Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 29

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

fzk

jn som decko z luniku s malym penisom xD no co mi este mudreho popisete?

BaByPrinCesS

Quote from: G4ZZY on May 05, 2010, 12:59:01 PM
:o  to aby som si kreslil vsade maly xDD j/k xD

No co ... takze ked nejaka pipka niekam nakresli velku vaginu tak ma malu ... hej hmm . xDD

Ale nejak to poznaš xD. ;))




ptz kokotci co moc frajeri si vetsinou nedaji ani sahnout do kalhot :)) celkem dost to poznam... takovych kokotu tady je dost kde bydlim velke slova male ciny :) a myslim ze holky nemaji zapotrebi nikam kreslit <> to tak mozna vy chlapi

fzk

Quote from: BaByPrinCesS on May 05, 2010, 01:27:35 PM
ptz kokotci co moc frajeri si vetsinou nedaji ani sahnout do kalhot :)) celkem dost to poznam... takovych kokotu tady je dost kde bydlim velke slova male ciny :) a myslim ze holky nemaji zapotrebi nikam kreslit <> to tak mozna vy chlapi
sak ty ani nevies jak kokot vyzera, podla mna si skareda tlusta zakomplexovana pica co sedi doma za l2 aby nemusela vychadzat z domu na denne svetlo...tot moj nazor

fzk

Quote from: Daniel Defoe on May 05, 2010, 01:52:01 PM
furt za L2 je  a i tak je lama :D
PS:  do skoly nepridzes ale doma si a pocis  ::)
a co u skole? :D

BaByPrinCesS

Quote from: fzk on May 05, 2010, 01:37:52 PM
sak ty ani nevies jak kokot vyzera, podla mna si skareda tlusta zakomplexovana pica co sedi doma za l2 aby nemusela vychadzat z domu na denne svetlo...tot moj nazor
myslim ze kdybys me videl zmenil bys nazor :P

Ashlynn

Virtuální pasáci v akci.

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



fzk

Quote from: Daniel Defoe on May 05, 2010, 06:07:19 PM
ta nic, Janik pyta coiny bo chce zabavic za buffera xD
jaaaaaj zavislak jeden xD

BaByPrinCesS

Quote from: G4ZZY on May 05, 2010, 03:03:41 PM
G4ZZY=Send this member a personal message.
Nechcem meniť moje nazory len sa pozrieť xD.
ty asi nevíš že jsem paní Å¡ťová, vid?:D

Ashlynn

Quote from: G4ZZY on May 05, 2010, 06:40:03 PM
Kamo tvoj cely zivot je virtualny. ;)
Ak nevies co je komunikacia láááskavo drž tu virtualnu pičku. ;)
juuu, další zneuctěný slovenský psycholog / terapeut / pseudointeligent? Vidím, že tebe se to obzvláště dotklo. Není divu, potrefená husa se vždycky ozve nejdřív :)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Ashlynn

Quote from: G4ZZY on May 05, 2010, 07:32:28 PM
Traper keď to napiÅ¡eÅ¡ rovno za mojim postom neviem co si mam ako mysliet ;).
Neboj nedodklo prečo by malo len som okomentoval tvoj trapny post. ;)

:-X
Tak až se naučíš komentovat něco, co se tě vůbec nedotklo bez hloupých nadávek na úrovni 8-letého dítěte, tak dej vědět ;)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Ashlynn

Quote from: G4ZZY on May 05, 2010, 07:51:20 PM
Okomentoval som tak ako som to okomentoval ... bolo presne na takej urovny ako bol post tvojej urovne cize ak sa hodnotis na 8-ročneho decka spamätaj sa ;)
To je sice odvážná teorie, leč bohužel naprosto Å¡patná a z kontextu vytržená 8) Nu co, ani jsem nečekal, že by jsi to pochopil na první pokus ;)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Ashlynn

Quote from: G4ZZY on May 05, 2010, 09:26:18 PM
Ta teoria je bohužial správna.Dostala ta.Neviem kto to zase bohužial cele nepochopil a zapojil sa do toho bez dôvodu.A eÅ¡te s takým trapnim deckým komentom. Niet co dodať. ;)
Ano a moje krokodýlí slzy se mi řinou po tváři.  ::) Hah, tak Å¡patně na tom nejsem abych se s nějakým random slovákem dohadoval o jeden komentář, který chudáček nepochopil :) Užij si svůj monolog, Å¡aÅ¡ku. 8)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired