Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 15

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

BaByPrinCesS

Quote from: Ashlynn on April 19, 2010, 06:28:41 PM
Není třeba silných frází, milé děvče. Jsou mi proti srsti lidičkové co někoho flamujou, aniž by věděli jak hraje nebo přinejmenším kdo to vůbec je. ;)
Tak mě stačí jak si PKřil v cementary a dragon valley :D to svede každý

EDDIE666

Quote from: Ashlynn on April 19, 2010, 06:37:22 PM
už ani ten server :D
ne vážně, na NM mi přijde CZ/SVK komunita fakt divná, oproti Dragonu... tihle ungolianthi, spelsove a endony se s AtlantisCZ nedají srovnávat <3 :)
no jo :) vzdy a vsade sa najde niekdo kdo do party nepasuje :) bohuzial na NM si to bol ty  :D

......  je to jedno hosi :)    johny mozno si bol good na dragone,nvm nikdy som o tebe nic nepocul a je mi to jedno,,,
my sme boli/niektory stale su dobry/znamy na NM a kazdy z nas vie PVP    takto by sme sa mohli hadat cely zivot kdo je lepsi,atd...   smola je v tom ze sa neda porovnat NM server z Dragonom:)  ako som napisal ja som snad  nikdy nemal nejaky problemy s necrom na NM
ty si asi nikdy nemal problemy s PW/SWS na dragone  nvm    ty si bol good na dragone my na NM  

JohnyCZE

Quote from: Ashlynn on April 19, 2010, 06:37:22 PM
už ani ten server :D
ne vážně, na NM mi přijde CZ/SVK komunita fakt divná, oproti Dragonu... tihle ungolianthi, spelsove a endony se s AtlantisCZ nedají srovnávat <3 :)
Ja nevim, mel sem ted sanci si zahrat zas na Dragonu, abych si osvezil trochu co a jak... bavil sem se s par uplne neznamejma lidma z CZ/SK a pripada mi, ze vicemene cela komunita upada..... mozna to taky je tim, ze kdokoliv te vidi s cervenou weaponou a nebo proflaknutym jmenem, tak hned se snazi te nejak setrit nebo aspon udelat z tebe blba. Fakt to chce delat neznamou osobu a treba to bude jine... ;D

Jinak jak ja rikam.... zlata C3 potazmo C4  a nejlepsi cesky klan, co kdy na DN hral PoQ - s tema lidma se vidame na spolecnych akcich dodnes. Zajimalo by mne, koliko lidem takovehle pratelske pouto zustava i vic jak 3 roky potom, co spolu uz nehrajou ;)
Let the darkness rise again...


Ashlynn

Quote from: EDDIE666 on April 19, 2010, 06:46:37 PM
no jo :) vzdy a vsade sa najde niekdo kdo do party nepasuje :) bohuzial na NM si to bol ty  :D
no jo, umím anglicky tak co bych neÅ¡el do BH že :) Po tom, co jsem zkouÅ¡el mluvit na nějakého týpka z nějakýho CZ/SVK klanu a on odpovídal bulharsky/rumunsky/litevsky nebo bůh ví jak, jsem ztratil veÅ¡keré iluze o CZ/SVK komunitě na NM :D

Quote from: JohnyCZE on April 19, 2010, 06:51:31 PM
Ja nevim, mel sem ted sanci si zahrat zas na Dragonu, abych si osvezil trochu co a jak... bavil sem se s par uplne neznamejma lidma z CZ/SK a pripada mi, ze vicemene cela komunita upada..... mozna to taky je tim, ze kdokoliv te vidi s cervenou weaponou a nebo proflaknutym jmenem, tak hned se snazi te nejak setrit nebo aspon udelat z tebe blba. Fakt to chce delat neznamou osobu a treba to bude jine... ;D

Jinak jak ja rikam.... zlata C3 potazmo C4  a nejlepsi cesky klan, co kdy na DN hral PoQ - s tema lidma se vidame na spolecnych akcich dodnes. Zajimalo by mne, koliko lidem takovehle pratelske pouto zustava i vic jak 3 roky potom, co spolu uz nehrajou ;)
Mno jo... jediný koho si pamatuju akdo jeÅ¡tě hraje je snad už jen Monicca :) A jak jsem dneska viděl na Facebooku tak Jerry :D

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



JohnyCZE

Quote from: EDDIE666 on April 19, 2010, 06:46:37 PM
no jo :) vzdy a vsade sa najde niekdo kdo do party nepasuje :) bohuzial na NM si to bol ty  :D

