Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 19

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

Spelso666

Ale Dano mal slabú chvíľku bol dorobený z roboti tak to preto kecá  blbosti on aby nehral to by sa co muselo stat  ;D ;D ;D ;D



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

mamlaas

spelso ty kedy budes uz normalny? :D
nightmare: 
c0ng0sk - sh / ps // bishop 80/80
shyrodi - prophet 79

Ashlynn

Quote from: Ungolianth on April 22, 2010, 08:47:42 AM
ty si vrazdil na 2 rany v a grade ok....XD ideathand s +9 ic lukom mi dava crity za 1 k a ty si vrazdil dreamless ne/pal na 2 rany ok :DD daj este cosi :D
Co to meleš? V jakým A grade? say no to drugs. ::)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Ashlynn

Quote from: Ungolianth on April 22, 2010, 06:14:31 PM
no v tej tvojej apelle co vlastnis a ten trapny luk co mas :DDD
kdepak, tenkrát jsem pobíhal v DNetu xd

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Spelso666

NJ ungo lenze jemu ani ten dnet nepomoze ::) ::) ::) ::) potrebuje balicek za 3k euros ;D ;D ;D



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

Ashlynn

Quote from: Ungolianth on April 22, 2010, 10:01:36 PM
aha niekto ti pozical..sry som ta podcenil :D
Na co bych na to farmil když si ho můžu půjčit? ... V tvém případě koupit.

Quote from: Spelso666 on April 22, 2010, 10:02:45 PM
NJ ungo lenze jemu ani ten dnet nepomoze ::) ::) ::) ::) potrebuje balicek za 3k euros ;D ;D ;D
Ok, příště se zeptám vás slovenských zaostalých opiček jak donatovat, platit ostatním dovolené a pak si donatnout unban 8)
Na někoho kdo mě v životě neviděl (jednoduchý zákon optiky: já neviděl tebe = ty jsi nemohl vidět mě) máš celkem prořízlou tlamu, panáčku 8)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



JohnyCZE

Quote from: Ashlynn on April 22, 2010, 10:16:16 PM
Na někoho kdo mě v životě neviděl (jednoduchý zákon optiky: já neviděl tebe = ty jsi nemohl vidět mě) máš celkem prořízlou tlamu, panáčku 8)
Jak bych si pral, aby tenhle zakon platil, kdyz mne videla bejvalka s jinou ;D Jenze ja ji fakt nevidel, ale ona nas ocividne jo.... :D

Takze tento mytus je pokoren....
Let the darkness rise again...


Ashlynn

Quote from: JohnyCZE on April 23, 2010, 12:53:33 AM
Jak bych si pral, aby tenhle zakon platil, kdyz mne videla bejvalka s jinou ;D Jenze ja ji fakt nevidel, ale ona nas ocividne jo.... :D

Takze tento mytus je pokoren....
jo, nefunguje ani když si dáš ruce před oči. :D

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



nolimits

jak typicky ceske.. (ceskoslovenske)
z vcelku hezkeho napadu udelat cz/sk klan vznikne 22 stranek flamu

n/c decka
Maestro Trpajzilk
Bounty Hunter Rostanda
dwarfs forever

Spelso666

Och ashlyn tebe by uz ani nepomohlo salvation ty si uz az taky jebnuty,skoda sa stebou aj o niecom bavit



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

Ashlynn

Quote from: Spelso666 on April 23, 2010, 11:16:49 AM
Och ashlyn tebe by uz ani nepomohlo salvation ty si uz az taky jebnuty,skoda sa stebou aj o niecom bavit
:o Dohnal jsi mě k slzám.

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



BaByPrinCesS