Web Analytics
Aden 29.11.2008 - Page 7

News:


     

Main Menu

Aden 29.11.2008

Started by RideMYDicK, November 29, 2008, 04:57:22 PM

Previous topic - Next topic

Kamillo29




Kamillo29 - PP / Sorc
JoinOly - PP / Wk
Kamilllo29 - He / Wl
Kam69 - Sk / Necro

Kamillo29

Quote from: bENNe on December 02, 2008, 05:59:21 PM
ty masz maly kutas nie moge mnie popierdolic

ja mam duze chuj i jeb ci w dupky
niet, Ty take long chuj v dupala



Kamillo29 - PP / Sorc
JoinOly - PP / Wk
Kamilllo29 - He / Wl
Kam69 - Sk / Necro

FeelmyBow

~As Final Touch, God Created The Dutch~

~Nightmare~

PuFf2                      Warlock//TH
NeverBackDown     TH//Warlord

Kamillo29

Quote from: bENNe on December 02, 2008, 06:04:09 PM
nie pierdol i jeb sie
sosok, ty minet za monet na centralnym w Moskwa



Kamillo29 - PP / Sorc
JoinOly - PP / Wk
Kamilllo29 - He / Wl
Kam69 - Sk / Necro

Damian

Quote from: bENNe on December 02, 2008, 06:14:14 PM
ty robisz stipteasy w centry krakowa

morda!
Takimi wypowiedziami pokazujecie jakim ma poziom inteligencji ally IFORCE i az sie wstydze ze w Polsce mamy takich ludzi [same debile] chyba ze jeszcze jestescie dzieciakami z podstawowki lub gimnazjum to trzeba wam to wybaczyc bo dojrzwacie. Jak sie nie umiecie zachowac na forum to lepiej sie nie wypowiadajcie bo szkoda mi sie was robi.
NM 30 SPS/EE Damiano10
TEMP ALLY

Kamillo29

Quote from: Damian on December 02, 2008, 07:05:19 PM
Takimi wypowiedziami pokazujecie jakim ma poziom inteligencji ally IFORCE i az sie wstydze ze w Polsce mamy takich ludzi [same debile] chyba ze jeszcze jestescie dzieciakami z podstawowki lub gimnazjum to trzeba wam to wybaczyc bo dojrzwacie. Jak sie nie umiecie zachowac na forum to lepiej sie nie wypowiadajcie bo szkoda mi sie was robi.
Po pierwsze jak nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj. Po drugie jakbyś nie wiedział benne pochodzi z Rosji ( tak inteligencie najwiesze panstwo na mapie ) więc po jakiś 3 latach znajmości in game/msn piszemy sobie takie rosyjsko-polskie obelgi for fun. Po co mieszasz w to jakieś ally o ktorym 90% ktorzy pisali nie wiedza co to jest ze mna włacznie. Masz jakieś kompleksy na tle gimnazjum? Z doswiadczenia wiem, że od dzieciaku wyzywaja z reguły gowniarze ktorzy przyszli po 15nastej do domu i co dopiero NEO czy tam Chello co wolisz właczyli. Co do zachowywania się na forum, możesz tez sie wypowiedzieć trzeba znac angielski, chyba masz go w gimnazjum obowiazkowo to mozesz cos napisac w Past Simple ;)



Kamillo29 - PP / Sorc
JoinOly - PP / Wk
Kamilllo29 - He / Wl
Kam69 - Sk / Necro

Mayia

Quote from: Duxel on December 02, 2008, 04:25:58 PM
TheHeroes / Shevas / Ex3cutions / EvilBunises = 4

I loose smth ?

when u will log in game make a print with ex3cutioners in TEMP ally.

i cant belive u dont even know to sppell some clan names corect. dont wanna talk about your english but at least some clan names, search your 1k brainless screens and see. repeat after me SHEVA, Ex3cutioners, EvilBunnies, i see u dont have any problems with Theheroes, maybe cos they r long time in this server and your brain pictured them well.
http://www.youtube.com/watch?v=aEZjP1HzATE&feature=related#noexternalembed-lq-lq2-hq
http://www.youtube.com/watch?v=CWZxcAeSoVI&feature=related

Curtis

Quote from: Damian on December 02, 2008, 07:05:19 PM
Takimi wypowiedziami pokazujecie jakim ma poziom inteligencji ally IFORCE i az sie wstydze ze w Polsce mamy takich ludzi [same debile] chyba ze jeszcze jestescie dzieciakami z podstawowki lub gimnazjum to trzeba wam to wybaczyc bo dojrzwacie. Jak sie nie umiecie zachowac na forum to lepiej sie nie wypowiadajcie bo szkoda mi sie was robi.

Dajesz damian dajesz. Teraz jebnij trance, zdebuffuj go po swojemu i zapierdol m.critica z tego valakasa co go rzucales w aden ostatnio.

A tak serio to lekcje juz odrobiles? :/

Mayia

Quote from: jygh on December 02, 2008, 04:46:53 PM
and obliques clan :P nvm let them think what they want cause other side still see more clans... so it means its fcking useless to talk

i didnt realise u compare greekpatrios or oblique's clan with any of iforce or mayhem's clans. btw if it is useles to talk... why u talk ?
http://www.youtube.com/watch?v=aEZjP1HzATE&feature=related#noexternalembed-lq-lq2-hq
http://www.youtube.com/watch?v=CWZxcAeSoVI&feature=related

jygh

Quote from: Mayia on December 02, 2008, 07:31:54 PM
i didnt realise u compare greekpatrios or oblique's clan with any of iforce or mayhem's clans. btw if it is useles to talk... why u talk ?
cause there is nothing better to do ? :) outside is sleety.. nothing in tv so :P find out :)
a co do ciebie damian to ja nawet nie wiem jaki benne ma nick wiec chuj wie skad znalazlesc info ze on jest w iforce xDD i to tobie cos ani jezyk polski  ani jezyk angielski nie wychodzi wiec sorry... ale cos ci sie nie udalo
  Nightmare 30x

Damian

Quote from: Curtis on December 02, 2008, 07:30:46 PM
Dajesz damian dajesz. Teraz jebnij trance, zdebuffuj go po swojemu i zapierdol m.critica z tego valakasa co go rzucales w aden ostatnio.

A tak serio to lekcje juz odrobiles? :/
Ok juz wiecej nie bede sie wypowiadal bo widze ze z gowniazami nie warto zaczynac.
NM 30 SPS/EE Damiano10
TEMP ALLY

Curtis

Quote from: Damian on December 02, 2008, 07:39:16 PM
Ok juz wiecej nie bede sie wypowiadal bo widze ze z gowniazami nie warto zaczynac.

Kamil pomoz mi bo damian po mnie pojechal :(