Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 22

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

BaByPrinCesS

Ty máš mozeček 5ti letého dítěte:) omg i takoví jsou mezi námi :)

EDDIE666

Quote from: fzk on April 26, 2010, 06:28:36 PM
l2 nehram...ale keby som ta stretol v RL tak ten "EPIC BRUTAL SURPRISE BUTT six" zazijes ty  :D ale curaka by som si tebou nespinil
tak preco,ked nehras l2  sa tu vobec series??  tahni s5 na vychodne slovensko  smerom Lunik 9

Spelso666




                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

fzk

Quote from: EDDIE666 on April 27, 2010, 10:13:23 AM
tak preco,ked nehras l2  sa tu vobec series??  tahni s5 na vychodne slovensko  smerom Lunik 9
aby primitivi jak ty mali nad cim rozmyslat...a sak ani nevies co to lunik 9 je :D

JohnyCZE

Quote from: fzk on April 27, 2010, 02:19:56 PM
aby primitivi jak ty mali nad cim rozmyslat...a sak ani nevies co to lunik 9 je :D
TO je sidliste v Kosicich, kde bydlis ty vymastena skopova hlavo. Radsi sem uz nechod ti prizdisraci plnej hoven az po okraj. Cejtim te, jen co zapnu forum.... ;D
Let the darkness rise again...


fzk

Quote from: JohnyCZE on April 27, 2010, 08:41:25 PM
TO je sidliste v Kosicich, kde bydlis ty vymastena skopova hlavo. Radsi sem uz nechod ti prizdisraci plnej hoven az po okraj. Cejtim te, jen co zapnu forum.... ;D
loz ma neuraza ty zebrak  :-*

fzk

neviem ci sa ti mam smiat alebo ta lutovat  ???

EDDIE666

Quote from: fzk on April 27, 2010, 02:19:56 PM
aby primitivi jak ty mali nad cim rozmyslat...a sak ani nevies co to lunik 9 je :D
dajme tomu ze ani nepotrebujem vediet co to lunik 9 je :D    ale ako vidim ty to poznas od malicka co ?:D

fzk

Quote from: EDDIE666 on April 27, 2010, 10:50:57 PM
dajme tomu ze ani nepotrebujem vediet co to lunik 9 je :D    ale ako vidim ty to poznas od malicka co ?:D
poznam romsku problematiku a snazim sa ju riesit  ;)

EDDIE666

Quote from: fzk on April 27, 2010, 11:06:08 PM
poznam romsku problematiku a snazim sa ju riesit  ;)
tak to by si si mal v prvom rade upratat u seba pred barakom :D

fzk

Quote from: EDDIE666 on April 27, 2010, 11:14:48 PM
tak to by si si mal v prvom rade upratat u seba pred barakom :D
loz ma neurazi a pred dajakymi curakmi co vysedavaju pred l2 si nemusim nic dokazovat  ;)

BaByPrinCesS

Quote from: fzk on April 27, 2010, 11:27:44 PM
loz ma neurazi a pred dajakymi curakmi co vysedavaju pred l2 si nemusim nic dokazovat  ;)
Nechcu tě teď nějak odjebávat, ale on před L2 nesedí :) Máme troÅ¡ku jiné věci na starosti :) tak zmlkni a táhni ke své romské komunitě....