Web Analytics
Nowy serwer Interlude - Tarantula - Page 3

News:


     

Main Menu

Nowy serwer Interlude - Tarantula

Started by Artur, December 26, 2013, 02:35:56 PM

Previous topic - Next topic

Blizzer

Z tego co piszÄ... nie majÄ... Å›wieżego IL tylko ten twór, który byÅ, tu dawniej. Spróbować nie zaszkodzi, ale dupy nie urwie imo  ::)
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

felo41

Quote from: Blizzer on December 27, 2013, 10:55:00 AM
Z tego co piszÄ... nie majÄ... Å›wieżego IL tylko ten twór, który byÅ, tu dawniej. Spróbować nie zaszkodzi, ale dupy nie urwie imo  ::)
To nie ten sam IL co byÅ, tutaj. ZupeÅ,nie inne pliki  off alike (tak mowiÄ... na mieÅ›cie). xd
F3LO - GS/PK  VanFelo - MM/ES     TheHulk - T/D  iFelo - PK/AL


Peorexo

Quote from: felo41 on December 27, 2013, 11:20:57 AM
To nie ten sam IL co byÅ, tutaj. ZupeÅ,nie inne pliki  off alike (tak mowiÄ... na mieÅ›cie). xd
przeciez na dragonie mamy full off h5, i tego typu il bedzie :D

nith

a co z tym Phoenix'em ze tak kazdy do niego sie odwoluje?

amadeo

Przypomnijcie mi jak dziaÅ,aÅ,a olimpiada na substacku.
PrzykÅ,adowo mam WK/HE + SPS/EE. Na oly moge isc tylko na statach main clasy (WK) czy moge iść na statach suby do main clasy(HE). Czy na retailu (SPS/EE) moge sie pokazywać na oly?

Blizzer

Main postać z subÄ... może chodzić na oly na jakich statach chce, retail wcale.
The Special One
Blizzer TH/DA 43x HERO - reloaded as TH/PAL
20+ HERO on other dagger classes
DaggerAllStar

Mala Przyjemnosc

Jezeli to beda pliku w stylu c4 przechodzacego na IL (mowa oczywiscie o dnet community) to moze byc ciekawie. Z drugiej strony jezeli majstrzy wpierdola jakies dzikie add-onsy no to kokosow nie wroze szczerze mowiac. Btw. jakies scierwa ze starych lat tu jeszcze zyja? Typu nie wiem... k0ndrad czy gapsia?

GestapoPolizei

Mam 2 pytania/sugestie.
1. CaÅ,kowity zakaz odpalania dual boxów, co spowoduje potrzebÄ™ tworzenia aktywnych supportów. Zapewni im miejsce w party, a także da zarobek w dawnym stylu z C4 czyli np. 400k za buffa na FG :D
2. Czy przewidziana jest forma donacji przez telefon/sms? Tak jak to stosujÄ... twórcy LoLa, WoTa itd.
FuriousWolfs dragon x15 Loyola-ne/pp
Tarantula Loyola sws/tk- one on the world
DramaMakers
Hellraiser vol.1 Loyola ne/da KuKluxKlan pr/sk
vol.2 Loyola wk/da

Kaelthas

zgÅ,aszam siÄ™ na BD/SE  lub Wc/ol xd
Yenari SR/SWS
Kamisori TR/SL
Marley HE/WK
Ekka TR/DOOM
Ergec WC/OL
Amellka PR/SK

Artur

Quote from: GestapoPolizei on December 27, 2013, 11:11:50 PM
Mam 2 pytania/sugestie.
1. CaÅ,kowity zakaz odpalania dual boxów, co spowoduje potrzebÄ™ tworzenia aktywnych supportów. Zapewni im miejsce w party, a także da zarobek w dawnym stylu z C4 czyli np. 400k za buffa na FG :D
2. Czy przewidziana jest forma donacji przez telefon/sms? Tak jak to stosujÄ... twórcy LoLa, WoTa itd.

1. Nawet jeÅ›li jest to dobry pomysÅ,, w co nie wÄ...tpie to trzeba wziÄ...ć pod uwagÄ™ wszystkie osoby które i tak bÄ™dÄ... używać dual/triple boxów, chować je w krzakach i mase reportów i pÅ,aczu na forum + wieczna dyskusja na temat czy powinny byc dual boxy dozwolone czy też zabronione. MyÅ›le, że kompromisem tutaj jest umożliwienie przynajmniej 1 boxa, ale decyzja jeszcze nie zostaÅ,a ostatecznie podjÄ™ta ( przedstawie TwojÄ... sugestje Trackowi )
2. Z tego co wiem gÅ,ównÄ... formÄ... dotacji tak jak w przypadku dragona x15 bÄ™dzie paypal. Pozostaje oczywiÅ›cie możliwość korzystania z polskiej firmy sprzedajÄ...cej donator coins na allegro.

Nickelback

Polska firma sprzedajÄ...ca donator coins na allegro :D, muszÄ™ przyznać, rozbawiÅ,eÅ› mnie tym :D.
Dragon x15

N1ckelback - Adventurer / Dreadnought
xLANAx - Mystic Muse / Eva's Saint
Galherd - Saggitarius / Phoenix Knight
Nadyane - Trickster / Doombringer

Hellraiser x25

Nickel - Soultaker / Phoenix Knight

GestapoPolizei

Ale Arturze, jeÅ›li pozwoli siÄ™ ludziom na dualboxy to prÄ™dzej czy później po serwie bÄ™dzie ganiaÅ,a banda botów. O to wÅ,aÅ›nie chodzi by reportować i banować, a nie róbta co chceta. Dobrze, że przedstawisz to Trackowi.
FuriousWolfs dragon x15 Loyola-ne/pp
Tarantula Loyola sws/tk- one on the world
DramaMakers
Hellraiser vol.1 Loyola ne/da KuKluxKlan pr/sk
vol.2 Loyola wk/da