Web Analytics
Nowy serwer Interlude - Tarantula - Page 13

News:


     

Main Menu

Nowy serwer Interlude - Tarantula

Started by Artur, December 26, 2013, 02:35:56 PM

Previous topic - Next topic

Artur

atk speed tez jest ograniczony na 1500

Quote from: ore on January 15, 2014, 08:03:43 PM
dawno nie gralem na DN i chcialem sie dowiedziec jak bedzie z 1wsza i 2ga profka czy mozna ja kupic za adene w grze ,coiny czy trzeba robic?

bedzie mozna kupic za adene.

DarkLoverPL

max cast 2100?
OMAGAD....
no to ja tu zadnego"balance" nie widze...
Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

ponury

Nie zaczoÅ,eÅ› jeszcze grać, a już marudzisz :P

DarkLoverPL

a co nie marudzic?
jak tu zaczynalem grac to magowie nie mieli ograniczen casta i to mialo sens bo sps/xx musi miec duzy cast...taki urok grania tym charem i tyle.
pozniej wprowadzono cap na 2100 i... lipka,panie,i to bez miodu :(
sie nagle okazalo ze p[ierwszy lepszy necro czy inny sh ma praktycznie taki sam cast jak sps... dostrzegasz bezsens?
sps to klasa bazujaca na szybkosci rzucania czarow i na uderzeniach krytycznych!musi miec mniejszy od innych klas m att ale za to tamte wartosci musza miec wieksze!przy limicie castingu(juz nawet nie wspomne o wywalenia do smietnika skilla jakim jest arcana agility) sps staje sie niepelnosprawny i tyle!zostaja mu sie tylko criticale a i tu przyszlosc(znajac zycie) niepewna! i wychodzi na to ze jak juz mag to lepiej zrobic necro lub sh,bo znow bedzie prawie szybki jak sps ale za to m att bedzie sie przekladal na wiekszy dmg..a i cryty tez im sie zdazac beda takze....sam widzisz...

Natomiast interesuje mnie jeszcze jedna kwestia.A mianowicie: jak bedzie wygladala sutuacja sorcerera?Z tego co widac obecnie w H5 jest niegrywalny etc.. Pamietam natomiast za starych czasow ze moim sorc/pp grywalo sie nawej nienajgorzej i postac ta potrafila cos-tam zdzialac...Oczywiscie nie wspominam o mojej ulubionej animacji gdy sorc kogos biÅ, :D
Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

Peorexo

Quote from: DarkLoverPL on January 15, 2014, 09:28:09 PM
a co nie marudzic?
jak tu zaczynalem grac to magowie nie mieli ograniczen casta i to mialo sens bo sps/xx musi miec duzy cast...taki urok grania tym charem i tyle.
pozniej wprowadzono cap na 2100 i... lipka,panie,i to bez miodu :(
sie nagle okazalo ze p[ierwszy lepszy necro czy inny sh ma praktycznie taki sam cast jak sps... dostrzegasz bezsens?
sps to klasa bazujaca na szybkosci rzucania czarow i na uderzeniach krytycznych!musi miec mniejszy od innych klas m att ale za to tamte wartosci musza miec wieksze!przy limicie castingu(juz nawet nie wspomne o wywalenia do smietnika skilla jakim jest arcana agility) sps staje sie niepelnosprawny i tyle!zostaja mu sie tylko criticale a i tu przyszlosc(znajac zycie) niepewna! i wychodzi na to ze jak juz mag to lepiej zrobic necro lub sh,bo znow bedzie prawie szybki jak sps ale za to m att bedzie sie przekladal na wiekszy dmg..a i cryty tez im sie zdazac beda takze....sam widzisz...

Natomiast interesuje mnie jeszcze jedna kwestia.A mianowicie: jak bedzie wygladala sutuacja sorcerera?Z tego co widac obecnie w H5 jest niegrywalny etc.. Pamietam natomiast za starych czasow ze moim sorc/pp grywalo sie nawej nienajgorzej i postac ta potrafila cos-tam zdzialac...Oczywiscie nie wspominam o mojej ulubionej animacji gdy sorc kogos biÅ, :D
tylko sorc i sps maja cancela a to jest jedyny powod dla ktorego ludzie robia SPS - speed debuff+cancel, sorc nie jest tak popularny tez ze wzgledu na brack dobrych sub :)
Jezeli narzekasz na cast zrob sorca, tez ma cancel/slow/fear, dobry dmg i vortex obcinajacy 30% atk speedu specjalnie vs archers :)

ore

a czy jak zrobie subke retailowa na wc to czy bede mogl na niej zrobic dragonowska na ol? czy zeby miec ol/wc musze to zrobic zaczynajac od ola?

DarkLoverPL

ja wiem?sorca subnac na pp i ma juz fajne buffki..

co nadal nie znaczy ze cap casta na poziomie 2100 mija sie z celem i debalansuje magow...
Dylvish SPS/SPS  :D
I come in peace,u go in pieces..
How to improve L2 texture loading:
http://akwariumjacka.blogspot.com/p/lineage-2.html

Apologize

Quote from: ore on January 15, 2014, 10:28:01 PM
a czy jak zrobie subke retailowa na wc to czy bede mogl na niej zrobic dragonowska na ol? czy zeby miec ol/wc musze to zrobic zaczynajac od ola?
robiac sube dragonowa mozesz wziac KAZDA klase z danej rasy, pierwszy raz tu grasz?
wc/ol i tak ssie jak Patryk, HAHA

FalgKoks

Quote from: Apologize on January 15, 2014, 10:31:30 PM
robiac sube dragonowa mozesz wziac KAZDA klase z danej rasy, pierwszy raz tu grasz?
wc/ol i tak ssie jak Patryk, HAHA
nie muf tak :( bo artur posty ukradnie

Apologize

Quote from: FalgKoks on January 15, 2014, 10:33:18 PM
nie muf tak :( bo artur posty ukradnie
Artur ma zrobic nam temat ze spamem! To bedziemy z Kszysiem gadac!

kyousuke

Czy sÄ... jakieÅ› planowane zmiany odnoÅ›nie Å,uczników w stosunku do oryginalnego interluda?

Peorexo

Quote from: kyousuke on January 16, 2014, 12:05:16 AM
Czy sÄ... jakieÅ› planowane zmiany odnoÅ›nie Å,uczników w stosunku do oryginalnego interluda?
Obstawiaj jakies hidden buffy zeby bili mocniej i pewnie edytowane chary dla najbardziej zasluzonych =)