Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 33

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

drago.n.et

Quote from: Ashlynn on May 08, 2010, 12:11:07 PM
Jakmile jsem začal hrát na NM, tak si tě pamatuju jen v tempu. Předtím jsem na NM nehrál... Já se dokonce ani nepamatuju, že bych s někým z CZ/SVK "propařil noc" :) Ale co už, každý se může splést, zapomínat je taktéž lidské, leč v tom že si tě pamatuju jen v tempu se výjimečně nepletu ;p

Tak, a jdu si dále užívat Velmi křehké NM vztahy :)

Tak to je možný, že jsem byl už v Tempu, to nebudu říkat že ne... to si nepamatuju, ale hráli sme spolu, to si pamatuju :)
to bude asi jeÅ¡tě na dlouho...  ::)

Quote from: BaByPrinCesS on May 08, 2010, 12:19:38 PM
FOR ALDO

Víš co? nvm kdo nemohl z toho jak Ungo napsal ze konci tys ty veci chtel...rekl si ze zahrajes ze sem ti vse vzala ze sme se rozesli a on ti vse da!!!!! tak drz picu

opět troÅ¡ičku přibarvený, ale ne zcela lživé.... ale ano, toužil jsem po Ungových věcech, když říkal že končí a říkal sem, že ho o ně poprosím. Ale pokud si správně pamatuji, tak ty jsi říkala, že budeÅ¡ hrát jak jsme se rozeÅ¡li a smotáš ho... to jsi taky dělala... jak už o mě pochybujeÅ¡ apod. (to si možná Ungo jeÅ¡tě pamatuje) ... ale nakonec to nějak ztroskotalo,  ale to si už nepamatuju jak...  :-\

drago.n.et

P.S. možná si někdo vÅ¡iml..... kdo ne, tak pro toho jsem to zvýraznil :)

BaByPrinCesS on Today at 07:29:11 am
.......nic ve zlem ale Aldo po me chtel at te smotam a scammnu to byl mimochodem jeho plan :)  ......

BaByPrinCesS on Today at 11:19:38 am

FOR ALDO

Víš co? nvm kdo nemohl z toho jak Ungo napsal ze konci tys ty veci chtel...rekl si ze zahrajes ze sem ti vse vzala ze sme se rozesli a on ti vse da!!!!! tak drz picu

BaByPrinCesS

No vÅ¡ak to bylo Ungovi ty kokote čti si mezi řádky..... co nemůžeÅ¡ unést, že tě segra vykopla ze svatby ?:) no jo nikdo te tam nechce ani nasi tak se nediv..... No jasně mě tak Å¡lo o itemy od Unga když sem měla vÅ¡e :) tys měl piču a beze mě bys jí i tak měl...dodneska bys tam lítal v tallumu s dualkama +4.... prostě máš smůlu znal si vÅ¡ecky moje acc a neříkej že ne.... byly podobné ty moc dobře víš jaké.... popravdě jsem ráda, že na Babynu si nepřiÅ¡el :) ale tak na Hellce toho bylo mnohem více já vím ..... Shifty je frajer  8) 8) :D

drago.n.et

Quote from: BaByPrinCesS on May 08, 2010, 04:07:33 PM
No vÅ¡ak to bylo Ungovi ty kokote čti si mezi řádky..... co nemůžeÅ¡ unést, že tě segra vykopla ze svatby ?:) no jo nikdo te tam nechce ani nasi tak se nediv..... No jasně mě tak Å¡lo o itemy od Unga když sem měla vÅ¡e :) tys měl piču a beze mě bys jí i tak měl...dodneska bys tam lítal v tallumu s dualkama +4.... prostě máš smůlu znal si vÅ¡ecky moje acc a neříkej že ne.... byly podobné ty moc dobře víš jaké.... popravdě jsem ráda, že na Babynu si nepřiÅ¡el :) ale tak na Hellce toho bylo mnohem více já vím ..... Shifty je frajer  8) 8) :D

