Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 34

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

Ashlynn

Quote from: Spelso666 on May 08, 2010, 10:42:27 PM
Deticky zabavajte sa dalej :D :D :D :D :D :D
Spelso má velkou hlavu, jak pytel od banánů, spelso se v davu neztratí. Když se mu holky smějou, DC ho v invu hřejou, jednou si vÅ¡echny zaplatí...

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



fzk

Quote from: Ashlynn on May 09, 2010, 12:24:49 AM
Spelso má velkou hlavu, jak pytel od banánů, spelso se v davu neztratí. Když se mu holky smějou, DC ho v invu hřejou, jednou si vÅ¡echny zaplatí...
a ted si vas koupim vsecky

Ashlynn


Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



BaByPrinCesS

Ono já asi problém nemám když čekám miminko :) jo já vím  segra tě má o prázdninách pozvat ale s tím moc nepočítej..... bb a už mi npiÅ¡ raději si vyřeÅ¡ u doktora problém

Spelso666

Ashlyn uz tolko nepocuvaj Kabat ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

Ashlynn

Quote from: Spelso666 on May 09, 2010, 11:07:27 AM
Ashlyn uz tolko nepocuvaj Kabat ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Neposlouchám československou tvorbu, tohle mě po pár pivech nepadlo, tak proč to sem nevyblít .. xd

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



drago.n.et

Quote from: BaByPrinCesS on May 09, 2010, 08:25:07 AM
Ono já asi problém nemám když čekám miminko :) jo já vím  segra tě má o prázdninách pozvat ale s tím moc nepočítej..... bb a už mi npiÅ¡ raději si vyřeÅ¡ u doktora problém

Jo? pokud vím, tak předtím jsi taky čekala ;) se budeÅ¡ divit  8)
P.S. pokud vím, tak ty píšeÅ¡ mě :D :D :D

Barnie

nejlepší tenhle topic =)))

Ashlynn mi zezačátku přiÅ¡el jako arogantní jelito, co si libuje ve flejmu a v provokování, ale on je tu zdaleka nejvíc normální xD

česká l2 komunita ftw =))))
Shaileena - Atlant1s
Revan - † Blades †
[url=http://img190.imageshack.us/i/fellowship.png/][/url]

Ashlynn

Quote from: Barnie on May 09, 2010, 08:40:40 PM
nejlepší tenhle topic =)))

Ashlynn mi zezačátku přiÅ¡el jako arogantní jelito, co si libuje ve flejmu a v provokování, ale on je tu zdaleka nejvíc normální xD

česká l2 komunita ftw =))))
Přesně tak. Moje důmyslně skryté kvality se vždy začnou objevovat až po bezmála 40 stránkovém flejmu. :D

Tenhle topic je senzační. Má vÅ¡echno. Hluboký příběh, bratrskou nenávist, rodinné spory, dětské hrátky, hudební vložku, milostné zápletky a dokonce i hluboké zpovědi! V ničem si nezadá s leckterou telenovelou. Jak rád bych pana autora (který musí být zhnusen tím, co jsme mu s jeho nadějným topicem udělali) poprosil, aby jej přejmenoval na 'Fernando Bonito de la Mancha v nesnázích'!

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



JohnyCZE

No co to to, clovek si precte par stranek zpatky....

zjisti, ze vlastne vsichni scammujou ty druhe a ti druzí zas je. Pak, kdo tu s kym z DN spal a komu co lízal...

Ja se priznam - s nikym z Vas sem nespal a nikoho jsem nescammnul, protoze mi to pripada jako ubohost nejvetsi.... Kdyz uz, tak vykrast cele acc a poslat to na acc druheho kamarada, kterej nakonec dostal ban za to, ze to "prodal" a pritom to bylo na mem charu ;D
Let the darkness rise again...


Ashlynn

Quote from: JohnyCZE on May 10, 2010, 10:08:52 AM
No co to to, clovek si precte par stranek zpatky....

zjisti, ze vlastne vsichni scammujou ty druhe a ti druzí zas je. Pak, kdo tu s kym z DN spal a komu co lízal...

Ja se priznam - s nikym z Vas sem nespal a nikoho jsem nescammnul, protoze mi to pripada jako ubohost nejvetsi.... Kdyz uz, tak vykrast cele acc a poslat to na acc druheho kamarada, kterej nakonec dostal ban za to, ze to "prodal" a pritom to bylo na mem charu ;D
SS2!

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Dr4fter

Hoši tieto klany CZ/SK nikdy moc nevydržia ... Btw nenapísal to niekto už predomnou ?
[URL=http://href=http://funnyanimatedgifs.net/get_code/1686-1686-ronald-mcdonald-murder-burger-king][/URL]