Web Analytics
Nowy serwer Interlude - Tarantula - Page 2

News:


     

Main Menu

Nowy serwer Interlude - Tarantula

Started by Artur, December 26, 2013, 02:35:56 PM

Previous topic - Next topic

ozyn


When nothink goes right, go left

Blizzer

The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

Artur

#14
Quote from: Nickelback on December 26, 2013, 06:36:01 PM
1. Czy nowy server bedzie w przyszlosci upgradowany do nowszych kronik?
2. Czy znowu bedzie donate na bronie(yazawa buster+16 - obecnie archangel +15)/bizuterie(epic set +10, ktorego kiedys uzywal mrialinda)/armory pod stolem i wciskanie ludziom kitu, ze nie mozna takich rzeczy kupic i wlasciciele sami je zenchantowali?
3. Co wlasciwie oznacza, ze donatorzy beda mogli otrzymac jedynie consumables za kase wlozona w serwer? Coz to za consumables zaplanowano na donate?
4. Czy golkonda bedzie dawac horn na cale party (tak jak to zrobili chyba na phoenixie)?
5. Czy na Dragonie pojawi sie kolejny GM? Czy pozostanie tylko Track + Glasy co w praktyce oznacza, ze zostanie tylko Glasy :P

1. Nie
2. Nie, zadnych dotacji na bronie i zadnych dotacji na enchantowane itemy.
3. System dotacji bÄ™dzie gÅ,ównie dotyczyÅ, przedmiotów "codziennego użytku". WiÄ™c trzeba wziÄ...ć pod uwagÄ™ tutaj wszelkiego rodzaju poty, scrolle itd. Oprócz tego na pewno bÄ™dzie można za Donator Coins kupić quest itemy na zmiane klasy oraz różne sety, bewsy itd. Broni nie bÄ™dzie dostÄ™pnych do kupienia od donny, w ogóle. Trzeba craftować albo wydropić.
4. JeÅ›li chodzi o quest golkonde to jest to możliwe, bo drop i tak jej non-tradable. JeÅ›li chodzi o normalnÄ... golkonde to niema takiej możliwosci
5. Raczej zostanie tylko Track oraz Glasy. Nic mi nie wiadomo na temat nowego gma.

Quote from: ozyn on December 26, 2013, 07:29:09 PM
Co do boxow to jak na dragonie?

Nie ma jeszcze oficjalnej decyzji na ten temat. Raczej trzeba się liczyć z tym, że dual box będzie bardziej ograniczony, niż jest obecnie na dragon x15

Quote from: Blizzer on December 26, 2013, 06:54:00 PM
Czy shield of revenge i land rate blowow bÄ™dÄ... takie jak w IL na x15? 8)

Å»adne skille oprócz stackujÄ...cych masteries nie byÅ,y ruszane, wiÄ™c wszystko jest tak jak kiedyÅ› ( jeÅ›li chodzi o skille )

Peorexo

Quote from: ^Artur^ on December 26, 2013, 09:16:34 PM

2. Nie, zadnych dotacji na bronie i zadnych dotacji na enchantowane itemy.

Nam te bajke wciskali od dawna, a mam wystarczajaco przykladow tego od Tracka na nm. Ale o akcjach z dragonach tez oczywiscie slyszalem ^^

felo41

Ja tam nic nie wiem , zawsze respektowaÅ,em zasady komuniti naszych mistrzów gry.


Arturze , bawicie sie w jakÄ...Å› redukcje pvp dmg na tym nowym serwie tak jak to miaÅ,o miejsce na x15?
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


Artur

jeÅ›li chodzi o drop z golkondy na caÅ,e party to jest to mozliwe ale tylko jeÅ›li chodzi o quest golkonde, od której horn jest non tradable. W przypadku zwykÅ,ej jedynie jeden drop ( ostatni hit )

shield of revenge i land rate blow nie byÅ,y ruszane ( praktycznie zadne skille oprocz masteries nie byÅ,y ruszane ), wiÄ™c jest domyÅ›lnie tak jak byÅ,o kiedyÅ›

niema żadnej redukcji pvp damage, póki co.

Blizzer

Ok czyli shield of revenge nie dziaÅ,a, a blowy majÄ... jakieÅ› 30-40% na wejÅ›cie xD dlatego tak lubiÅ,em IL tutaj ...
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

Peorexo

Quote from: Blizzer on December 27, 2013, 12:04:45 AM
Ok czyli shield of revenge nie dziaÅ,a, a blowy majÄ... jakieÅ› 30-40% na wejÅ›cie xD dlatego tak lubiÅ,em IL tutaj ...
wdech, wydech, login dragon x15. :D

Blizzer

Z dragona może 10-15% ludzi odejdzie i w ciÄ...gu miesiÄ...ca wrócÄ..., przerabialiÅ›my już to z polskim offem i phoenixem :D
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar


Calisa

Wszystkie te servery miÅ,y swoje "specyficzne" uroki i dobre powody by pasc. Jesli track nic nie zjebie tutaj i nie bedzie mial jakiegos super pomyslu sprzecznego ze spolecznascia to szczerze mam nadzieje ze to sie utrzyma i bedzie kolejnych 3-4 lat gry.

djanonim

Witam, jeżeli nowy serwer bÄ™dzie kopiÄ... Phoenix'a, to może być ciekawie. OczywiÅ›cie nie zapominajmy o tym, że to bÄ™dzie nadal DN, którego wielu z was znajÄ... od wielu wielu lat i wiedzÄ... co mówili GM a co dziaÅ,o siÄ™ w rzeczywistoÅ›ci. Jeżeli masterzy nie bÄ™dÄ... ingerować w eq i skille, to wedÅ,ug mnie serwer postoi i kto wie może stara gwardia Dragonowska, która odeszÅ,a na różne serwery powróci aby wypeÅ,nić War List i urozmaicić codzienność na serwie...

Pozdrawiam DjAnonim BloodyFist