Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 20

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

Ashlynn

Quote from: BaByPrinCesS on April 23, 2010, 06:29:17 PM
Můžu dotaz kolik ti je? 13?
Můžu dotaz proč si neklikneÅ¡ na můj profil, kde to máš napsaný?

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Spelso666

Mas 22 rokov ale rozum mas tak 5 rocneho decka debilek



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

Ashlynn

Quote from: Spelso666 on April 23, 2010, 06:49:38 PM
Mas 22 rokov ale rozum mas tak 5 rocneho decka debilek
Vidíš, že umíš číst když chceÅ¡ ;) Tvoje rozruÅ¡ené reakce na pár blbin na L2 fóru kombinované s úsudkem na mentální vyspělost ale spíš poukazují na tvůj nedostatek inteligence :)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



EDDIE666

Quote from: Ungolianth on April 24, 2010, 01:50:31 AM
a zase tie psychologicke sracky :DDD nepozeraj tolko filmov kamo
ALEBO RADSEJ ZACNI POZERAT ROZPRAVOCKY :D

Ashlynn

#232
Quote from: Ungolianth on April 24, 2010, 01:50:31 AM
a zase tie psychologicke sracky :DDD nepozeraj tolko filmov kamo
Chápu že nerozumíš, v druhém díle slabikáře pro první třídy se o tom nic nepsalo, takže jsi naprosto a totálně ztracen.

Jen tak pro zajímavost, nebyl jsi to ty, kdo tvrdil jak strašně mě má přečteného, a to všechno na základě několika nesmyslů z FB? Víc jsi toho za ten den nebo dva nemohl stihnout, protože pak jsi byl hned bloknutej/smazanej. Ty, moje oblíbená hračko, jsi ten poslední kdo by mohl něco kecat o psychologických sračkách ;)
Cokoli napíšeš není nic jiného než rádoby psychologický rozbor, který ale nedává jedinou špetku smyslu, natož pak když jej vybliješ na někoho, koho absolutně neznáš a nikdy znát nebudeš. A když zrovna tvoje sračkometné prsty neťukaj nějaký dementní eseje o druhých, tak pořád nedokážeš napsat jedinou větu bez sprostýho slova. Proto seš za takovýho idiota za jakýho jsi. Samozřejmě nemluvím o těchto vodách, vy místní slováci zdárně žijete ve svým vlastním světě, kde je měřítkem úžasnosti počet sprostých slov na větu, proto vedle tebe i záchodový prkýnko působí nesmírně inteligentně.

Jaj, to jsem se po ránu překonal a to jsem ještě neměl ani kafe. To zas bude keců, už teď se nemůžu dočkat :D

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



BaByPrinCesS

Quote from: Ashlynn on April 23, 2010, 06:40:24 PM
Můžu dotaz proč si neklikneÅ¡ na můj profil, kde to máš napsaný?
Promin , ale já se o lidi tvého typu moc nestarám, tudíž se nedívám ani na jejich profil..... jen ten věk mě zajímal :) chtěla jsem to slyÅ¡et od tebe ne si to přečíst z profilu....

JohnyCZE

Ach jo, vzpamatujte se lidi.... nadavate tu na ****y a pritom se chovate jako oni. Nevim jak vy, ale ja mam v rodnem listu napsano "Ceskoslovensko", tudiz jste pro mne jeden narod a asi i navzdy zustanete. Tak nechcete nechat tehlech zabo - mysích valek a zacit se trochu ovladat... Prospejete tim nejen sobe, ale i zbytku lidi, kteri si tu ctou ty Vase hlody a myslim, ze krouti hlavou stejne jako ja.

Chovate se jak mala decka, kterým sebrali lizatka !

Jestli chcete nekde flamovat, tak ne tady - akorat je to tu pro ostudu, ale co treba tady...

http://forum.dragon-community.net/index.php/topic,91217.4944.html (http://forum.dragon-community.net/index.php/topic,91217.4944.html)


KRETENI ! ;D
Let the darkness rise again...


EDDIE666

#235
Quote from: JohnyCZE on April 24, 2010, 03:26:34 PM
Ach jo, vzpamatujte se lidi.... nadavate tu na ****y a pritom se chovate jako oni. Nevim jak vy, ale ja mam v rodnem listu napsano "Ceskoslovensko", tudiz jste pro mne jeden narod a asi i navzdy zustanete. Tak nechcete nechat tehlech zabo - mysích valek a zacit se trochu ovladat... Prospejete tim nejen sobe, ale i zbytku lidi, kteri si tu ctou ty Vase hlody a myslim, ze krouti hlavou stejne jako ja.

Chovate se jak mala decka, kterým sebrali lizatka !

Jestli chcete nekde flamovat, tak ne tady - akorat je to tu pro ostudu, ale co treba tady...

http://forum.dragon-community.net/index.php/topic,91217.4944.html (http://forum.dragon-community.net/index.php/topic,91217.4944.html)



KRETENI ! ;D
+1 :) DAL BY SOM AJ +2  ALE TO BY NEBOLO FER :D  skurweny capslock :D

fzk

Quote from: JohnyCZE on April 24, 2010, 03:26:34 PM
Ach jo, vzpamatujte se lidi.... nadavate tu na ****y a pritom se chovate jako oni. Nevim jak vy, ale ja mam v rodnem listu napsano "Ceskoslovensko", tudiz jste pro mne jeden narod a asi i navzdy zustanete. Tak nechcete nechat tehlech zabo - mysích valek a zacit se trochu ovladat... Prospejete tim nejen sobe, ale i zbytku lidi, kteri si tu ctou ty Vase hlody a myslim, ze krouti hlavou stejne jako ja.

Chovate se jak mala decka, kterým sebrali lizatka !

Jestli chcete nekde flamovat, tak ne tady - akorat je to tu pro ostudu, ale co treba tady...

http://forum.dragon-community.net/index.php/topic,91217.4944.html


KRETENI ! ;D
haha tak som sa uz dlho nezasmial

Ashlynn

Quote from: Ungolianth on April 24, 2010, 11:29:22 PM
aspon sa tu cosi deje :DD ashlyn je nas oblubeny transvestit a rad s nim kecam...asi ako kazdy na forume
a vy mě chcete vyloučit z diskuze, pche :D

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Ashlynn

Quote from: BaByPrinCesS on April 24, 2010, 11:09:09 AM
Promin , ale já se o lidi tvého typu moc nestarám, tudíž se nedívám ani na jejich profil..... jen ten věk mě zajímal :) chtěla jsem to slyÅ¡et od tebe ne si to přečíst z profilu....
excuses!

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



JohnyCZE

Quote from: fzk on April 24, 2010, 11:54:12 PM
haha tak som sa uz dlho nezasmial
Bavil sem se o slovakach a o cechach, ne o mrdkach, ktere tu rodice vysyflili, kdyz nepouzivali mozek... teda sorry, gumu.

Vole a di otravovat na HALL OF FLAME a neser tu hovna ;D
Let the darkness rise again...