Web Analytics
CZ/SK nabor do klanu - Page 23

News:


     

Main Menu

CZ/SK nabor do klanu

Started by Sajmon, March 26, 2010, 01:23:41 PM

Previous topic - Next topic

EDDIE666

Quote from: BaByPrinCesS on April 28, 2010, 08:26:52 AM
Nechcu tě teď nějak odjebávat, ale on před L2 nesedí :) Máme troÅ¡ku jiné věci na starosti :) tak zmlkni a táhni ke své romské komunitě....
tak tak :) 

EDDIE666

Quote from: fzk on April 27, 2010, 11:27:44 PM
loz ma neurazi a pred dajakymi curakmi co vysedavaju pred l2 si nemusim nic dokazovat  ;)
no vidis   a ty co robis ?:D  vysedavas pred DN forum:)

BaByPrinCesS

Quote from: EDDIE666 on April 28, 2010, 08:34:23 AM
no vidis   a ty co robis ?:D  vysedavas pred DN forum:)
beztak sedí na nějakém serveru a mastí si u toho ocas....

endona

no pekne aky nadherny Flame topis sa z toho stal  ;D no nic idem do prace tak sa tu majte a dufam ze ked pridem tak uz bude 50 stranok

JohnyCZE

Neco pro zabaveni.... dneska rano (v 8:15) mi nabourali auto (no nabourali - urval mi lizatko pod spoilerem, poskrabal predni spoiler a trochu napraskl podbeh). Nejen, ze ten clovek nezna barvy na semaforu a kdyz mu sviti cervena, tak mi tam vjede, ale ten hnup dokonce ma obcanku vydanou v Trebisove.

Nevis o tom neco?


Jinak koukam, ze jste tam sama banda kretenu. Jinak, az budes chtit resit cikanskou problematiku tak zacni u sebe a rovnou pouzij nejakej jed na krysy. ;D Stejne te tu nikdo nema rad, protoze neumis plavat - tak NEOPRUZUJ!
Let the darkness rise again...


BaByPrinCesS

Quote from: JohnyCZE on April 28, 2010, 09:47:13 AM
Neco pro zabaveni.... dneska rano (v 8:15) mi nabourali auto (no nabourali - urval mi lizatko pod spoilerem, poskrabal predni spoiler a trochu napraskl podbeh). Nejen, ze ten clovek nezna barvy na semaforu a kdyz mu sviti cervena, tak mi tam vjede, ale ten hnup dokonce ma obcanku vydanou v Trebisove.

Nevis o tom neco?


Jinak koukam, ze jste tam sama banda kretenu. Jinak, az budes chtit resit cikanskou problematiku tak zacni u sebe a rovnou pouzij nejakej jed na krysy. ;D Stejne te tu nikdo nema rad, protoze neumis plavat - tak NEOPRUZUJ!
+1 Johny :D

Spelso666




                                                                       WHEN IM SAD I STOP BEING SAD AND BE AWESOME INSTEAD ;)

fzk

Quote from: BaByPrinCesS on April 28, 2010, 08:26:52 AM
Nechcu tě teď nějak odjebávat, ale on před L2 nesedí :) Máme troÅ¡ku jiné věci na starosti :) tak zmlkni a táhni ke své romské komunitě....
s tebou sa myslim nebavim tak co skaces

fzk

nema zmysel tu nieco s vami pisat lebo ste banda kokotkov co si honia na pvp pri l2 a okrem l2 a vlastnej izby nevedia co je dalej...takze bezte do pice :) a ty johny sa najprv kukni do zrkadla ze jaky si sprosty smiesny kokot a potom hodnot druhych, mohol by si prist do trebisova na tom svojom fare zeby sme daco poriesili

JohnyCZE

Quote from: fzk on April 28, 2010, 02:59:25 PM
nema zmysel tu nieco s vami pisat lebo ste banda kokotkov co si honia na pvp pri l2 a okrem l2 a vlastnej izby nevedia co je dalej...takze bezte do pice :) a ty johny sa najprv kukni do zrkadla ze jaky si sprosty smiesny kokot a potom hodnot druhych, mohol by si prist do trebisova na tom svojom fare zeby sme daco poriesili
Řeknu ti k tomu jenom toto..... Na každou svini se vaří voda, a na světě není nic dokonalé.... i hovno má své mouchy. A hovna od TrebiÅ¡ova jich mají od přířody víc.
Let the darkness rise again...


fzk

Quote from: JohnyCZE on April 28, 2010, 08:24:30 PM
Řeknu ti k tomu jenom toto..... Na každou svini se vaří voda, a na světě není nic dokonalé.... i hovno má své mouchy. A hovna od TrebiÅ¡ova jich mají od přířody víc.
a debili z kokotova(ty) este o nieco viac

dnuka

Quote from: fzk on April 28, 2010, 08:48:05 PM
a debili z kokotova(ty) este o nieco viac

hanbim sa lebo aj clovek ako ty si hovori Slovak  ::)
Infinity(Azunite / Mythos / NW / FI)
SH/BD 79, nemesis1
BD/PR  lvl 80,  Hloupinek