......  je to jedno hosi :)    johny mozno si bol good na dragone,nvm nikdy som o tebe nic nepocul a je mi to jedno,,,
my sme boli/niektory stale su dobry/znamy na NM a kazdy z nas vie PVP    takto by sme sa mohli hadat cely zivot kdo je lepsi,atd...   smola je v tom ze sa neda porovnat NM server z Dragonom:)  ako som napisal ja som snad  nikdy nemal nejaky problemy s necrom na NM
ty si asi nikdy nemal problemy s PW/SWS na dragone  nvm    ty si bol good na dragone my na NM  
¨
Hele koukej, ja si neminim delat nejake nepratele driv, jak server spusti.... Myslim si, ze potom se nabojujeme dost a dost, a kdo vi.... treba budeme stat jeden druhemu po boku a chranit si vzajemne prdele a nebo kdo vi.... novej server, nova story, nova sance se chopit otezi a ukazat co v kazdem vlastne je.... timto bych tuhle diskuzi o nicem uzavrel a jen bych dodal, ze ja o NM moc nevim, nesleduju situaci.... jedinej, s kym se tam jaztakz znam jsou Vase GMka z beta testingu HB a INT, jo a pak takove lidi jako Ashlynn a BusinessMan a urcite se jich ejste par najde... ;D

Takze tecka konec camfourek :)
Let the darkness rise again...


EDDIE666

sa necuduj ze si o tebe myslime svoje :D ked napises jednemu jebkovy ktory bol z bohvie akeho klanu :D   a  v daka nemu mas nazor na celu komunitu na NM :D :D  si frajer

EDDIE666

Quote from: JohnyCZE on April 19, 2010, 06:56:41 PM
¨
Hele koukej, ja si neminim delat nejake nepratele driv, jak server spusti.... Myslim si, ze potom se nabojujeme dost a dost, a kdo vi.... treba budeme stat jeden druhemu po boku a chranit si vzajemne prdele a nebo kdo vi.... novej server, nova story, nova sance se chopit otezi a ukazat co v kazdem vlastne je.... timto bych tuhle diskuzi o nicem uzavrel a jen bych dodal, ze ja o NM moc nevim, nesleduju situaci.... jedinej, s kym se tam jaztakz znam jsou Vase GMka z beta testingu HB a INT, jo a pak takove lidi jako Ashlynn a BusinessMan a urcite se jich ejste par najde... ;D

Takze tecka konec camfourek :)
mas recht :D  dost bolo hadok :) myslim ze bude fajn ked budeme na valkyre jeden velky CZ/SK clan 

Ashlynn

Quote from: EDDIE666 on April 19, 2010, 06:57:10 PM
sa necuduj ze si o tebe myslime svoje :D ked napises jednemu jebkovy ktory bol z bohvie akeho klanu :D   a  v daka nemu mas nazor na celu komunitu na NM :D :D  si frajer

Mi je úplně fuk co si o mě myslíte :D

BrotherH00d byl ten klan, pokud se dobře pamatuju... a tam jsem viděl celkem dost CZ/SVK lidí. A pokud jsou v CZ/SVk klanu bulhaři a podobní, tak to jen potvrzuje co jsem říkal. Že na NM je CZ/SVK komunita krajně podivná ;)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



EDDIE666

Quote from: Ashlynn on April 19, 2010, 07:00:19 PM
Mi je úplně fuk co si o mě myslíte :D

BrotherH00d byl ten klan, pokud se dobře pamatuju... a tam jsem viděl celkem dost CZ/SVK lidí. A pokud jsou v CZ/SVk klanu bulhaři a podobní, tak to jen potvrzuje co jsem říkal. Že na NM je CZ/SVK komunita krajně podivná ;)
no vidis :D tak brotherhood vznikol uz tak celkom dost neskoro:)   a bola tam uz fakt iba taka mini parta ludi:) (teda dokial som hraval ja aj ked som tam nikdy nebol v Bh :D )

JohnyCZE

Quote from: Ashlynn on April 19, 2010, 06:54:02 PM
no jo, umím anglicky tak co bych neÅ¡el do BH že :) Po tom, co jsem zkouÅ¡el mluvit na nějakého týpka z nějakýho CZ/SVK klanu a on odpovídal bulharsky/rumunsky/litevsky nebo bůh ví jak, jsem ztratil veÅ¡keré iluze o CZ/SVK komunitě na NM :D
Mno jo... jediný koho si pamatuju akdo jeÅ¡tě hraje je snad už jen Monicca :) A jak jsem dneska viděl na Facebooku tak Jerry :D
Monicca je frajer, dotahl to daleko typek. Vypracovat se na misto takoveho klanu jako je Severance je setsakra tezke.... ten klan prosel za posledni rok taky strasnym vyvojem a pres 3/4 lidi tam neznam vubec, o dalsi 1/8 sem jen slysel a ta zbejvajici 1/8 jsou stalice, ktere ten klan drzi pohromade a bez nich by to slo do sracek, jak ja rikam ;D Jak rikam Monicca to dotah daleko a jen at mu to dlouho vydrzi :)
Let the darkness rise again...


EDDIE666

vidim jedno velke pozitivum na tomto vsetkom :D    konecne sa to tu zase trocha rozpamovalo v CZ/SK jazyku :D:D

JohnyCZE

no aspon je videt, ze jsme nevymreli... ;D
Let the darkness rise again...