Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 14

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

BusinessMan

Quote from: JohnyCZE on April 19, 2010, 09:28:29 AM
Jak mne zkrotit? Dat mi instant kill, jinak nevim hele  ;D
Ne hele, ja tu neminim delat spory nebo rozbroje s ceskoslovenskou elitou na NM, jeste se budeme navzajem potrebovat na novem serveru  ;D

Johny je nekdy protivny jak osina v prdeli,ale to co napsal je pravda.Setrte si energii na tu polskou verbez ktere tu bude habadej a prestante se neustale popichovat mezi sebou. Pray to GoD  HALELUJA !
Clan Czech Horde

Valkyria 9x : BusinessMan  TH   HE/?

JohnyCZE

Quote from: BusinessMan on April 19, 2010, 10:10:35 AM
Johny je nekdy protivny jak osina v prdeli,ale to co napsal je pravda.Setrte si energii na tu polskou verbez ktere tu bude habadej a prestante se neustale popichovat mezi sebou. Pray to GoD  HALELUJA !
A tobe by taky meli odpojit internet a ukrast klavesnici  ;D
Let the darkness rise again...


Spelso666

Edi ze sa vlastne zaoberas takym debilom ;D ;D ;D



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

endona

Quote from: Spelso666 on April 19, 2010, 01:43:17 PM
Edi ze sa vlastne zaoberas takym debilom ;D ;D ;D

tak toto je konecna :D tu rozoberate kokotiny vsetci kolko vas je...poliaci su verbez a na tyhc treba setrit palivom

BaByPrinCesS

vsak dostanou polaci zasrani :D

Spelso666

endona to s tim palivom bolo dobree :D :D :D :D ;)Poliaci sa ani poriadne nenaexpia pri nas ::) ::)



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

Ashlynn

občas mám pocit, že když se rozdávala inteligence, tak "někteří" byli zrovna afk.

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



BaByPrinCesS

Quote from: Ashlynn on April 19, 2010, 06:13:02 PM
občas mám pocit, že když se rozdávala inteligence, tak "někteří" byli zrovna afk.
Jo to jsi vystihl.... zrovna jsem si to o tobě říkala .....

Ashlynn

Quote from: BaByPrinCesS on April 19, 2010, 06:20:38 PM
Jo to jsi vystihl.... zrovna jsem si to o tobě říkala .....
Není třeba silných frází, milé děvče. Jsou mi proti srsti lidičkové co někoho flamujou, aniž by věděli jak hraje nebo přinejmenším kdo to vůbec je. ;)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



JohnyCZE

Quote from: Ungolianth on April 19, 2010, 05:14:26 PM
vzivote som nedostal v pvp anchor a to su u nas iny necrovia nie taky sraci ako ty v a grade lol...a +13 enchant je ako vela? :DDD:D:D:DD: bud sa hras na uplneho blbecka alebo si fakt ale priklanam sa k druhej verzii
LOL pro tebe, to video bylo nataceny jeste za dob C4. Od nejake z mnoha uprav drakeho behem Interlude (nebo HB? uz nevim), drake anchor docela posral, a on toho posral asi vic, vlastne on toho posral hodne .... jak ta hra bejvavala vyrovnana v dobach C3 a C4 bez Mutantu, tak to akorat od te doby jde pekne do kytek.... Interlude a Hellbound uz radsi na drakeho serverech nekomentuju. Drake je kapitola sama o sobe a ty taky.... Porovnavat jabka (C4/INT do drakeho uprav) a hrusky(INT po drakeho upravach/HB)... tim se fakt projevuje inteligence nekterych individui, ktere kdyz vidi video nekdy z roku 2007, tak nad tim budou honit jeste pristi velikonoce, jak je to trapacky a amatersky, anchor a ratatata. Tehda to bejvavalo uplne o necem jinem.... kdo tu dobu zazil, tak vi a nepoti tu nejaky picoviny jako ty....
A to, ze si nikdy nedostal anchor, tak asi neznas jak to chodilo na DN, kdyz na tebe nabehl typek s AM+24 nebo SoM+20, jako mit na fullbuff 3k m.atk a 2000 cast.speed, to bejvavalo maso, parta takovyhlech magu a nevrzla si ani parta lukaru proti nim. Napr. Event 9vs9 na dragonu nekdy v roce 2008, kdy se vitezem stala nase parta magu ze Severance, ktera snad nejaky poslednich 4 nebo 5 kol nepotkala nic jineho, nez partu lukaru, ktera dostala na prdel ;D

Nebudu se tu ohanet tim co bylo, uvidime se ve hre, az pujde server a neboj se, budes/budete mit moznost ukazat co ve Vas je...  Zatim jste nic jineho, nez plnou hubu kecu na foru nepredvedli, je zajimave, ze ani na NM sem o Vas toho moc nenasel....
Let the darkness rise again...


JohnyCZE

Ashlynn - co ty prde? Nerikej mi, ze s temahle lidma mas spolecnyho vic, nez jen server  na kterem hrajete ;D ;D
Let the darkness rise again...


Ashlynn

Quote from: JohnyCZE on April 19, 2010, 06:31:00 PM
Ashlynn - co ty prde? Nerikej mi, ze s temahle lidma mas spolecnyho vic, nez jen server  na kterem hrajete ;D ;D
už ani ten server :D
ne vážně, na NM mi přijde CZ/SVK komunita fakt divná, oproti Dragonu... tihle ungolianthi, spelsove a endony se s AtlantisCZ nedají srovnávat <3 :)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired