Web Analytics
Aden 29.11.2008 - Page 9

News:


     

Main Menu

Aden 29.11.2008

Started by RideMYDicK, November 29, 2008, 04:57:22 PM

Previous topic - Next topic

Mioo

#96
Quote from: Sali on December 02, 2008, 10:47:53 PM
jak ciebie 1 rz denerwuje to przeczytaj to:nie mam zamiaru nawet podsumowywac tresci wypowiedzi :P
Nie żeby, ale...
Quote from: Damian on December 02, 2008, 06:48:00 PM
Kompletnie nie rozumiem twojego posta, to co, nie mozna walczyc w class baze ?? bylem raz chero nie z transwera i raz tez klan nitopami zlapalem na transferze, jak mu punkty oddawali i natluklem na nich punktow i co zazucisz mi, ze ja transferowalem? Bo(Ajć, od 'bo' raczej się nie zaczyna zdania :D) walczyc na clas baze wolno jak najbardziej, jak sie zbierze grupa ludzi i sie bedzie bic mniedzy soba, a takie wylogowywanie sie postacia bez sprzetu i bez walki to juz jest istna przesada. Gdzie tu widzisz wspolzawodnictwo i uczciwa walke? Za takie cos jak najbardziej sie ban nalezy.
Tak, nudzę się poprawiając starszych 'kolegów', którzy nabijają się z powodu mojej niewiedzy xD
Miotelka -> Ghost Sentinel/Spectral Dancer ~noblesse...

Gone! In lame style, but who cares?

Sali

Quote from: Mioo on December 02, 2008, 10:54:36 PM
Nie żeby, ale...Tak, nudzę się poprawiając starszych 'kolegów', którzy nabijają się z powodu mojej niewiedzy xD
wracaj na bad users section :o
                                                                                 BuffujacyMis <> C0r7ez <> eXtRaVaGaNzA <> Saali <3

Mioo

Quote from: Sali on December 02, 2008, 10:57:10 PM
wracaj na bad users section :o
Kysz, kysz, won, won, czekam tam na twoją odpowiedź.  ;D
Miotelka -> Ghost Sentinel/Spectral Dancer ~noblesse...

Gone! In lame style, but who cares?

Damian

Quote from: Mioo on December 02, 2008, 10:54:36 PM
Nie żeby, ale...Tak, nudzę się poprawiając starszych 'kolegów', którzy nabijają się z powodu mojej niewiedzy xD

Tak czytam wasze posty i widze jak sie wam zajebiscie  nudzi bo servery popadaly i nie mozecie do nalogu niestety wrocic i nawet bledy czyjes i literowki zauwazacie zamiast skupic sie nad trescia.
Proponuje tak porzadnie sie rozpedzic i pierdolnoc sie o trzepak moze troche wam przejdzie.
P.S. Miotelka wszystkiego najlepszego z okazji  14 urodzin jak tam twoj chlopak bufujacaciota czyzby maly kryzys.
Cos w tym miechu lipa nie udalo sie byc hero nie mial kto ci punktow oddac... Pozdrawiam
NM 30 SPS/EE Damiano10
TEMP ALLY

Sali

Quote from: Damian on December 02, 2008, 11:09:14 PM
Tak czytam wasze posty i widze jak sie wam zajebiscie  nudzi bo servery popadaly i nie mozecie do nalogu niestety wrocic i nawet bledy czyjes i literowki zauwazacie zamiast skupic sie nad trescia.
Proponuje tak porzadnie sie rozpedzic i pierdolnoc sie o trzepak moze troche wam przejdzie.
P.S. Miotelka wszystkiego najlepszego z okazji  14 urodzin jak tam twoj chlopak bufujacaciota czyzby maly kryzys.
Cos w tym miechu lipa nie udalo sie byc hero nie mial kto ci punktow oddac... Pozdrawiam
udez w stol a nozyce sie odezwa...

ps: w twoim poscie nie ma zadnej tresci... tzn cos tam napisales ale bardziej jest to smieszne niz posiadajace tresc
                                                                                 BuffujacyMis <> C0r7ez <> eXtRaVaGaNzA <> Saali <3

Mioo

Quote from: Damian on December 02, 2008, 11:09:14 PM
Tak, czytam wasze posty i widze jak sie wam zajebiscie  nudzi, bo servery popadaly i nie mozecie do nalogu niestety wrocic (brak jakiegokolwiek sensu, przestaw, ażeby logicznie wyglądało) i nawet bledy czyjes i literowki zauwazacie, zamiast skupic sie nad trescia.
Proponuje tak porzadnie sie rozpedzic i pierdolnoc sie o trzepak, moze troche wam przejdzie.
P.S. Miotelka wszystkiego najlepszego z okazji  14 urodzin, jak tam twoj chlopak? (bufujacaciota, czyzby maly kryzys?)
Cos w tym miechu lipa, nie udalo sie byc hero, bo nie mial kto ci punktow oddac... Pozdrawiam
Polska język, trudna język. Czternastych jeszcze nie miałam, ale ładnie się poniżasz człowieczku, pokazując, że egzystując pewnie 2x tyle co ja, dysponujesz niższym poziomem języka ojczystego i uboższym zasobem słownictwa.
Regards, Mio.

*Edited a lil bit.
Miotelka -> Ghost Sentinel/Spectral Dancer ~noblesse...

Gone! In lame style, but who cares?

Sali

Quote from: Mioo on December 02, 2008, 11:14:57 PM
Polska język, trudna język. Czternastych jeszcze nie miałam, ale ładnie się poniżasz człowieczku, pokazując, że egzystując pewnie 2x tyle co ja, masz niższy poziom języka ojczystego i uboższy zasób słownictwa.
Regards, Mio.
ouch  :o
                                                                                 BuffujacyMis <> C0r7ez <> eXtRaVaGaNzA <> Saali <3

Mioo

Miotelka -> Ghost Sentinel/Spectral Dancer ~noblesse...

Gone! In lame style, but who cares?

Sali

                                                                                 BuffujacyMis <> C0r7ez <> eXtRaVaGaNzA <> Saali <3

Mioo

Quote from: Sali on December 02, 2008, 11:19:29 PM
w8 for damian riposte :)
... Damn, I'm afraid of all these mistakes.
Miotelka -> Ghost Sentinel/Spectral Dancer ~noblesse...

Gone! In lame style, but who cares?

Sali

Quote from: Mioo on December 02, 2008, 11:20:55 PM
... Damn, I'm afraid of all these mistakes.
lil version of grammar nazi?
                                                                                 BuffujacyMis <> C0r7ez <> eXtRaVaGaNzA <> Saali <3

Mioo

Quote from: Sali on December 02, 2008, 11:22:40 PM
lil version of grammar nazi?
Noes, lil version of bored and mean typical polish.
Miotelka -> Ghost Sentinel/Spectral Dancer ~noblesse...

Gone! In lame style, but who cares?