mno já sem to četl správně řekl bych, ale ty se v tom začínáš nějak motat :D ale, tak to mě zrovna nežere :) fakt ne? zajímavý.... že mi volali  ??? mno řekl bych, že Å¡lo... pokud si vzpomínám dobře "já si vezmu valakase a tobě nechám zbytek" - myslím že tak nějak to bylo, tobě Å¡lo hlavně o valkyho :) ale no taaaak.... to bych zase neřekl :) pokud vím správně, tak potom, co jsi z NM odeÅ¡la jsem se sám o sebe postaral ;) Jak bych je asi mohl znát?? :D znal jsem asi dva tvoje acc a domyslet si ty ostatní by bylo nemožný... nekonečná kombinace co tam vÅ¡e mohlo být... a další věc...  jak bych asi vyčaroval pw? ty jsi podobný neměla... ;) první mu nadáváš, pak je to frajer... :D ale tak víš co... pro mě to jsou jen blbý pixely na monitoru, takže mě to žere úplně nulově :) Já nejsem jako ty.... :)

BaByPrinCesS

Jo volali ti.. :D aby to nevypadalo blbe.... Kaszovi tam moc o tebe nestali hlavne mamka od Bohci... ale tak co ty k nam do rodiny ani k nim nepatris si cizi clovek tak cos cekal ? ze te nekdo pozve? vzdycky se vyhovi me :) a na ty tvoje sracky uz nemam co psat.... radeji si tam s tou ,,new,, slecnou udelej mimi co tak dlouho chces.... ikdyz nvm jestli ti to pujde... kdyz rok nic...no nvm nvm asi mas nejaky problem.....

drago.n.et

Quote from: BaByPrinCesS on May 08, 2010, 05:17:27 PM
Jo volali ti.. :D aby to nevypadalo blbe.... Kaszovi tam moc o tebe nestali hlavne mamka od Bohci... ale tak co ty k nam do rodiny ani k nim nepatris si cizi clovek tak cos cekal ? ze te nekdo pozve? vzdycky se vyhovi me :) a na ty tvoje sracky uz nemam co psat.... radeji si tam s tou ,,new,, slecnou udelej mimi co tak dlouho chces.... ikdyz nvm jestli ti to pujde... kdyz rok nic...no nvm nvm asi mas nejaky problem.....

Tak jasně, tomu rozumím :) ale tak aspoň to budu mít vynahrazený, ale to tě nemusí zajímat ;) mno tak Kaszovi mě téměř neznali, pro ně cizí člověk jsem, to chápu :) tak jasně, že se ti musí vyhovovat, ptž jsi jak malá holčička :D  8) mno už od začátku koukám, že nemáš moc co psát :) mno s tou "new" slečnou je to parádní :) já mám nějaký problém? :D víme svoe, viď? ;)  :-X

Ashlynn

Ale no tak, to jsou osobní věci a publikum se nudí neboť ni jediné slovo nerozumí! Proč se třeba nehádáte kdo koho kdy zabil? :D

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



drago.n.et

Quote from: Ashlynn on May 08, 2010, 09:18:06 PM
Ale no tak, to jsou osobní věci a publikum se nudí neboť ni jediné slovo nerozumí! Proč se třeba nehádáte kdo koho kdy zabil? :D

Tak promiň no :D ale tak viděl jsi, že já se držel L2 (ptž je to forum o L2), ale ona to takhle zvrhla...  ???  >:(

Ashlynn

Quote from: drago.n.et on May 08, 2010, 09:21:57 PM
Tak promiň no :D ale tak viděl jsi, že já se držel L2 (ptž je to forum o L2), ale ona to takhle zvrhla...  ???  >:(
všichni jste zvrhlíci! :D

Jsem nejlepšÃ­ a zabiju unga na jeden crit z Crystalized Ice Bow, protože se neumí nabuffovat a celkově vůbec neví která bije! a do mě!

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



drago.n.et

Quote from: Ashlynn on May 08, 2010, 09:32:11 PM
všichni jste zvrhlíci! :D

Jsem nejlepší a zabiju unga na jeden crit z Crystalized Ice Bow, protože se neumí nabuffovat a celkově vůbec neví která bije! a do mě!

hele draku... ty se v těch hádkách celkem vyžíváš, co? :D

Ashlynn

Quote from: drago.n.et on May 08, 2010, 09:53:50 PM
hele draku... ty se v těch hádkách celkem vyžÃ­váš, co? :D
Od čeho to fórum taky je, že ano...

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Spelso666

Deticky zabavajte sa dalej :D :D :D :D :D :D



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)