Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 17

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

BaByPrinCesS

ale Ungo ma pravdu s Mohitem... Mohito narozdil od tebe si nedela top PK PKřením v cementary atd.....

EDDIE666

Quote from: Ashlynn on April 20, 2010, 05:48:25 PM
tak jako ty celou dobu, všude a vždy.
zbytek je mi úplně lhostejný, protože jen potvrzuje co jsem říkal o divné CZ/SVK komunitě na NM. A jestli je m0hito jeden z top 10 pvp hráčů na NM... lol. asi začnu zase hrát :D Broučku ty tvoje teorie o top pvp hráčích jsou naprosto skvostné :D
no tak to vis my z NM sme uplne neschopny,neovladame pvp, iba sa chvalime aky sme good a druhy aky su smejdi :)
aj tak ma udivuje ze ti nedosla jedna vec:)  nikdo s nami nemal nejake problemy,s kazdym vychadzame  to len ty nejako nepasujes ....
hmm hmmm hmmm cim to bude ? jo to bude tim ze my sme blby  a ty si ten spravnej :)  ze mi to nedoslo skor  fakt:)
skus sa aj ty nad tim zamysliet :D

Ashlynn

Quote from: BaByPrinCesS on April 20, 2010, 06:13:05 PM
ale Ungo ma pravdu s Mohitem... Mohito narozdil od tebe si nedela top PK PKřením v cementary atd.....
V tom případě bych rád viděl jeho top 10 pvp hráčů na NM :) Co si m0hito dělá nebo nedělá je mi celkem úplně volné, každý ať si dělá co se mu zlíbí, nechápu proč se někdo nedokáže přenést přes to, jak si druzí krátí čas :D

Quote from: EDDIE666 on April 20, 2010, 06:23:48 PM
no tak to vis my z NM sme uplne neschopny,neovladame pvp, iba sa chvalime aky sme good a druhy aky su smejdi :)
aj tak ma udivuje ze ti nedosla jedna vec:)  nikdo s nami nemal nejake problemy,s kazdym vychadzame  to len ty nejako nepasujes ....
hmm hmmm hmmm cim to bude ? jo to bude tim ze my sme blby  a ty si ten spravnej :)  ze mi to nedoslo skor  fakt:)
skus sa aj ty nad tim zamysliet :D
Netvrdím ani jedno z toho. Jen mě překvapilo že m0hito je v top 10 čehokoli :D
P.S.: Nepasuju protože jsem nikdy nepotřeboval mezi vás zapadnout a nikdy jsem se o to ani nesnažil. Ani na jedinou vteřinu :)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Spelso666

Chalani mi sme lamy ashleen je najlepsi hrac vsetkych dob  ;D ;D ;D



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

Ashlynn

Quote from: Spelso666 on April 20, 2010, 06:56:41 PM
Chalani mi sme lamy ashleen je najlepsi hrac vsetkych dob  ;D ;D ;D
jo, přesně to tady celou dobu píšu, opakuju a zvýrazňuju.  ::) Až se naučíš číst, dej vědět ;)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Spelso666

Ashlyn prosperó mierda si fuera usted una flor :o :o :o



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

Ashlynn

Quote from: Spelso666 on April 20, 2010, 08:34:40 PM
Ashlyn prosperó mierda si fuera usted una flor :o :o :o
kuso shite shinezo! :o :o :o

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



JohnyCZE

at zije translate.google.com

jinak to mate oba dva blbe! ;D
Let the darkness rise again...


Ashlynn

Quote from: JohnyCZE on April 20, 2010, 09:14:16 PM
at zije translate.google.com

jinak to mate oba dva blbe! ;D
nee nee, nee neee :D
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=kuso%20shite%20shinezo :)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Ashlynn

Quote from: Ungolianth on April 20, 2010, 09:55:34 PM
podla mna ani nevies kto to je a trepes jak vzdy ...co ty vobec vies o nm dokopy na nm hras tak mesiac-2...kedze nevies o mohitovie nemame o com kamo :)
Zlatíčko, o NM vím celkem dost, mám se koho zeptat co kdy a jak bylo, a neboj, vím kdo je m0hito... :) Taky vím, že jsme jej s Furesym sundávali na dva crity, když jsme jeÅ¡tě pobíhali spolu a vraždili vÅ¡echno co do varky vlezlo, od Nitopamiho po Renevana :D

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Spelso666

No to som videl jak si to zabijal dal si hit a utekal si niekde az do gotardu s tou tvjou toxii ci jak sa vola tak tu nepot picoviny



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

BaByPrinCesS