Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 16

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

mamlaas

Quote from: EDDIE666  cf congilino :D co nebodaj tam ides aj ty ?:)
/quote]

edi je to mozne ak sa zadari a bude cas som tam :D
nightmare: 
c0ng0sk - sh / ps // bishop 80/80
shyrodi - prophet 79

Spelso666

#181
Stale sa tu hadate len o picovinach kdo kde bol a pod.veci kazdy server je o niecom inom niekde anchor vychadza niekde nie a podobne vecicky skor by ste mali riesit ine veci ako kde aky clan spravime alebo bavit sa o aliancii aspon ale vy nie radsej sa budete hadat o kokotinach a mozno sa nakoniec stane to ze vsetci budeme v jednom clane ;) ;) ;) ;)  ;D  ;D ;D



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

frost1218

Cau, rad bych si zahral ale nejde mi pripojit launher mi haze chybu a chcu se zeptat jak to tu dlouho asi jede???? a nemuze mi nekdo upnout na net system

Spelso666

Pocuj Frost Valkyria este nejde takze sa nemusis bat ;)



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

BaByPrinCesS

hm a jak se tak dívám tak to jeste asi dlouho nepojede :(

Spelso666




                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

BaByPrinCesS


Spelso666

A co mam plakat? :D :D :D :D raz to hadam spustia :P :P :P



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

frost1218


Spelso666




                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

frogsvk

uz ma to zacina koze dost hriat kedy to spustia :s
FROGsvk ---- hawkey
CarmenSK ---- Aw/Bd    -> nm 30x

Ashlynn

Quote from: Ungolianth on April 20, 2010, 04:40:39 AM
vidis a rozpravas o niecom o com nemas potuchy...brotherhood som zalozil z kamosmi z herne len tak pre srandu kedze setky cz/sk clany na nm sa davno rozpadli...casom sa pridalo par kamosov z grecka ako mohito,whitejack atd atd ale to ti asi tiez nic nehovori aj ked mohito je jeden z top 10 pvp hracov na servry ale kedze ty o nm nevies skoro nic ani ma to neprakvapje....nikdy to nebol cz/sk clan...neviem co je podivne na tom ked su v clane bulhary alebo trebars aj ukrajinci lol...
tak jako ty celou dobu, všude a vždy.
zbytek je mi úplně lhostejný, protože jen potvrzuje co jsem říkal o divné CZ/SVK komunitě na NM. A jestli je m0hito jeden z top 10 pvp hráčů na NM... lol. asi začnu zase hrát :D Broučku ty tvoje teorie o top pvp hráčích jsou naprosto skvostné :D

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired