Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 32

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

BaByPrinCesS

Quote from: Ashlynn on May 07, 2010, 06:48:06 PM
Ne, z nikým z temp jsem rozhodně nepropařil noc lol. pamatuju si, že jsem tě potkal když jsem dělal PK body, to jsem s tebou mluvil asi pět minut... Pak když jsem byl na Furesyho archerovi. opět tak na pět minut. :) Promiň, žádnou propařenou noc si napamatuju.
on ma haldy Ashly z toho si nic nedelej...on má kamoše vsude mysli si ze je nej

EDDIE666

Quote from: drago.n.et on May 07, 2010, 06:37:16 PM
Jak si říkala sama... Shifty je čůrák, co si vymýšlí :) Já bych zůstal u toho, že to lehce přibarvil ;) Jj, Eddie je dobrej člověk, ale tenkrát to trochu vypadalo, že mi nechce ty itemy vrátit... sama jsi to říkala :)
tak vis no :)   kdyz mi nekdo da acc na vem si itemy  a ja sem na druhy den hned v praci a pride mi sms od spelsa ze som scamer :D  a pak kdyz pridu na TS (po praci)  tak sa ma vsetci vypytuju ze preco som ta scamol :D  tak fajneee no :) a  pokial sa pametam  tak si dostal vsetky tie itemy kompletne s5 a este som aj na tom prerobil:)
jako a    jak si k tem itemum cos mel prisel???  kua  nemel si nic nic nic  a kdyz sme skoncili tak si za  tyden/dva mel na sobe dyna a docela pekne vyfarbene dualky :)  muzeme to podlozit screenem :)

Spelso666

#374
No screeny by sa nasli nejake  ;D ;D ;D ;D scamer ostane scamerom uz navzdy



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

BaByPrinCesS

Quote from: Ungolianth on May 08, 2010, 05:06:50 AM
no je to trochu divna ako sa tu kazdy zacal obvinovat,,,nechcem tu nikoho obviovat ale vieme setci dobre kto tie scamy zacal a odkial m kto veci za mirca :)) takze prosim vas co bolo bolo a prestante tu s tym pripada mi to dost trapne ako nestrannemu pozorovatelovi  :P
Víš co Ungo já se aspon priznala.... ale co bylo sproste od neho ze mi vzal nafarmene poctive dyna zbrane a dynasty ktere mi vratil a pak najednou me scammnul a nerekl ani BU..... o to tady jde... a ja mam tak v pici ze sem nekoho scammla... ja se umela priznat Aldo ne.... Aldo si hraje na kamarada ale pritom to je ....... takze laskave mlc a predemnou se ho nezastavej.... nic ve zlem ale Aldo po me chtel at te smotam a scammnu to byl mimochodem jeho plan :) ale je mi to jedno.... delej te si co chcete .... ja mam svuj zivot a nervovat se rozhodne neminim :)  a jinak nediv se ze jsem scammovala... Busi a jeho bratranek byli nej scammeri na serveru tak jim to jen nekdo vratil

EDDIE666

tak to hej :D aj tak vieme ze naj scamer je spelso :) (pre tych slabsich -to bol JOKE)  :D
ako Mirka napisala ona mala aspon tu odvahu priznat  to...........
naopak Aldo nema ani chlp medzi nohami  aby nieco take uznal aj ked to kazdy vidi a vie.....
a mna serie hlavna ten jeho styl  ,,pomozte mi oni mne scamli....sem chudacek,, = rozda itemy a potom toho dotycneho obvinuje ze ho scamol     grandiozne aj ked nvm co z toho ma    

BusinessMan

Quote from: BaByPrinCesS on May 08, 2010, 08:29:11 AM
a jinak nediv se ze jsem scammovala... Busi a jeho bratranek byli nej scammeri na serveru tak jim to jen nekdo vratil
U tehle pasaze jsem se musel od srdce zasmat.Tohle rekne o me nekdo kdo okrade pul ceske komunity na NM pres postel aby ziskal virtualni itemy. Joke of The year   ;D
Chtelo by to aby se tu koukli vsichni ty ktere Mirunka okradla ( Alderiuska,MvR,Já a buhvi kdo jeste dalsi..),popripade ti z kterych delala idioty a pripravovala si je na scam  ;D Vime o cem je rec ze Spelso,snad se na me kvuli tomu ze sem to tu napsal nebudes zlobit.Aby tihle vsaichni taky rekli co si o nasi L2 běhně Mirunce mysli,ale popravde si myslim ze to asi nic pekneho nebude  :'(
Clan Czech Horde

Valkyria 9x : BusinessMan  TH   HE/?

Ashlynn


Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



BaByPrinCesS

#379
Quote from: BusinessMan on May 08, 2010, 09:08:58 AM
U tehle pasaze jsem se musel od srdce zasmat.Tohle rekne o me nekdo kdo okrade pul ceske komunity na NM pres postel aby ziskal virtualni itemy. Joke of The year   ;D
Chtelo by to aby se tu koukli vsichni ty ktere Mirunka okradla ( Alderiuska,MvR,Já a buhvi kdo jeste dalsi..),popripade ti z kterych delala idioty a pripravovala si je na scam  ;D Vime o cem je rec ze Spelso,snad se na me kvuli tomu ze sem to tu napsal nebudes zlobit.Aby tihle vsaichni taky rekli co si o nasi L2 běhně Mirunce mysli,ale popravde si myslim ze to asi nic pekneho nebude  :'(
Od tebe to sedi pres postel?:D nekecej :D ja s nikym nespala :) a mVrho si ojebal ty nevzpominas si? taky si to neumis priznat.... ste vsichni uplne sracky.... ale tak mam vas v <> k vam toho vic rict nejde.... ty Aldo oba dva si neumite priznat to co jste udelali ja jo... ja posekala tebe zatim si tojim ale vic jich nebylo:) Mordeuse zase Aldo ty mVrho takze mi dej laskave pokoj :) a ja a behna? nevim kdo pojebal 14ti letou holku z nemocnice tak pomlc pedofile... a myslim ze spelso to taky neresi ten me taky miloval....  takze smula... to vis asi umim kluky sbalit.... a ne stare raÅ¡ple co si mel ty...a vlastne ja zabanovany char nemam o tobe se to rict neda... ty a Crashka :)..Alderiuse jsem v zivote neokradla.... ten nic nemel dokud nepoznal me takzeeeeee....

EDDIE666

Quote from: BusinessMan on May 08, 2010, 09:08:58 AM
U tehle pasaze jsem se musel od srdce zasmat.Tohle rekne o me nekdo kdo okrade pul ceske komunity na NM pres postel aby ziskal virtualni itemy. Joke of The year   ;D
Chtelo by to aby se tu koukli vsichni ty ktere Mirunka okradla ( Alderiuska,MvR,Já a buhvi kdo jeste dalsi..),popripade ti z kterych delala idioty a pripravovala si je na scam  ;D Vime o cem je rec ze Spelso,snad se na me kvuli tomu ze sem to tu napsal nebudes zlobit.Aby tihle vsaichni taky rekli co si o nasi L2 běhně Mirunce mysli,ale popravde si myslim ze to asi nic pekneho nebude  :'(
no tak  businko   zamnou sla aj ked sme itemy rozdali   takze  sa poriadne pletes ze sla po itemoch :)    a to ze ta scamla  asi mala aj dovod nie?

drago.n.et

Ashley - já tenkrát jeÅ¡tě v Tempu nebyl (aspoň si to myslím), ale určitě jsme spolu zapařili víc :)
Eddie - mno ono to bylo troÅ¡ičku jinak, než že jsem ti dal itemy a pak začal rozhlaÅ¡ovat, že si scammer :) Dal jsem ti itemy s tím, že si je můžeÅ¡ vzít... a ty jsi mi na to řekl, že děkujeÅ¡, ale že je tam jeÅ¡tě pár dní necháš, kdybych si to rozmyslel. Druhej den jsem přiÅ¡el na TS a kluci chtěli ať jdu pomoct s nějakým pvp nebo tak něco. Tak jsem se logl a Aldo byl holej. Tak jsem jim řekl, že sis vzal moje věci, takže jim jít pomoct nemůžu. Kde vzniklo to, že jsi mě scamml, tak to nwm, ale já to rozhodně nebyl ;) Co se týče těch screenů, ty klidně taky můžu poslat :) EB a ostatní, s kterými se bavím na NM vědí jak jsem k těm itemům přiÅ¡el ;) Jestli chcete mít vlastní verzi, tak OK, já vám to brát nebudu, ptž to nemá cenu se s vámi hádat. Jen poznámečka, že je zajímavý, že jsem údajně vykradl acc, na který jsem neznal ani nick, natož pw.
BabyPrincess - mno v EB se určitě zeptat můžeÅ¡ a klidně i nFeela ;) Potom, co jsi odeÅ¡la jsme urovnali vztahy :) Mno ty věci, když jsi odeÅ¡la moc neodpovídali skutečnosti. Co se týče toho, že mám vÅ¡ude kámoÅ¡e a že si myslím, že jsem nej.... tak jestli myslíš konkétně na NM, tak bych řekl, že asi tak půlka NM mě nenávidí :) a že jsem nej si vážně nemyslím.... jak jsem řekl, tohle jsem od tebe nepochytil :)

Quote from: BaByPrinCesS on May 08, 2010, 08:29:11 AM
....nic ve zlem ale Aldo po me chtel at te smotam a scammnu to byl mimochodem jeho plan :) ... Busi a jeho bratranek byli nej scammeri na serveru tak jim to jen nekdo vratil
ohohooooou!! :D tak teď jsi mě hooodně pobavila :) Pokud vím, tak tohle jsi chtěla ty.... se slovy: "Ungo je stejně čůrák a já ho smotám hravě" ;)
mno vidíš... tak ti to někdo oplatil stejnou mincí :)

Quote from: BaByPrinCesS on May 08, 2010, 10:15:46 AM
Od tebe to sedi pres postel?:D nekecej :D ja s nikym nespala :) a mVrho si ojebal ty nevzpominas si? taky si to neumis priznat.... ste vsichni uplne sracky.... ale tak mam vas v <> k vam toho vic rict nejde.... ty Aldo oba dva si neumite priznat to co jste udelali ja jo... ja posekala tebe zatim si tojim ale vic jich nebylo:) Mordeuse zase Aldo ty mVrho takze mi dej laskave pokoj :) a ja a behna? nevim kdo pojebal 14ti letou holku z nemocnice tak pomlc pedofile... a myslim ze spelso to taky neresi ten me taky miloval....  takze smula... to vis asi umim kluky sbalit.... a ne stare raÅ¡ple co si mel ty...a vlastne ja zabanovany char nemam o tobe se to rict neda... ty a Crashka :)..Alderiuse jsem v zivote neokradla.... ten nic nemel dokud nepoznal me takzeeeeee....

pžiznávám, co jsem udělal!!! okradl jsem Mordeuse a Sulka (s tím, že jsi mi stála za zády a smála se), s tím, že Sulkovi jsem později nějaké věci vrátil a taky jsem mu chtěl dát větÅ¡inu těch věcí, o které mě teď obral Shifty
no wow, jeden vtip za druhým :D
mno, je pravda, že nebýt tebe, tak nemám to vÅ¡echno, co jsem měl... měl bych o něco míň...


Ashlynn

Quote from: drago.n.et on May 08, 2010, 12:03:03 PM
Ashley - já tenkrát ještě v Tempu nebyl (aspoň si to myslím), ale určitě jsme spolu zapařili víc :)
Jakmile jsem začal hrát na NM, tak si tě pamatuju jen v tempu. Předtím jsem na NM nehrál... Já se dokonce ani nepamatuju, že bych s někým z CZ/SVK "propařil noc" :) Ale co už, každý se může splést, zapomínat je taktéž lidské, leč v tom že si tě pamatuju jen v tempu se výjimečně nepletu ;p

Tak, a jdu si dále užÃ­vat Velmi křehké NM vztahy :)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



BaByPrinCesS

FOR ALDO

Víš co? nvm kdo nemohl z toho jak Ungo napsal ze konci tys ty veci chtel...rekl si ze zahrajes ze sem ti vse vzala ze sme se rozesli a on ti vse da!!!!! tak drz picu