Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 4

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

Ashlynn

#36
Quote from: Ungolianth on March 29, 2010, 08:17:29 PM
tu nejde o to ta doflamovat...tu ide o to ze ty sa snazit vypadat strasne cool ale nie si...lol a ze ty si sa nechvalil tym ze mas najviac pk spravenych na botoch...asi mas problemy z pamatou,..no nic nikam to neviedie maj sa fajn
Ty mě ani nijak flamovat neumíš, ty prostě vybliješ všemožné nadávky a doufáš, že mi to nějak ublížÃ­/urazí mě to/odradí od dalšÃ­ho psaní. Ale ono to tak nefunguje, ty se obouváš do toho, o čem vůbec nic nevíš a to jest můj normální život. O tom ale nemáš ani páru, tudíž jsou všechny tvoje rádoby flamy odsouzeny k naprostému neúspěchu. Tak to prostě je a po tom, co ti to pokaždé připomenu, se začneš navážet do toho, že si huntím PK pointy. No a? Nedělám ze sebe úžasného PK hráče, jen říkám, že na NM mám nejvíc PK bodů a to je prostě fakt. Nikdo se neptá na to, jak jsem k nim přišel, prostě je mám. A že jsem zmasakroval hromadu l2w uživatelů? To není nic hroznýho, l2w je stejně zlo :D cya later, aligator.

Quote from: BusinessMan on March 29, 2010, 08:46:25 PM
Kaslete na to je zbytecne se hadat,stejne to nikam nevede.Je to podobne jako byste se snazili jeden druheho presvecit o tom  kdo ma vetsi gule.Lajna je MMORPG tzn. ze to je kolektivni hra u ktere by se lidi meli bavit,ne si pridelavat zbytecne vrasky kvuli nejakym bezvyznamnym hadkam ktere nemaji zadny vetsi smysl.Ashlynn si jednoduse v budoucnu rozmysli nez neco vysmoli a bude nepatricne a nevhodne reagovat na neci post a bude klid.Lepsi nez se tady dohadovat bude liskat se ve hre az to nahodi  ;) Jo a Ashlynn sice si mi mozna daval 4 k crit. ,ale zapomel si poznamenat ze jsi byl na fullbuffu a ja na self a ze ve vysledku to pokazde dopadlo tak ze jsi spadl jak prezrala hruska na zem a musel ses resovat petkou a k tomu nepocitaje  ze si pokazdo do me sel jen kdyz sem se valil s nekym jinym ale stejne to nic nezmenilo na faktu ze si zarval ,bohuzel pro tebe   :'(   peace pl0x dont flame me.
Inu, já budu pořád psát svoje srajdy. A ač jsou možná arogantní, tak přinejmenšÃ­m lehce rozvíří vody tohohle fóra.

Mno a pokud bereš BD/PP buff jako full-buff, tak nevím nevím, mi pořád chybí přinejmenšÃ­m SwS a nějakej ten WC :) A že jsem chcípul? Co už, bad luck, shit happens. Je to jen hra a já nejsem nesmrtelnej. Alespoň od té doby co opravili editované chary xd

Quote from: Spelso666 on March 29, 2010, 09:31:22 PM
Martin mas pravdu ze to je kolektivna hra ale kokoti ako je ashley mi tu hru nicia >:(
Quote from: endona on March 29, 2010, 10:03:25 PM
staci si pozriet signaturu Ahslynn TH/WK: #1 Nightmare PK...na botoch a chudakoch co farmia OL MAHUMY aby mali aspon nejake prachy...si proste cool  ;D vykastrovat nech sa nemnozi jednoducho
Týýýý bláho, vy dva jste fakt hvězdy. Kdybych byl tak slaboduchej jako vy, tak vám na to něco řeknu, ale bohudík nejsem, takže si pište svoje nesmysly dokud vás to neomrzí :D

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



endona

Quote from: Ashlynn on March 29, 2010, 10:29:56 PM
Ty mě ani nijak flamovat neumíš, ty prostě vyblijeÅ¡ vÅ¡emožné nadávky a doufáš, že mi to nějak ublíží/urazí mě to/odradí od dalšího psaní. Ale ono to tak nefunguje, ty se obouváš do toho, o čem vůbec nic nevíš a to jest můj normální život. O tom ale nemáš ani páru, tudíž jsou vÅ¡echny tvoje rádoby flamy odsouzeny k naprostému neúspěchu. Tak to prostě je a po tom, co ti to pokaždé připomenu, se začneÅ¡ navážet do toho, že si huntím PK pointy. No a? Nedělám ze sebe úžasného PK hráče, jen říkám, že na NM mám nejvíc PK bodů a to je prostě fakt. Nikdo se neptá na to, jak jsem k nim přiÅ¡el, prostě je mám. A že jsem zmasakroval hromadu l2w uživatelů? To není nic hroznýho, l2w je stejně zlo :D cya later, aligator.
Inu, já budu pořád psát svoje srajdy. A ač jsou možná arogantní, tak přinejmenším lehce rozvíří vody tohohle fóra.

Mno a pokud bereÅ¡ BD/PP buff jako full-buff, tak nevím nevím, mi pořád chybí přinejmenším SwS a nějakej ten WC :) A že jsem chcípul? Co už, bad luck, shit happens. Je to jen hra a já nejsem nesmrtelnej. Alespoň od té doby co opravili editované chary xd
Týýýý bláho, vy dva jste fakt hvězdy. Kdybych byl tak slaboduchej jako vy, tak vám na to něco řeknu, ale bohudík nejsem, takže si piÅ¡te svoje nesmysly dokud vás to neomrzí :D

pocuj ty osobo so stratou sixualnej identity...neviem kto je pre teba slaboduchy...to ze ti napisem pravdu o tom ze si uplny chudak som hned slaboduchy? naozaj sa trosku uvedom lebo ten kanal co tu pises je strasny

Spelso666

+1 pre endonu  ;D ;D ;D skoda slov na takeho picusa :o



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

Spelso666

A Ashlyn jak budes hrat tak bohovsky  napicu ako si hral doteraz tak s panom bohom nieze si robis pk body v outlaw forest a v zakladnych mestach na low lvloch  nevies pvp ani normalne tvoj style no ked som to videl mi bolo na grcanie toby aj 5 rocne decko lepsie zahralo ako ty si prisiel do varky s crystalovou slzou a jedine naco si sa zmohol je dat 2 hity a utekat niekde do gotardu potom ta poprosim chod vo windowse ovladacie paneli daj tam pridanie alebo odstraneni a klikni na lINEAGE A daj vymazat to bude pre teba asik najlepsie ;D ;D ;D ;D ;D ;D  ;D :D :D



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

frogsvk

btw Ashleym ak nemaš vypustit nieco mudre z papule tak radsej bud ticho a precitaj si nazov topicu najprv a potom tliachaj picoviny
FROGsvk ---- hawkey
CarmenSK ---- Aw/Bd    -> nm 30x

Ashlynn

Quote from: endona on March 30, 2010, 08:46:45 AM
pocuj ty osobo so stratou sixualnej identity...neviem kto je pre teba slaboduchy...to ze ti napisem pravdu o tom ze si uplny chudak som hned slaboduchy? naozaj sa trosku uvedom lebo ten kanal co tu pises je strasny
No jasně že jsi. O tom jsem tady o pár postů výš psal. Dokud se nenaučíš psát na úrovni a bez trapných nadávek (které z tebe můžou udělat tvrďáka ve vesnické hospodě nebo v páté třídě základní školy), tak pro mě zůstaneš slaboduchým šaškem.

Quote from: Spelso666 on March 30, 2010, 01:33:31 PM
A Ashlyn jak budes hrat tak bohovsky  napicu ako si hral doteraz tak s panom bohom nieze si robis pk body v outlaw forest a v zakladnych mestach na low lvloch  nevies pvp ani normalne tvoj style no ked som to videl mi bolo na grcanie toby aj 5 rocne decko lepsie zahralo ako ty si prisiel do varky s crystalovou slzou a jedine naco si sa zmohol je dat 2 hity a utekat niekde do gotardu potom ta poprosim chod vo windowse ovladacie paneli daj tam pridanie alebo odstraneni a klikni na lINEAGE A daj vymazat to bude pre teba asik najlepsie ;D ;D ;D ;D ;D ;D  ;D :D :D
oO V Outlaw Forest jsem byl tak dva týdny po tom, co jsem svojeho TH subnul, pak už jsem se tam neobjevil :D A v základních městech jsem byl maximálně kvůli freightu :D Takže nevím, co to tady potíš za hovadinky :)

Inu ono je smutné se koukat, jak se někdo dokáže chvástat tím, že jsem utekl před celou partou temp šašků. Ono taky nebylo moc na výběr. Jak jsem řekl, od té doby co mám opravený char nejsem nesmrtelný :D je zajímavé vidět že zmíníš jen situace kdy jsem byl sám proti celé partě a vzal do zaječích, ale už nezmíníš že jsme vám dali na prdel u Baiuma apod. Ne že bych čekal něco jiného. Jakmile jsme já a (teď už vyhozenej) Kapibar zamordovali pár blbečků z temp ve Varce, okamžitě přiběhl Vicious, slimx a luci a se strašným sebeuspokojením nás samozřejmě zabili. Tolik k tomu jaké jste vy v temp hvězdy :D

Inu, čekal jsem něco víc, jestli vás pořád baví rozebírat kdo koho a kdy zabil, prosím, vaše věc, ale je to fakt nuda. Přijďte s něčím lepšÃ­m :)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



