Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 24

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

Spelso666

Vam to tu uz nacisto jebe jak sa chcete hadat o hovnach na muchach tak bezte niekde inde curaci ;D ;D



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

BaByPrinCesS

Quote from: Spelso666 on April 29, 2010, 06:52:07 AM
Vam to tu uz nacisto jebe jak sa chcete hadat o hovnach na muchach tak bezte niekde inde curaci ;D ;D
Spelsi velmi moudra odpověď :D

BaByPrinCesS

No wooow tak zítra v 8 se sejdem na serveru:D

BaByPrinCesS

To je troÅ¡ku na nic když si nemůžu svůj main char subnout oni asi nepřemýšleji kokoti

Spelso666




                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

fzk

Quote from: dnuka on April 28, 2010, 11:50:44 PM
hanbim sa lebo aj clovek ako ty si hovori Slovak  ::)
som si na 110% isty ze som vacsi slovak ako ty  :-*

Ashlynn

Sup? Velké zklamání? Klan nestíhá lvlit aby mohl nabírat nové členy? ;D

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



BaByPrinCesS

No tak oly bude dost na piču... a taky valakas frintezza a spol. no nvm podle mě to bude na nic na co mi bude char který bude mit 3 retaily a každý retail bude mít sub když můj main char bude sux  ::) ::)

Spelso666

nj nemohli to urobit ako na NM dopc a bez mutantov ??? ??? ??? ???



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

BaByPrinCesS

jako a srat se s retailem? aha jasně už vidím jak doběhnu bez summonu do toiky na baiuma aniž bych skapala.... už vidím jak dělám summonera.... omg to jsou ubožáci.....a že nebude lvl 85 tím pádem ani FS? tak to at jdou už uplne do <>

Spelso666

Tak to vyzera ze tam ani hrat nebudes a ja otom tuho porozmyslam inac Mirca pls posli mi na email moje icq cislo jak budes taka dobra dik :P :P



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

BaByPrinCesS

jsou to kokoti vyjebani jako ja třeba chtela udelat spoila/maestra jako main char a retail na th a sub na pp ale picu tak muzu byt akorat spoil.... ale co takovy char na oly? to se ani nedaa