Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 6

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

endona

Quote from: Meryl on March 31, 2010, 01:00:51 PM
DN  = Donator Network = donat tam bude, jediny rozdiel bude v tom ze si nebudes moct donatnut za overenchanted weapons/ armors ale iba za ciste S/A weapony a armory popripade coiny...

pokial chcu ten server udrzat aspon rok tak by aspon na zaciatku nemal byt donate lebo potom to je v pici ked budem behat v karmiane a kokoti budu mat AM a ine picoviny

frogsvk

Quote from: Ashlynn on March 30, 2010, 06:59:19 PM
neboj, vím o čem to je... ale aspoň je sranda. :D
no ak si myslis ze je toto sranda tak to Gl v zivote :DDDD...... sranda tu moze byt ak nas prestanes otravovat so svojimi detinskimi nazormi a zalezes pod tricko k maminke kam patris :p
FROGsvk ---- hawkey
CarmenSK ---- Aw/Bd    -> nm 30x

Ashlynn

Quote from: Ungolianth on March 31, 2010, 03:26:10 AM
zaprve nemas najviac pk ...tie ma animanera (blackhotsoul) ale ten ich nenazbieral na afk ludoch jako ty kamo...je to jednoduche mozes dokazat ze za nieco stojis ale to by si musel mat gule...a ja stavim svoj equip nato ze v pvp nedad dole ani mna ani spelsa ani busiho vlastne asi nikoho...a tusim niekde si povedal nieco o tom ze ako si mozem spravir predstavu o niekom podla fotky...no asi tak ze keby som stratol takeho vychudnuteho uboziaka ako ty v realu tak by som ta zlomil jednym facakom ale o tom nemusime diskutovat..ty si sef na fore to kazdy vie
http://dragon-network.net/xml/nightmare/pk.xml
ok. zase jsi vedle, kulišÃ¡ku. A potom, co nám animanera vystřílel dual box buff pety mám docela dobrou představu o tom, jak si nasbíral PK body on. ::)
Zbytek se mi komentovat nechce, protože zase potíš nesmysly a už jsem ti to párkrát jasně řekl ... I když, jestli toužÃ­š po nějakým tom pvp, není problém, jestli se mi podaří lognout tak si equipnu toxii a jdeme na to  ;) Víc by se mi to hodilo o víkendu.

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



BestNecro

Quote from: Meryl on March 31, 2010, 01:18:20 AM
1.80 % of players are less than 13 years
2.cz think they are better than sk
3.sk think they are better  than cz
4.high flaming skills to flame clanmates
5.low pvp/pve skills
6.noone understand english so basically no ally or if, only with other cz/sk clans
7.if you could read/understand this thread you would know why
:-*
BUMP!

Hehe Fury...skmoro presne ale tak pod 13 rokov ma tak 50% hracov,bod 2-4 su rpavdive,bod 5 su vynimky,6 vynimky dake :D



BestNecro - NE/PAL (active)
SuperSayanSK - TY/DE (farmer)
WoodySVK - Craft/spoil (sweet dwarf)
Pir3s - PR/BD (retired)

Spelso666

tak tj a casom bude gm vyrabat aj +11 zbrane chapes to bude ako na NM cize na grcanie :P :P :P



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

Meryl

Quote from: Spelso666 on March 31, 2010, 06:55:31 PM
tak tj a casom bude gm vyrabat aj +11 zbrane chapes to bude ako na NM cize na grcanie :P :P :P
to by sa nemalo stat na Valkyre kedze tento server nepatri Drakeovi, iba je pod jednou strechou s jeho servermi. Uvidime co nam Torn a Descent pripravia  ;) snad sa im podari splnit co nam naslubovali

Greetings to Bestnecro  :D

Every day u wake up.....is a beautiful day ;)

Spelso666

ale sluby sa slubuju,blazni sa raduju uvidime co spravia ;) ;)



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

BestNecro

Postavia nie co co bude dobre ale ked budu videit ze im tam hra dost hracov daju doante aby si nahrabali prachy a stane sa s toho sracka :D



BestNecro - NE/PAL (active)
SuperSayanSK - TY/DE (farmer)
WoodySVK - Craft/spoil (sweet dwarf)
Pir3s - PR/BD (retired)

Spelso666

treba im nejako povedat aby ten donat nedavali pretoze tim vela ludi odradia od toho aby tu hrali ale to je ich vec ::) ::) ::)



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

frogsvk

Quote from: Spelso666 on March 31, 2010, 08:50:33 PM
ale sluby sa slubuju,blazni sa raduju uvidime co spravia ;) ;)
toť pravda
FROGsvk ---- hawkey
CarmenSK ---- Aw/Bd    -> nm 30x

endona

Quote from: frogsvk on March 31, 2010, 10:35:08 PM
toť pravda

akonahle tam bude donate tak na to seriem...nedonatoval som som nikdy a ani nebudem...to uz mozem rovno ostat na NM tam aspon nieco mam

Spelso666

endona QQ  ;D ;D ;D ale je to tak no bude tam donate jebem asik aj ja nato nema to tam potom vyznam hrat vobec  :-[



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)