EDDIE666

HuH  ine story :D  radost citat :)   absolutne neviem kto si Ashlyn    ale nazory mas ako zajacik:)
ale frog ma pravdu  precitaj si  o com ma byt tento topic:)  GL pri citani a chapani:)

Ashlynn

Quote from: EDDIE666 on March 30, 2010, 06:49:12 PM
HuH  ine story :D  radost citat :)   absolutne neviem kto si Ashlyn    ale nazory mas ako zajacik:)
ale frog ma pravdu  precitaj si  o com ma byt tento topic:)  GL pri citani a chapani:)
neboj, vím o čem to je... ale aspoň je sranda. :D

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Barnie

tak po těch 3 stránkách nadávek bych řekl, že víc novejch lidí seženete ingame než přes tenhle topic... =)
Shaileena - Atlant1s
Revan - † Blades †
[url=http://img190.imageshack.us/i/fellowship.png/][/url]

endona

Quote from: Ashlynn on March 30, 2010, 06:09:37 PM
No jasně že jsi. O tom jsem tady o pár postů výš psal. Dokud se nenaučíš psát na úrovni a bez trapných nadávek (které z tebe můžou udělat tvrďáka ve vesnické hospodě nebo v páté třídě základní Å¡koly), tak pro mě zůstaneÅ¡ slaboduchým Å¡aÅ¡kem.
oO V Outlaw Forest jsem byl tak dva týdny po tom, co jsem svojeho TH subnul, pak už jsem se tam neobjevil :D A v základních městech jsem byl maximálně kvůli freightu :D Takže nevím, co to tady potíš za hovadinky :)

Inu ono je smutné se koukat, jak se někdo dokáže chvástat tím, že jsem utekl před celou partou temp Å¡aÅ¡ků. Ono taky nebylo moc na výběr. Jak jsem řekl, od té doby co mám opravený char nejsem nesmrtelný :D je zajímavé vidět že zmíníš jen situace kdy jsem byl sám proti celé partě a vzal do zaječích, ale už nezmíníš že jsme vám dali na prdel u Baiuma apod. Ne že bych čekal něco jiného. Jakmile jsme já a (teď už vyhozenej) Kapibar zamordovali pár blbečků z temp ve Varce, okamžitě přiběhl Vicious, slimx a luci a se straÅ¡ným sebeuspokojením nás samozřejmě zabili. Tolik k tomu jaké jste vy v temp hvězdy :D

Inu, čekal jsem něco víc, jestli vás pořád baví rozebírat kdo koho a kdy zabil, prosím, vaÅ¡e věc, ale je to fakt nuda. Přijďte s něčím lepším :)

ak beres ako nadavku ze si chudak tak to uz je na mna moc...ale za pravdu sa kazdy bije a ty nie si vynimka...ty by si ma nezabil so svojim skillom ani keby som bol lvl 1 a nemal set ani nic ine...ked sme uz pri tom tak spelso ani v tempe nie je  ;D ak myslis ten jeden mesiac co tam bol tak to beriem...a ohladne kapibara sa ani neoplati reagovat...a ten tvoj nesmrtelny char?  ;D ;D ;D

Ashlynn

Quote from: endona on March 30, 2010, 07:46:34 PM
ak beres ako nadavku ze si chudak tak to uz je na mna moc...ale za pravdu sa kazdy bije a ty nie si vynimka...ty by si ma nezabil so svojim skillom ani keby som bol lvl 1 a nemal set ani nic ine...ked sme uz pri tom tak spelso ani v tempe nie je  ;D ak myslis ten jeden mesiac co tam bol tak to beriem...a ohladne kapibara sa ani neoplati reagovat...a ten tvoj nesmrtelny char?  ;D ;D ;D
Tak to potom doporučuji přečíst si ten tvůj post ještě jednou a zverubně. Pokud tam ani poté nic co by se dalo označit za nadávku nenajdeš, tak je s tebou něco špatně :D
Mno jo, je fakt že Kapibara neměl nikdo moc rád a nechápu co v BH vůbec dělal, ale dva jsou pořád víc než jeden, tak co už. Inu a protože jsem spelsa ig nikdy neviděl (nebo jsem si jej alespoň nevšiml), tak nechápu, co tady potí za koniny kde jsem všude byl a co jsem všude dělal.

Inu, jak jsem řekl, dohadovat se o tom, kdo je lepšÃ­ v té a té hře a kdo koho kdy a proč zabil mi přijde tuze nudné a opravdu nechápu proč se o tom pořád rozepisuju. :D Takže, kluci ušatí, doufám že už jste pochopili, že dohadovat se se mnou je marná ztráta času a změníte téma :D

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Spelso666

debilko a co ked si prisiel s Crystaltear do varky a dostal si vortex za 8k a utekal si az do gotardu a plakal si Q_Q čuračik. Jasne ze si ma nikdi nevidel v hre lebo pri tvojom speed a pri tom ako si utekal s vortexom do gotardu si ma ani nestihol vidiet emoBOyZor  ;D



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)