Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 18

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

frogsvk

... skdoa sa zapajat :DDD
FROGsvk ---- hawkey
CarmenSK ---- Aw/Bd    -> nm 30x

Spelso666

Potom s fumom namna nezabudni Dano  ;D ;D



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

Ashlynn

Quote from: Spelso666 on April 21, 2010, 07:34:47 AM
No to som videl jak si to zabijal dal si hit a utekal si niekde az do gotardu s tou tvjou toxii ci jak sa vola tak tu nepot picoviny
kk, napíšu to jeÅ¡tě jednou, naposledy, pro oběť očividně ubohého Slovenského Å¡kolství:
Quote from: Ashlynn on April 21, 2010, 12:54:47 AM
Taky vím, že jsme jej s Furesym sundávali na dva crity, když jsme jeÅ¡tě pobíhali spolu a vraždili vÅ¡echno co do varky vlezlo, od Nitopamiho po Renevana :D
Doufám, že teď už ti je jasné, že jsem odkazoval na něco, co se dělo asi půl roku zpět (ne-li víc), a ne na moje sólo akce, které samozřejmě končily úprkem, neboť proti celé partě toho fakt moc neudělám. Chápu, že ty jsi někde jinde, že tví nepřátelé mají hrůzu a smrt v očích kdykoli se kdekoli objevíš, nehledě na jejich počet.... ::) kreténe.

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



BaByPrinCesS


frogsvk

Quote from: MrLethal on April 21, 2010, 06:06:41 PM
Ashlynn pocuj kedy ti uz konecne dojde ze na tomto fore ta tu nikto nechce.Aj ten clovek co ma v hlave nasrate by to pochopil,tvoje "huste akcie" nikoho nezaujimaju- sprav radsej toto /uninstall lineage II a zacni chodit ku nejakemu psychologovi  ;)
mam taky dojem ze uz mu to tu niekto na zaciatku pisal ale zrejme to nepochopil .... nwm ci ma nejaku ocnu vadu a cita iba to co chce :DDDD ale to potom je uz aj psycholog zbytocny .....
FROGsvk ---- hawkey
CarmenSK ---- Aw/Bd    -> nm 30x

JohnyCZE

Hele, nechcete si resit svoje osobni problemy nekde jinde? Pokud mozno treba in game a ne tady na foru...... na foru tu vsichni blejete jaci jste masteri a pak o Vas ve hre nebude vidu ani slechu, maximalne tak "plz money" a "plz ress"
Let the darkness rise again...


Ashlynn

Quote from: MrLethal on April 21, 2010, 06:06:41 PM
Ashlynn pocuj kedy ti uz konecne dojde ze na tomto fore ta tu nikto nechce.Aj ten clovek co ma v hlave nasrate by to pochopil,tvoje "huste akcie" nikoho nezaujimaju- sprav radsej toto /uninstall lineage II a zacni chodit ku nejakemu psychologovi  ;)
"I am not crazy, my mother had me tested." :)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Ashlynn


Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



frogsvk

Quote from: Ashlynn on April 21, 2010, 07:13:47 PM
ocividne to stale nepochopil ...... btw to nemas nic ine na robote len pisat kraviny a vtierat sa tam kde nikdo neni na teba zvedavy ???? je mi ta luto ;(((((((((
FROGsvk ---- hawkey
CarmenSK ---- Aw/Bd    -> nm 30x

Ashlynn

Quote from: frogsvk on April 21, 2010, 07:38:17 PM
ocividne to stale nepochopil ...... btw to nemas nic ine na robote len pisat kraviny a vtierat sa tam kde nikdo neni na teba zvedavy ???? je mi ta luto ;(((((((((
Naopak, mi je líto že jsem tě přivedl k pláči... :) Ale na druhou stranu, to jak vážně tohle celý berete je kouzelné :D Asi jeÅ¡tě chvilku zůstanu a budu se kochat vaÅ¡i zoufalou snahou mě zesměÅ¡nit/urazit/shodit. Myslete si dál, že mě názor neznámých slovenských maďarů zajímá, pravda je boužel úplně jiná :)

Ahslynn - TH/WK | toxii - HE/GL

Ret ard ired



Spelso666

Dano ake mozno?urcite sa stretneme ;) ;)



                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

BaByPrinCesS

Quote from: MrLethal on April 21, 2010, 08:19:10 PM
ahahaha pls precitaj si svoje veci co si tu pisal a potom ked trosku porozmyslas tak ti dojde kto to tu bere vazne a budes okuzleny k akemu zaveru sa dostanes.no nic THE END nepotrebujem stracat cas z hovadinami GL all mozno sa este uvidime v hre. cya
Já ti dám také možnááááá!!!!!!! BudeÅ¡ hrát ! to ti přikazuju :D