Web Analytics
Spamm topic - Page 247

News:


     

Main Menu

Spamm topic

Started by Gruja, August 07, 2007, 02:29:05 AM

Previous topic - Next topic

TheLox

Quote from: QuilGion on October 08, 2008, 09:31:57 PM
a i ti si nesto opsjednut sixom u zadnja 3 posta :D

Sta fali sixu? O.o


Quote from: zule88 on October 08, 2008, 10:07:25 PM
sta bre da legnem pa bre ne vidim na oci!!  >:( >:( sta bre uzivam ???   ???

Pa jebem te, nisi umoran non stop kad se vratis...

TheLox

De, zule, ocigledno nisi imao prilika pa ne znas kako je... xD Ajd suti!  :P




P.S:  sixajte se!  :D

zule88

Quote from: TheLox on October 08, 2008, 10:09:52 PM
Sta fali sixu? O.o


Pa jebem te, nisi umoran non stop kad se vratis...


edit sam post

@ ne fali bre care nista ali  dok se ne rode prvo i 2 dete...  moje poenta ovoga je da nece zauvek bit  toliko zdrav i sladak ko sto se ti nadas   :D :D  sweet 16  do neke sladke 22-23  ;) zavisi kad se ozenis
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


zule88

Quote from: TheLox on October 08, 2008, 10:13:02 PM
De, zule, ocigledno nisi imao prilika pa ne znas kako je... xD Ajd suti!  :P




P.S:  sixajte se!  :D

ahahah cek opet ahahahah




ajde jos jednom ahahahah

el volis cokoladu? sad zamisli da jedes tu cokoladu svaki dan, 10 dana samo , 365 dana samo to, 3650 dana  samo to ? si siguran da ces reci uuuuh sto volim ovu cokoladu bas je mnoooog super ajde ljudi jedite cokoladu  ???



sta jos trebam reci da bi me ti razumeo :P ?

Quote from: stanko on October 08, 2008, 09:02:31 PM
Dropovao chovek aq+5 pa poludeo :-\
kako bre da ne poludim??????  slomio sam kris  dropovao pola invertara!!!! dropovao qa!!!!! jebem ti ja igru da znas!!!!! sta sam imao 15 k karme kao da je sad to nesto mnogo!!!!!!!!!!!! pa el sam imao 80 k karme i dropujjem rags a sada sa 15 k karme ovo!!! pa gde je tu logika??? zajebi /delete sam client sta se mucis  mesec dana i dodje tele sutne kantu sa mlekom i prospe  >:( >:( >:( >:( >:(
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]


TheLox

Ja jedem cokoladu od... 5(?) godine i jos mi nije dosadila, i jedem je svaki dan... I obozavam je bas kao i six...  :D

cobe

Quote from: TheLox on October 08, 2008, 10:42:49 PM
Ja jedem cokoladu od... 5(?) godine i jos mi nije dosadila, i jedem je svaki dan... I obozavam je bas kao i six...  :D

six je jestiv kao i cokolada? jel moze da se namaze malo na hleb? ^^
PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

QuilGion

Quote from: cobe on October 08, 2008, 10:50:40 PM
six je jestiv kao i cokolada? jel moze da se namaze malo na hleb? ^^

i ne ide uz ajvar.

(sta ovaj zule prica? brak = samo six? rofl)

>Die Waffen Legt An<

TheLox

Ja njega tek sad nista ne shvatam kad sam procitao sta je Naci rekao... O.o


W/e, ja sam jos uvijek za six, pa u braku ili bez... six!!!  :D

DarkVengeance

Quote from: zule88 on October 08, 2008, 10:07:25 PM
sta bre da legnem pa bre ne vidim na oci!!  >:( >:( sta bre uzivam ???   ???  i niko bre mene ne ucenjuje za dete nego imas situacije (drugari necu kazem koji) ozenio zenu ima snjom 3 dece  on debela ima 100 kila nije za nista i ucenjuje ga ce da ide na sud za razvod jer on ne ispunjuje "bracne  obaveze"  a el bi ti spavao sa krmacom od 100 kila? oO    covek joj llepo kaze idi nadji drugopg prevari me!!! samo mene za ime boga ostavi na miru  a loxi znas kakve su to godine za zene godine kada shvate da vise nisu ono sto su bile i da se sva lepota izgubila   i onda tu one lepo postanu ogorcene  ozaloscene gde im je mladost prosla udala se mlada itd i ko je tu glavni krivac? muz? i na kome se one izivljavaju? prete? ucenjuju? a ja znam 100% da sve devojke vole da se vencaju sto pre za princa na belom konju  itd....  i svaku vezu koju imaju sa svakim deckom makar 1 pomisle da je on onaj pravi i el ti je poznato on pitanje pred raskid " ja stvarno neznam cemu sve ovo vodi >>>"i naco opet nemoj se ljutis ono sto je tako je  .....  doduse necu da lazem ima izuzetaka ..... ali retkost je to  ..... ja znam da sto se tice srbija to su sanse kao da dobijes na lotou  i pola drugara kuka sto se ikada ozenilo se je lepo bajno i sjajno prvih 10 god ali posle raj se pretvori u pakao  i ti tad moj  napaljeni loxi neces ni pomisljati o sixu veruuuuuj mi  :D :D :D :D



ne serem! ja neam dlake na jeziku sve kazem sto mislim neko to ceni  neko to ne voli a videcu tebe i ti ces biti ista za 10-ak god veruj mi  ;)  :D :D  samo ces ubedjivat sebe da si "drugacija" od drugih  .... veruj mi onoga dana kada budes imala 35-40  god kada  sise budu bila do pupka  i kada te retko koji muskarac bude zeleo pretvorices se u ovako nesto ;)   nemoj da se ljutis ja ti samo kazem istinu kako ce biti i nemoj sebe ubedjivati da tako nece biti i da ti nisi takva ... mozda i nisi ako ne budes bila svaka ti cast jedna si u zilion !! i ja skidam kapu



neko ce me mrzi zbog ovog posta ali  neko ce u pravu je zule sklonio si tabu i otvorio nam oci!  :D :D

pease out!

Daj covece imas 20 godina ... i prepica nam zivot citav ... ko da si prosao sve to vec  :D :D :D

Btw ... najbolje da sutimo i uzivamo dok smo mladi   ;)

TheLox

Ma on voli animal six... Eto dokazao je...  :D

cobe

Quote from: TheLox on October 08, 2008, 11:56:46 PM
Ma on voli animal six... Eto dokazao je...  :D

a nije nam rekao sa kojom zivotinjom najvise voli ;D
PartyBreaker  Eva's Saint/Mystic Muse
Cobika            Ghost Sentinel/Spectral Master
cobikaPFC      Bishop



I'm not a gynaecologist, but I'll take a look.

zule88

Quote from: DarkVengeance on October 08, 2008, 11:52:12 PM
Daj covece imas 20 godina ... i prepica nam zivot citav ... ko da si prosao sve to vec  :D :D :D

Btw ... najbolje da sutimo i uzivamo dok smo mladi   ;)

hum  what about prosli zivot?  ja bre meditiram svega se secam iz proslog zivota i bas mi je do kurcilo >:( >:( >:(


@ loxi  delfini nisu zivotinje!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
EvE> KMV - Tepir -Amarr
[url=http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Tepir][/url]