skili)

DarkLoverPL

Quote from: GestapoPolizei on January 16, 2014, 05:14:55 PM
ależ ja nie pÅ,acze jak Ty. Ja sie ciesze z balansu postaci na Tarantuli. Nie wiem chÅ,opcze z PL w nicku co tam u was w gimbazie sÅ,ychać. Ta twoja ukochana gimbaza dawno byla juz za mna jak zaczynalem grac na x15 7 lat temu.
"Uwielbiam",gdy ktos mlodszy od moich dzieci pisze tak jak Ty:nie dosc ze chrzanisz nie na temat to jeszcze sie spinasz przez internet potrafiac tylko wyszydzac...
ŻENADA !
OK!Po temacie z Toba,bo widac ze nie ma z kim i o czym dyskutowac...Szkoda ale trudno!

Obecnie bardziej mnie ciekawia wypowiedzi innych!I pewnie jakie by one nie byly to i tak wniosa wiecej do tematu niz osobnika nieudolnie probujacego wyszydzic PL w nicku,zamemu kryjacego sie za PolicjÄ... i Gestapo...
Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

GestapoPolizei

Quote from: DarkLoverPL on January 16, 2014, 05:22:12 PM
"Uwielbiam",gdy ktos mlodszy od moich dzieci pisze tak jak Ty:nie dosc ze chrzanisz nie na temat to jeszcze sie spinasz przez internet potrafiac tylko wyszydzac...
ŻENADA !
OK!Po temacie z Toba,bo widac ze nie ma z kim i o czym dyskutowac...Szkoda ale trudno!

Obecnie bardziej mnie ciekawia wypowiedzi innych!I pewnie jakie by one nie byly to i tak wniosa wiecej do tematu niz osobnika nieudolnie probujacego wyszydzic PL w nicku,zamemu kryjacego sie za PolicjÄ... i Gestapo...
zrobiles dzieciaka w wieku 13 lat? Gratuluje.
Zamiast narzekać na balans charów to wybierzcie te, które uważacie za OP i bedzie po sprawie.
FuriousWolfs dragon x15 Loyola-ne/pp
Tarantula Loyola sws/tk- one on the world
DramaMakers
Hellraiser vol.1 Loyola ne/da KuKluxKlan pr/sk
vol.2 Loyola wk/da

PepsiQQ

boże swiety to interlude.


magowie vs archer i koniec kropka pod katem 9v9 wszystko zalezne od epicow/eq/broni/zgrania/skilla/farta(crity) itd. itd. itd.